Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Qmpl

Agasawowa

Polecane posty

Gość Qmpl

Czemu agasava tak bardzo się zmieniła? Wydaje się taka wyluzowana na maksa, wszystko ma gdzieś. I to zerwanie kontaktu z rodzicami

Gość jabadabaduuu
14 minut temu, Gość Qmpl napisał:

Czemu agasava tak bardzo się zmieniła? Wydaje się taka wyluzowana na maksa, wszystko ma gdzieś. I to zerwanie kontaktu z rodzicami

KASA, odbila jej 🌴

Gość Mazekin

Tak, jest zupełnie inna. Jest bardzo irytująca.

Gość Hauhau

Z vinted:' kilka razy na live mówiła,że nie utrzymuje kontaktu z rodzicami i nie chce o tym rozmawiać, bo to jej sprawa. raz pamiętam już dawno temu powiedziała,że związane to było z ich wspólnym mieszkaniem z rodzicami'

Gość ???

Czy jej mama to ta, która daje pogadanki psychologiczne na YT?

Gość Jdjd
24 minuty temu, Gość ??? napisał:

Czy jej mama to ta, która daje pogadanki psychologiczne na YT?

Tak. To ona. 

Gość Corn

Ludzie mają bul dupy, bo dodała filmik 'makijaz produktami z promocji -55 z rossmana' a tam same rzeczy z Loreal 

Gość saw

Wiecznie zjarana, jakis taki za duży luz do wszystkiego. Zdrada? meh, spoko, normalna sprawa. Zrobiła się jakaś taka wulgarna w swoim stylu bycia, taka trochę dresiara z patoli ale z kupą szmalu na koncie. Dla mnie nie reprezentuje sobą żadnych wartości oprócz tych, że wyje*ane na wszystko i żyj na haju Życie nie jest takie proste i piękne żeby te jej porady miały jakikolwiek sens. 

Gość Gość

Po sawie widać, że pierwsze większe pieniądze uderzyły jej do głowy. Wychowana w wielodzietnej, wierzącej, niezbyt zamożnej rodzinie, pewnie miała sporo obowiązków, a teraz? Luz, pełna swoboda, już dawno zrezygnowała z pracy na rzecz insta więc ma na wszystko wyjechane... Zmieniła się o 180stopni, a raczej pieniądze ja zmieniły

Gość Izula
3 godziny temu, Królowa Juciuba napisał:

Tylko czekać na rozwód z Michem

No o tym samym pomyślałam. Tez cos ostanio gadała, ze jest ateistką a pamietam, ze byla taka zajarana swoją wiarą. 

Gość saw

Autentycznie. Nie znam żadnego małżeństwa gdzie mąż puszcza żonę do klubu i to nie z koleżankami, SAMĄ jak palec a ona szuka tam na miejscu ekipy do zabawy. Po tym jak dodatkowo usłyszałam, że ona zdradę traktuje jako meh i cos normalnego to straciłam całkowity szacunek do niej. Pytam więc, po co tak na prawdę był im ten ślub w tak bardzo młodym wieku skoro żyją ze sobą bardziej jak dobrzy kumple, współlokatorzy, na zasadzie "friends with benefits". Jest taką wulgarną Karyną. Aż mnie trzęsło jak oglądałam ten jej film o założeniach. Grr... 

Gość gosc

i jeszcze jej podejście do własnego bezpieczeństwa na stoku. nie założy kasku, bo nie będzie wyglądała stylowo, totalnie nieodpowiedzialne... jak zaczynałam ją oglądać to była inną dziewczyną, a teraz wszystko na totalnej wyj*bce...

Gość Ada

Mi się wydaje że ona się puszcza w tych klubach. Szczególnie po ostatniej wypowiedzi na temat zdrady i sexu.

Gość Lala

Jeny laski, przeciez to oczywiste ze obi albo sa w ptwartym zwiazku, albo razem bawia sie w trojkaty czy seks grupowy? Az tak trudno to zrozumieć? Byłam równiez w takim zwiazku, podejscie do zdrady mam takie jak Aga. Jak obie strony tego chcą, tak samo mysla o seksie to jest wszystko cacy. 

Gość Gks

Tak samo jak kiedyś mówiła, że chcą mieć z mężem trójkę dzieci, jeszcze jak pokazywała nowe mieszkanie to mówiła, że docelowo to pokój dziecka, a teraz mówi że nie myśli o dzieciach i że nie chce teraz, albo w ogóle nie chce 

Gość Gosc

Ale wiecie, że tak się zdarza, że czasem człowiek zmienia zdanie/opinie/ przekonanie w danym temacie?

Gość gosc

Mi się wydaje że ona teraz bardzo sie pogubiła, źle się to ogląda. Kiedyś sprawiala wrażenie sympatycznej, ogarniętej życiowo dziewczyny z głową pełną pomysłów, z fajną energią, pasją a teraz jakoś na siłe chce pokazać że jest wyluzowaną ziomalką którą niczym się nie przejmue ale wygląda jakby sama w to nie wierzyła. Ogólnie, coraz gorzej ją odbieram.

Gość gość

siostrę ma ładną, trochę podobną do Moniki Bellucci 🙂

Gość Gosc

A ja mam 40tke na karku, męża, dzieci, ogólnie jestem szczęśliwa, ale dałam się zapedzic w społeczne normy, oczekiwania i inne gowna, pospolite życie zawsze mnie męczyło,  ale jakoś tak wyszło. Uwielbiam Sawe za to że żyje po swojemu, za ta wyjebke, tez kiedyś taka byłam. Niech kroczy swoją drogą i jest szczęśliwa. Brawo Sawa.

Gość Ela

Laska sama przyznaje, że ma dziury w mózgu, nie dziwię się po takuej ilości zioła. Masakra.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować