Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znajomosc internetowa

Dziewczyny jak zrozumialybyscie taki text faceta?

Polecane posty

Gość znajomosc internetowa

Nie znam Arabskiej kultury, ale z tego co wiem, to chyba tylko dziewica jest nagrodą dla Araba? Ja nią nie jestem.

Miałam chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomosc internetowa

A niby dlaczego mam być trollem? 😮 to już o radę zapytać nie można?

Czasami wkręcam ludzi dla żartu, no ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona30llllllllll

pierdyknij sie w palnik wariatko, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomosc internetowa

Nie planuje z nim życia itd, to jest wykluczone i on sam powiedział, że też nie widzi związku ze mna ze względu na różnice kulturowe.Dobrze wie, że jestem Polką i w dodatku mam taki charakter, ze nie dam sie latwo podporzadkowac.Z dominacją jest różnie, czasami lubię dominować ale preferuje równość ;). Chłopaka na studiach na pewno poznam, a jego traktuje jak przygode. Zle powiedzialam,ze przegapie milosc zycia, nie bierzcie tego na serio 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość znajomosc internetowa napisał:

A niby dlaczego mam być trollem? 😮 to już o radę zapytać nie można?

Czasami wkręcam ludzi dla żartu, no ale bez przesady...

Dobrze, że to okazało się trollingiem. ;-)))))

Mając na uwadze, że takie sytuacje zdarzają się w rzeczywistości.

Pozdrawiam Trollinko i Dobrej nocki Ci życzę. ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomosc internetowa

Jak to; wykonuje polecenia rodziny? Od początku znajomosci, serio? Myslicie ze oni mu mówią co ma robić itd.. nawet gdy jeszcze sie nie spotkalismy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomosc internetowa

Jak macie pisać o trollingu to zycze dobrej nocy, opusccie temat . Zaluje ze wam powiedzialam skąd pochodzi, może  pzynajmniej normalnie by mi ktos odpowiedzial i doradzil 😕 a jest tak jak z koleżankami 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomosc internetowa

*przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona30llllllllll

przestan wypisywac te dyrdymały bo czytac sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś kreatywna. To zaleta.

Dobranoc. ;-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomosc internetowa

Tak wiem, że jestem kreatywna. Ale wy już jestescie nudni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Może to być tak,że to będzie najwieksza przygoda Twojego życia. Nie pierwsza, ale ostatnia ! Wybór należy do Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomosc internetowa

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość znajomosc internetowa napisał:

Na pewno też język nie jest problemem, bo obydwoje dobrze znamy j.angielski.

Myślisz, że to naprawdę jakis niebezpieczny typ? Spotkanie w miejscu publicznym odpada, planowaliśmy hotel, zwiedzanie jakiegos miasta, plaża, imprezy. On się godzi na wszystko, nie jest tak,ze cos mi narzuca.

Ale Ty głupia jesteś. On pewnie cos ukrywa, dziwny jest. Facet z innego kontynentu w dodatku, może mieć wieloletnią partnerkę, NIC o nim nie wiesz na 100% bo nie macie pewnie wspólnych znajomych. Pchasz się jak ćma do ognia. Obudź się dziewczyno! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki

jprdl....

Dziewczyno czy ty nie masz instynktu samozachowawczego?? Zostaw ta znajomosc i nawet nie wracaj do niej jesli nie chcesz miec problemow.

Nie wiem czy to prowo czy nie ale po prostu nie wierze jak ktos moze byc tak latwowierny i naiwy... a juz na pewno glupi.

Przeciez to od razu widac ze koles jest jakis dziwny i cos kombinuje albo ma cos nie tak z garem. Czy ty powariowalas? Po co szukasz jakiegos kolesia z daleka z innej kultury i jeszcze z tak restrykcyjnego kraju jak Arabia Saudyjska!? Tego kwiatu to pol swiatu, nie masz jakiegos lepszego chlopaka blizej?!

Masz odemnie prace domowa bo nic nie wiesz o swiecie w ktorym zyjesz. Odpal Google, wstukuj ponizsze tematy i czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj: arabia saudyjska, sytuacja kobiet w arabii saudyjskiej, lamanie praw czlowieka w arabii saudyjskiej, wahhabici, ekstremizm islamski... a jesli juz przez to sie przebijesz to mam cos jeszcze na deser co powinnas wiedziec: handel zywym towarem (kobietami), nielegalny handel narzadami, porwania obcokrajowcow na bliskim wschodzie. Milej lektury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma jakąś chorobę i nie chcę cię zarazić więc szuka kogoś kto go pokocha a nie liczy tylko na seksik? Niektórzy  są małomówni i nieśmiali. A wy mówicie że jest jakiś ...any albo arab(nie każdy arab jest taki jak myślicie). Może jest zimny w stosunkach międzyludzkich a szuka kogoś kto go odmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIOLKA
14 godzin temu, Gość znajomosc internetowa napisał:

Właśnie nie, on nie chce seksu. Pisał mi kilka razy o tym i w ogóle rzadko nawiązuje do seksu, nie robi podtekstów.

Gdy sama powiedziałam , że chce to powiedział ze wszystkie dziewczyny są takie same 😄 

Dlatego ja nie widze sensu spotykania się, bo co niby mamy robić? Powiedziałam mu o tym, a on żebym się domyśliła.. ręce mi opadły. Mam nadzieje, że moze kogoś oświeci i mi napisze 🙂 za co bede baaardzo wdzięczna,naprawdę

Zerwać kontakt i sprawa załatwiona. Po co się wikłać w jakieś pseudo relacje? Godzić sie na BYLE CO Z BYLE KIM? Z facetem trzeba mieć wspólne tematy do rozmowy, dogadywać się, dobrze się czuć w jego obecności.A taki mruk który nie potrafi nawiązać nawet z poziomu netu tematu to taka ameba intelektualna.Prymityw jakiś, nudziarz, który będzie dla ciebie toksyczny.Ja bym pogoniła go nawet bez słowa, bo szkoda byłoby mi mojego czasu na takie dyrdymały o niczym i bez celu. Trzeba siebie cenić, a nie zniżać się do poziomu czegoś takiego i tracić swój cenny  czas dla byle kogo. Pamiętaj, od ciebie zależy z kim się zadajesz, ty wybierasz to co dla ciebie najlepsze a nie byle co. Czy to wybór jedzenia, kosmetyków, ubrań, tak samo i przyjaciół, znajomych i tym bardziej faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas
12 godzin temu, Gość znajomosc internetowa napisał:

Nie planuje z nim życia itd, to jest wykluczone i on sam powiedział, że też nie widzi związku ze mna ze względu na różnice kulturowe.Dobrze wie, że jestem Polką i w dodatku mam taki charakter, ze nie dam sie latwo podporzadkowac.Z dominacją jest różnie, czasami lubię dominować ale preferuje równość ;). Chłopaka na studiach na pewno poznam, a jego traktuje jak przygode. Zle powiedzialam,ze przegapie milosc zycia, nie bierzcie tego na serio 🙂

Co ty dziecko opowiadasz? Jaką przygodę? netową? z arabem w  dodatku? To nie ma innych facetów w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×