Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kokosanka

O co mu tak naprawdę chodzi?

Polecane posty

Gość Kokosanka

Pisze z facetem od jakiegoś czasu on wie że mi się podoba i z tego co podejrzewam ja mu też, widzieliśmy się kilka razy były pocałunki,  przytulania,ale nic więcej. Wydaje mi się, że on związku nie chce bo stwierdził, że potem to same rozwody.., ale jak piszemy o życiu i np dzieciach to pisze on tak jakby ze mną miał mieć to dziecko,  czyli jak by chciał , żeby coś między nami było, ale bał się, że się to rozwali ? Nie wiem czy jest sens to ciągnąć skoro tutaj nie chce niczego ,a pisząc o życiu ma na myśli mnie.. jak myślicie co jest grane? Dodam, że obecnie dzieli nas godzina drogi do siebie i oboje jesteśmy pełnoletni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plmoknubhvgsrd

Może mu zależy na Tobie , ale boi się zaangażować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tgvy

Daj sobie spokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gość Kokosanka napisał:

jak myślicie co jest grane?

Być może podobasz mu się, ale znajduje aspekty które uniemożliwiają mu zaangażowanie i pogłębienie relacji. Może to być jego obawa i niechęć przed podejmowaniem zobowiązań i odpowiedzialności, może obawa przed odrzuceniem i zranieniem, może niepewność Ciebie, brak wystarczającego zaufania, może odnajduje w Tobie cechy w jego uznaniu wykluczające poważniejszy związek. Niemniej, ponieważ jesteś mu bliska w chwili obecnej, podświadomie nakłada na Ciebie własną wizję swojej przyszłości (m.in. wspomniane posiadanie dziecka). Od innej strony patrząc, facet, który dziewczynę lubi i która mu się względnie podoba, ale z którą przyszłości nie widzi, potrafi czasem właśnie tak perfidnie postępować, by uzyskać jej przychylność i bliskość fizyczną (przy pozornym dystansie w tej kwestii). Także, znasz go najlepiej i możesz wyczuć, na ile jest szczery, a na ile ewentualnie manipuluje i gra na Twoich emocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Streszczę to co wyżej - FACET CHCE BZYKAĆ ALE BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmm

Myślę,  że mu się podobasz, ale boi się wziąć odpowiedzialność za drugą osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Txtxyxygz

Pogadaj z nim szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Myślę, że gościu potrzebuje porządnie się zes.rać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Streszczę to co wyżej - FACET CHCE BZYKAĆ ALE BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dokładnie. Podobasz mu się ale nie zależy mu, nie chce związku bo to nie TO, ale chce miec u Ciebie otwarta furtkę i por...c czasem. Jak spotka odpowiednia kobietę to szybko się zaangazuje i zwiąże się z nią, nie bedzie juz takich wątpliwości, gwarantuje Ci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttttttt

Pogadaj z nim szczerze powiedz co czujesz niech on to wie , zobaczysz wtedy co on zrobi z ta wiadomoscia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×