Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Wiecie co jest najgorsze? Świadomość ze jak ktoś cie oleje na całego, to ta osoba ma problem z głowy, nie myśli wcale, a olanej osobie temat nie schodzi z głowy tygodniami miesiącami. Wiem ze tak jest bo sam dałem niedawno musiałem dać kosza

Polecane posty

Gość Gosc

Miło mi się zrobiło ze ktoś mnie kocha, no ale ja jej nie, wiec musiałem to olać. 

A tą drugą stronę tak boli... i dziś ja jestem po drugiej stronie, uh

nic się nie chce wleke ciało beznamiętnie po mieszkaniu, słońce już tylko razi  ptaki skrzeczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgościa

Olała cię? Jesteś pewien? Może czymś ją zraziles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Znajdź sobie nową dziewczynę. Jak to mówią, klin klinem, zawsze działa a dziewczyny są do siebie teraz podobne i będziesz miał substytut tamtej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgościa
2 minuty temu, Gość Luna napisał:

Znajdź sobie nową dziewczynę. Jak to mówią, klin klinem, zawsze działa a dziewczyny są do siebie teraz podobne i będziesz miał substytut tamtej.

Brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest zajęta wiec musiała olać, spoźniłem się. To jest najgorsze. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona miała kiedyś do mnie uczucia,i jakieś resztki na pewno ma ale co z tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgościa
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ona miała kiedyś do mnie uczucia,i jakieś resztki na pewno ma ale co z tego 

Skoro zajęta to odpuść. Ale możliwe że ty z tych co lubią cierpieć. Poza tym uwierz że jakby miała prawdziwe uczucie do ciebie to by nie była z nim. Nie ma szans. Obawiam się że ta niedostępność też cię kręci. Trafi ci się wolna jeszcze. Życzę ci tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość zgościa napisał:

Skoro zajęta to odpuść. Ale możliwe że ty z tych co lubią cierpieć. Poza tym uwierz że jakby miała prawdziwe uczucie do ciebie to by nie była z nim. Nie ma szans. Obawiam się że ta niedostępność też cię kręci. Trafi ci się wolna jeszcze. Życzę ci tego.

Ale ja nie wiedziałem ze jest zajęta do ostatniej chwili, a może nikogo nie ma, i tylko tak mi powiedziała, żebym dał sobie spokój? To chyba byłoby jeszcze gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
20 minut temu, Gość zgościa napisał:

Brednie.

To nie są brednie, większość dziewczyn tak robi, zastępują byłego chłopaka nowym i nie rozpaczają, bo nie ma za kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Luna napisał:

To nie są brednie, większość dziewczyn tak robi, zastępują byłego chłopaka nowym i nie rozpaczają, bo nie ma za kim.

No i nagle się okazuje ze to my faceci stawiamy uczucia na 1 miejscu a nie wy kobiety. I tak samo w filmach się przedstawia sytuacja, laska wychodzi za mąż bez miłości a wzdycha do byłego. 

I to samo w życiu... sam znam osobiście taki przypadek, a No i cała kafeteria kobiet pt "nie kocham męża" :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samee

pokazywała ci zainteresowanie? W jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

No i nagle się okazuje ze to my faceci stawiamy uczucia na 1 miejscu a nie wy kobiety. I tak samo w filmach się przedstawia sytuacja, laska wychodzi za mąż bez miłości a wzdycha do byłego. 

I to samo w życiu... sam znam osobiście taki przypadek, a No i cała kafeteria kobiet pt "nie kocham męża" 😞

Co ty pier ..  tolisz gościu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak miała do Ciebie uczucia to co wtedy się działo z Tobą? Byłeś w związku i dlatego wam nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość gość napisał:

Jak miała do Ciebie uczucia to co wtedy się działo z Tobą? Byłeś w związku i dlatego wam nie wyszło?

Zdrowialem po fatalnym związku gdzie usłyszałem ze ona mnie nigdy nie kochała

Gdy tylko stanąłem na nogi zacząłem latać za nią, i nawet wierzyłem ze nie jest za późno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×