Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oswiadczam

Niskie kobiety są jak dzieci.

Polecane posty

Gość Oswiadczam

Kobiety poniżej 165 (no 160 jak ma piękne nogi i dobre proporcje) to dzieci. 150 - 160 dla kobiety? Tyle mają 10 - 11 letnie dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak ma kragla pupcie, cycki to nie wygląda mam taka i jest super sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, Gość Oswiadczam napisał:

Kobiety poniżej 165 (no 160 jak ma piękne nogi i dobre proporcje) to dzieci. 150 - 160 dla kobiety? Tyle mają 10 - 11 letnie dzieci. 

co ty masz z garem typie xDD "jak ma piękne nogi i dobre proporcje" co to w ogóle za tworzenie standardów, ludzie nie mają wpływu na wzrost i proporcje ciała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oswiadczam
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jak ma kragla pupcie, cycki to nie wygląda mam taka i jest super sexi

A na co komu taki skrzat półtora metra?? Kojarzy mi się z pedofilią... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Jak ma kragla pupcie, cycki to nie wygląda mam taka i jest super sexi

Ty masz całe spektrum od żaby po wielbłąda i każda jest wg ciebie super seksi. Typowe dla erotomana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Oswiadczam napisał:

A na co komu taki skrzat półtora metra?? Kojarzy mi się z pedofilią... 

ma 160 u jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja uwielbiam swój wzrost 😄 Mam 162 cm. Chociaż racja, wyglądam jak dziecko i często ludzie się dziwią, że mam 20, bo na starcie zakładają 14-16 max 17, ale to nie tylko przez wzrost, a przez ogólnie dziecięcą twarz. Jest kilka minusów, ale cóż 🙂 przynajmniej Matka Natura się nade mną zlitowała i dała mi te 2 cm, bo jeszcze do niedawna miałam 160 i mój własny sąsiad zaczął się pytać czy pisze jakieś testy szóstoklasisty 😂 Byłam w drugiej klasie szkoły średniej.. Miałam opóźnione dojrzewanie jakby ktoś się dziwił.

miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała
24 minuty temu, Gość Oswiadczam napisał:

Kobiety poniżej 165 (no 160 jak ma piękne nogi i dobre proporcje) to dzieci. 150 - 160 dla kobiety? Tyle mają 10 - 11 letnie dzieci. 

Mam tylko 154cm..biust D,kragly tyłek i powodzenie u facetów...najbardziej tych wysokich. Nie wyglądam jak wychudzony patyk ,bo bardzo szczuple kobiety z biustem A i malym tylkiem jak dziecko z przedszkola wyglądają jak dzieci.Zakladam wysokie buty,...enki i facetów to kręci.I kocham siebie taka jaką jestem i nie chciałabym mieć 180cm i wyglądać jak wielka krowa za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A po co komu żyrafa?? :D 

kobiety nie maja wpływu na swój wzrost, tak jak faceci na wielkosc swojego penisa! To tak jakby napisać każdy facet który ma mniej niż 16 cm to malutki chłopiec i noe nadaje się do związku! :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Mała napisał:

Mam tylko 154cm..biust D,kragly tyłek i powodzenie u facetów...najbardziej tych wysokich. Nie wyglądam jak wychudzony patyk ,bo bardzo szczuple kobiety z biustem A i malym tylkiem jak dziecko z przedszkola wyglądają jak dzieci.Zakladam wysokie buty,...enki i facetów to kręci.I kocham siebie taka jaką jestem i nie chciałabym mieć 180cm i wyglądać jak wielka krowa za przeproszeniem.

Masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 minut temu, Gość Mała napisał:

Mam tylko 154cm..biust D,kragly tyłek i powodzenie u facetów...najbardziej tych wysokich. Nie wyglądam jak wychudzony patyk ,bo bardzo szczuple kobiety z biustem A i malym tylkiem jak dziecko z przedszkola wyglądają jak dzieci.Zakladam wysokie buty,...enki i facetów to kręci.I kocham siebie taka jaką jestem i nie chciałabym mieć 180cm i wyglądać jak wielka krowa za przeproszeniem.

Za to rozum masz za blisko dupy, jak widać z powyższego wpisu. Swoją drogą, taki karakan z wielkim cycem chyba ciągle ma problemy z zachowaniem równowagi, bo go balony ciągną do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
52 minuty temu, Gość Mała napisał:

Mam tylko 154cm..biust D,kragly tyłek i powodzenie u facetów...najbardziej tych wysokich. Nie wyglądam jak wychudzony patyk ,bo bardzo szczuple kobiety z biustem A i malym tylkiem jak dziecko z przedszkola wyglądają jak dzieci.Zakladam wysokie buty,...enki i facetów to kręci.I kocham siebie taka jaką jestem i nie chciałabym mieć 180cm i wyglądać jak wielka krowa za przeproszeniem.

A jesteś szczupła? Bo wątpię, żeby taki biust był przy szczupłej budowie. Co do facetów, to źle wygląda jak laska jest niższa o ćwierć metra od faceta... Coś jak pedofilia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała
10 minut temu, Gość gość napisał:

Za to rozum masz za blisko dupy, jak widać z powyższego wpisu. Swoją drogą, taki karakan z wielkim cycem chyba ciągle ma problemy z zachowaniem równowagi, bo go balony ciągną do przodu.

Lepszy patyczak z plaskodupiem i bez biustu..ideał kobiety..?????lepiej mieć balony niż brak mózgu jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosioowa

Gorszy od niskiej kobiety jest tylko i wyłącznie niski facet. Bo laski o wzroście 160 cm sa bardzo czesto spotykane na ulicy, poza tym jak założy szpilki to ma te 10-12 cm. Jak jednak ktokolwiek widzi na ulicy dorosłego faceta o wzroście 160-170 cm to może mu tylko współczuć, wyglada jakby urwał się z areny cyrkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosioowa

10-12 cm więcej*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała
6 minut temu, Gość PrzystojnyD napisał:

A jesteś szczupła? Bo wątpię, żeby taki biust był przy szczupłej budowie. Co do facetów, to źle wygląda jak laska jest niższa o ćwierć metra od faceta... Coś jak pedofilia. 

Liczy sie charakter,podobne potrzeby i chęć bycia razem niż przejmowanie się otoczeniem z boku,któremu przeszkadza że wizualnie laska taka mała..poza tym w seksie wszystko się wyrównuje więc w czym masz problem???Jestem szczupłą,ale z biustem ,wcięciem w tali i okrągłym tylkiem.Nie każda gruba kobieta ma duże piersi.. popatrz na ulicy przystojniaku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm

Żałosne prowo. Agatka ma 160cm i ma piękne harmonijne proporcje ciała. Nigdy bym jej nie zamienił na wyższą, a czym wyższa tym gorzej. Małe jest piękne, a wielkie baby nie podobają się mężczyznom.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale jesteście wredni. Wielkanoc zaraz, a wy tu jadem plujecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja jestem wysoka i smukła i nie zmieniłabym nic, mam taką figurę że każdy na ulicy się ogląda 🙂 tralalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość 43 cm napisał:

Żałosne prowo. Agatka ma 160cm i ma piękne harmonijne proporcje ciała. Nigdy bym jej nie zamienił na wyższą, a czym wyższa tym gorzej. Małe jest piękne, a wielkie baby nie podobają się mężczyznom.

 

Głupiec generalizuje. Lubię mężczyzn z charakterem, męskich, mądrych, którzy nie będą biegać w damskiej bieliźnie,  malomównych i pięknie zbudowanych. Zakładam,  że taki nie jesteś,  dlatego generalizujesz, bo jesteś incelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Me.

A ja mam 155 cm i wyglądam bajecznie i żaden przegryw z kafe nie sprawi, że poczuję się zakompleksiona 😄 to kwestia pewności siebie. A tobie jej brak, skoro musisz obrazac ludzi w internecie, wspolczuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A ja jestem wysoka i smukła i nie zmieniłabym nic, mam taką figurę że każdy na ulicy się ogląda 🙂 tralalala

To że się ogląda to nie znaczy że podziwia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexiflexi

Mam 165 i seksi krągłości i długie zgrabne nóżki. Ale dla mnie z kolei facet musi mieć minimum 180 i nie za bardzo chudy. Lubię bardziej misiowatych. Także każdy ma swoje wymagania. Autor ma takie więc po co płaczecie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Głupiec generalizuje. Lubię mężczyzn z charakterem, męskich, mądrych, którzy nie będą biegać w damskiej bieliźnie,  malomównych i pięknie zbudowanych. Zakładam,  że taki nie jesteś,  dlatego generalizujesz, bo jesteś incelem.

Damska bielizna nie pasuje mi do owłosionego torsu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
Przed chwilą, Gość Me. napisał:

A ja mam 155 cm i wyglądam bajecznie i żaden przegryw z kafe nie sprawi, że poczuję się zakompleksiona 😄 to kwestia pewności siebie. A tobie jej brak, skoro musisz obrazac ludzi w internecie, wspolczuje 😉

Ale to nie faceci tutaj atakują, wierz mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Me.
1 minutę temu, Gość 43 cm napisał:

To że się ogląda to nie znaczy że podziwia 

Daj spokoj. Dlaczego jeden obraza niskie i wmawia im, ze nie moga sie podobac, a drugi z kolei wmawia to wysokim, ze sie podobac nie moga? Chlopy, co z wami nie tak, co wam to daje, po co? Jedne i drugie moga byc piekne. To tak, jakby ktos do was podszedl na ulicy i z du*py powiedzial, ze wygladacie jak wieśniaki. Jeden i drugi by sie oburzyl, a jednemi i drugiemu by sie takie cos przydalo, troche pokory. Najlepiej przy ludziach, zeby wam sie glupio zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfi

Cóż za walnięty temat .Pewnie autor też pokręcony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Me. napisał:

Daj spokoj. Dlaczego jeden obraza niskie i wmawia im, ze nie moga sie podobac, a drugi z kolei wmawia to wysokim, ze sie podobac nie moga? Chlopy, co z wami nie tak, co wam to daje, po co? Jedne i drugie moga byc piekne. To tak, jakby ktos do was podszedl na ulicy i z du*py powiedzial, ze wygladacie jak wieśniaki. Jeden i drugi by sie oburzyl, a jednemi i drugiemu by sie takie cos przydalo, troche pokory. Najlepiej przy ludziach, zeby wam sie glupio zrobilo.

W punkt. Zakompleksione miernoty, nie mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

mysle ze to wielka baba jest autorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aha
14 minut temu, Gość Me. napisał:

Daj spokoj. Dlaczego jeden obraza niskie i wmawia im, ze nie moga sie podobac, a drugi z kolei wmawia to wysokim, ze sie podobac nie moga? Chlopy, co z wami nie tak, co wam to daje, po co? Jedne i drugie moga byc piekne. To tak, jakby ktos do was podszedl na ulicy i z du*py powiedzial, ze wygladacie jak wieśniaki. Jeden i drugi by sie oburzyl, a jednemi i drugiemu by sie takie cos przydalo, troche pokory. Najlepiej przy ludziach, zeby wam sie glupio zrobilo.

A ładniejsze od siebie pewnie hejtujesz znając życie. A teraz wszystkie oburzone wielce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×