Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
StaryLewak

Zaobserwawałem na kafeterii jedna ciekawą i dziwaczną rzecz

Polecane posty

2 minuty temu, StaryLewak napisał:

Nie, pomówienia to wcale nie jest nienawistność. Takie słowa które tutaj postujesz to łamanie prawa wielu miejscach na świecie, mam nadzieję że zdajesz sobie z tego sprawę?

slogany, gadanina, bzdury , pierdoły, błazenada, zaśmiecanie , pokazywanie braku ładu i własnych wartości, popłakiwanie ,

Żyd musi popłakać aby liczyć na litość , masakra !

1 minutę temu, amBrożyk napisał:

slogany, gadanina, bzdury , pierdoły, błazenada, zaśmiecanie , pokazywanie braku ładu i własnych wartości, popłakiwanie ,

Żyd musi popłakać aby liczyć na litość , masakra !

Ostatni raz gdy widziałem kogoś zaśmiecajacego ulicę był to polak, w Izraelu nikt nie rzuca niedopałków na ulicę i kraj jest dużo mniej zaśmiecony niż polska.

A co do własnych wartości - nie odwracaj argumentu który ja użyłem przeciwko tobie, bo rozumiem że obydwaj jesteśmy po studiach i to już nie ten poziom?

No generalnie czego sie spodziewać po nienawistnym antysemicie. Ciekawi mnie tylko dlaczego w tym temacie od prób współpracy ze mną przeszedłeś do atakowania mnie skoro obydwaj mogliśmy na tym ugrać.

No masakrejszyn, jak za dawnych czasów!

od wielu lat mnie zastanawia , dlaczego i z jakiego powodu POLIN jest wrogiem Żyda, skoro Polin nie zrobił żadnej krzywdy Żydowi ?

kilka razy w Polsce, gdzie się urodziłem i wychowałem , odczułem ataki Żydów - prawdopodobnie turyści z Izraela , którzy chcieli zobaczyć , zapisać i nagrać moją reakcję na widok Żydów, 

tak było na warszawskiej Starówce, tak było w Oświęcimiu ,

Żydzi wykonywali celowe 'podpuchy' wobec warszawiaków w Warszawie , jakby to było zadanie z Izraela 

a teksty były w stylu: 'Ty Polin , jesteś totalnym zerem w Polsce, tu rządzą Żydzi' lub polskie kamienice są nasze, 

albo : 'Niemiec jest przyjacielem Żyda a Polin to wróg' !

i co, skomentujesz ?

1 minutę temu, amBrożyk napisał:

od wielu lat mnie zastanawia , dlaczego i z jakiego powodu POLIN jest wrogiem Żyda, skoro Polin nie zrobił żadnej krzywdy Żydowi ?

kilka razy w Polsce, gdzie się urodziłem i wychowałem , odczułem ataki Żydów - prawdopodobnie turyści z Izraela , którzy chcieli zobaczyć , zapisać i nagrać moją reakcję na widok Żydów, 

tak było na warszawskiej Starówce, tak było w Oświęcimiu ,

Żydzi wykonywali celowe 'podpuchy' wobec warszawiaków w Warszawie , jakby to było zadanie z Izraela 

a teksty były w stylu: 'Ty Polin , jesteś totalnym zerem w Polsce, tu rządzą Żydzi' lub polskie kamienice są nasze, 

albo : 'Niemiec jest przyjacielem Żyda a Polin to wróg' !

i co, skomentujesz ?

I właśnie dlatego jesteś antysemitą - bo ze względu na urazę do jakiejś osoby obarczasz cały anród do którego ta osoba należy. Tak samo działą mizoginia - nienawiść do kobiet ze względu an krzywdę wyrządzoną przez kilka innych albo w skrajnych przypadkach nawet jedną. Mechanizm nienawiści jest prosty, a wręcz prostacki wynika on z prymitywnch procesów myślowych jaskiniowca. Resentyment pojawia się wtedy gdy zaczynamy dostrzegać cechy naszego oprawcy w nas samych i zamiast sie ich wyzbyć zastępujemy obiekt negatywnych odczuć. W twoim przypadku jest to naród żydowski.

Nie różnisz się niczym od domniemnaych zydów którzy wyrządzili ci krzywdę, bo teraz robisz to samo co oni.

nikogo nie obraziłem a już mnie oblewasz wiadrami kloaki !

chyba o to chodzi Żydowi odnośnie abstrakcyjnych  antysemitów , żeby abstrakcyjnych i wymyślonych sobie wyobrazić jako wrogów , 

Żyd szuka ciągle i poszukuje wroga  ,

wrogiem Zyda jest osoba fizyczna (powiedzmy historyk, który pisze pracę magisterską na temat prostytutek z Auschwitz , piękne i młode kobiety żydowskiego pochodzenia po przebadaniu przez niemieckiego lekarza na brak obecności kiły lub syfilisa 

trafiały do burdeli tylko dla Niemców na terenie miasta Oświęcim a będąc w burdelu   wiedziały o tym, że należy odpowiednio obsługiwać Gości aby nie trafić do obozu Auschwitz ,

do tej pory Żydzi bardzo bronią żydowskich kobiet, nazwiska żydowskich kobiet są znane 

a Żydzi nie uznają tej prawdy, że prostytutki z naboru w Oświęcimiu wylizywały Niemcom zady do czysta i lizały kindybały do ostatniej kropli po bzykaniu żydówki , 

temat w Izraelu TABU !

Z tym że żydowskie kobiety były do prostytucji przymuszone pod groźbą śmierci, a polskie robią to w obecnych czasach z własnej woli wulgarny prymitywie.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować