Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cytrnq

Nie ma czegos takiego jak milosc

Polecane posty

Gość cytrnq

Moze istnieje pseudo milosc, dla tych najładniejszych dziewczyn. Jakby nie spojrzeć- wszystkie związki,po utraceniu wygladu, przy problemach rozpadaja sie

Ja jestem ładna, zadbana ale  mimo to jakos niedoceniana. A jak mam byc z kims na sile to dziekuje za znajomosc, nie bede nadskakiwac przecietniakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość cytrnq napisał:

Moze istnieje pseudo milosc, dla tych najładniejszych dziewczyn.

Też myślę, że tak jest. Ewentualnie jak jakaś uchodząca za nieciekawą trafi na swojego konesera to też "zasłużY na "miłość", ale generalnie kobiety nie wpisujące się w pewnr kanony tej miłości nie doświadczają, bo się po prostu nie podobają fizycznie i tyle. Sama jako osoba zmagająca się z nadwagą, posiadająca niefajne proporcje ciała wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
7 minut temu, Gość cytrnq napisał:

Moze istnieje pseudo milosc, dla tych najładniejszych dziewczyn. Jakby nie spojrzeć- wszystkie związki,po utraceniu wygladu, przy problemach rozpadaja sie

Ja jestem ładna, zadbana ale  mimo to jakos niedoceniana. A jak mam byc z kims na sile to dziekuje za znajomosc, nie bede nadskakiwac przecietniakowi.

Mam dokładnie tak samo jak ty... Jestem olewana, bo wydaje mi się, se facet idzie szukać ładniejszej.... A potem każdy chce wrócić. Splawiam śmieci. Nie dość, ze przeciętnie, to często 10-14 lat starsi. Wolę być sama niz z takim czymś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Ona napisał:

Mam dokładnie tak samo jak ty... Jestem olewana, bo wydaje mi się, se facet idzie szukać ładniejszej.... A potem każdy chce wrócić. Splawiam śmieci. Nie dość, ze przeciętnie, to często 10-14 lat starsi. Wolę być sama niz z takim czymś. 

No cóż tak już większość ma. Prawie każdy marzy o Jolie choć najczęściej sam w niczym nie przypomina Pitta. Nawet mając całkiem ładną młodszą ale nieidealną dziewczynę jak taki jeden z drugim zwęszy świeże mięso, to ich własna partnerka im od razu brzydnie i wydaje się niegodna ich starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takie jest życie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Takie jest życie i tyle.

No jest, alechyba można sobie ponarzekać na przerost roszczeń i tę całą pompowaną przez społeczeństwo szopkę o tym jaka to wielka wspaniała jest miłość damsko-męska podczas gdy to tylko lukrowanie i pudrowanie prymitywnych instynktów - zapewne po to by ludzie chgcieli zakładać rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz

ale nie chcą. niech szopka będzie na pompowanie odbytów, to nie będzie rodizn, kobiety będą ze sobą żyły a faceci ze sobą i wszysyc szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość kicz napisał:

ale nie chcą. niech szopka będzie na pompowanie odbytów, to nie będzie rodizn, kobiety będą ze sobą żyły a faceci ze sobą i wszysyc szczesliwi

Myślę, że nie ma co robić odchyłu w drugą stronę. Po prostu nie ma co wciskać na chama jedynie słusznej wizji drogi życiowej, zwłaszcza że nie każdy się nadaje na bycie szczęśliwym małżonkiem i rodzicem, a już na pewno nie faceci którzy będąc niezamożnymi przeciętniakami marzą o 20-letnim sobowtórze Jolie i z dnia na dzień porzucają partnerkę jak tylko mają minimalną szansę na trochę łądniejszą niunię a potem ze skruszoną minką chcą wracać, nie przypominając przy tym słodkiego kotka a raczej trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 minut temu, Gość cytrnq napisał:

Moze istnieje pseudo milosc, dla tych najładniejszych dziewczyn. Jakby nie spojrzeć- wszystkie związki,po utraceniu wygladu, przy problemach rozpadaja sie

Ja jestem ładna, zadbana ale  mimo to jakos niedoceniana. A jak mam byc z kims na sile to dziekuje za znajomosc, nie bede nadskakiwac przecietniakowi.

Nie będziesz nadskakiwać przeciętniakowi, tylko oczekujesz żeby supernieprzeciętniak zabiegał o ciebie bo jesteś wyjątkowa? Większość tak ma, orientują się że nie są najładniejsze na świecie gdy jest już za późno nawet na przeciętniaka i nadstawiają wielokrotnym rozwodnikom, którzy biją je jak psa i mówią ty kooorwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie będziesz nadskakiwać przeciętniakowi, tylko oczekujesz żeby supernieprzeciętniak zabiegał o ciebie bo jesteś wyjątkowa?

Może chodziło jej o to, że sama jest całkiem ładną dziewczyną a i tak przeciętny Mietek pracujący jako szeregowy na taśmie, świecący łysiną, z ciążą spożywczą i wadą zgryzu traktuje ją jak zapchajdziurę, bo nie wygląda jak młoda Jolie albo Bellucci? Poznałam ja takich przyjemniaczków oj poznałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Co to znaczy "zasłużyć na miłość "?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Może chodziło jej o to, że sama jest całkiem ładną dziewczyną a i tak przeciętny Mietek pracujący jako szeregowy na taśmie, świecący łysiną, z ciążą spożywczą i wadą zgryzu traktuje ją jak zapchajdziurę, bo nie wygląda jak młoda Jolie albo Bellucci? Poznałam ja takich przyjemniaczków oj poznałam.

Jakbym ja takich znała to bym im wprost powiedzala co o takich myślę i wysmialabym ich chore wymagania w stosunku to ich wlasnego wyglądu... Nie pokusilo Cie o takie komentarze w ich strone? Mu ja bym im powiedziała co myślę nie przebierając w słowach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest coś takiego jak miłość. Doświadczyłam jej i dziękuje że było mi to dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytoswyne

no nie ma milosci, chlopak chce dziewczyne, a dziewczyna faceta - kogos kto jej zaoferuje to i tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość babytoswyne napisał:

no nie ma milosci, chlopak chce dziewczyne, a dziewczyna faceta - kogos kto jej zaoferuje to i tamto

Skoro na takie trafiasz musi byc tego jakas przyczyna, bo takie tez są. Jest ich coraz więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytoswyne

jak dziewczyna, kobieta nazywa swoja milosc? facet. Dziekuje tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytoswyne
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Skoro na takie trafiasz

Skoro na takie trafiasz Skoro na takie trafiasz Skoro na takie trafiasz Skoro na takie trafiasz ale skoro na takie trafiasz to Skoro na takie trafiasz Skoro na takie trafiasz Skoro na takie trafiasz Skoro na takie trafiasz ale skoro na takie trafiasz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość babytoswyne napisał:

jak dziewczyna, kobieta nazywa swoja milosc? facet. Dziekuje tyle w temacie

Ale o co chodzi? Ma nazywac kobietą, babką czy za młody na określenie facet? 

😏Skoro na takie trafiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytoswyne
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Skoro na takie trafiasz musi byc tego jakas przyczyna, bo takie tez są. Jest ich coraz więcej. 

to kooorfaaa wkoncu bedzie tyle ze juz nie bedziesz miala jak napisac tego tekstu skoro na takie trafiasz i zamkniesz ten ryyyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytoswyne
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

😏Skoro na takie trafiasz...

to widocznie takie som

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość babytoswyne napisał:

to widocznie takie som

Som som

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość babytoswyne napisał:

to kooorfaaa wkoncu bedzie tyle ze juz nie bedziesz miala jak napisac tego tekstu skoro na takie trafiasz i zamkniesz ten ryyyj

Ok. Schodze z tematu. Przemyśl przyczynę, bo skoro na takie trafiasz...to chcą faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytoswyne

dlatego flirtowalem se z 13kami 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytoswyne
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ok. Schodze z tematu. Przemyśl przyczynę, bo skoro na takie trafiasz...to chcą faceta.

ty glupia babo, przeciez wlasnie jest mowa o tym ze wszystkie chca faceta, czyli korfa robocika 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość babytoswyne napisał:

dlatego flirtowalem se z 13kami 😄

Wiesz, ze tu jest policja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Wiesz, ze tu jest policja? 

A gdzie jest największy na kafe przeciwnik pedofilii? Zamiast zacząć wysyłać zawiadomienia ma policję woli walczyć z urojona pedofilia? Haniebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytoswyne
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wiesz, ze tu jest policja? 

przeciesz mam prawo do seksualnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytoswyne
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A gdzie jest największy na kafe przeciwnik pedofilii?

nie jestem 'pedofilem' dzieciaki mnie nawet brzydzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość babytoswyne napisał:

nie jestem 'pedofilem' dzieciaki mnie nawet brzydzą.

Teraz tak śpiewasz cwaniaku. Już trzęsiesz portkami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Nie będziesz nadskakiwać przeciętniakowi, tylko oczekujesz żeby supernieprzeciętniak zabiegał o ciebie bo jesteś wyjątkowa? Większość tak ma, orientują się że nie są najładniejsze na świecie gdy jest już za późno nawet na przeciętniaka i nadstawiają wielokrotnym rozwodnikom, którzy biją je jak psa i mówią ty kooorwo!

ty diabelski pomiocie won stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×