Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co cie to

ile kosztuje zmiana płci

Polecane posty

Gość co cie to

ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, brokeninside87 napisał:

przecież zmiana płci to fejk

Co masz na myśli? Fejk w tym sensie że płci się nie zmienia bo z nią się rodzi. Ludzie zmieniają ciało. Właśnie niżej masz temat o ciemnocie i nie przyjmowaniu innej wizji świata niż własna. Ty jesteś właśnie takim koltunem który gòwno wie a się mądrzy. Dla ciebie transeksualista to transwestyta a gej to pedo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Co masz na myśli? Fejk w tym sensie że płci się nie zmienia bo z nią się rodzi. Ludzie zmieniają ciało. Właśnie niżej masz temat o ciemnocie i nie przyjmowaniu innej wizji świata niż własna. Ty jesteś właśnie takim koltunem który gòwno wie a się mądrzy. Dla ciebie transeksualista to transwestyta a gej to pedo.

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, brokeninside87 napisał:

😂

No i z czego ryjesz? Ze swojego ograniczenia czy braku wiedzy na temat ludzkiej psychiki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No i z czego ryjesz? Ze swojego ograniczenia czy braku wiedzy na temat ludzkiej psychiki? 

dzięki Twojemu pokazowi się wzbogaciła 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, brokeninside87 napisał:

dzięki Twojemu pokazowi się wzbogaciła 🤣

Sama koltunie oczekujesz poklasku dla swoich tematów godnych upośledzonej baby a innych wysmiewasz co nie raz już pokazalas w swoich tematów. Sama masz problemy z psychiką a zmian płci to dla ciebie fejk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inter

jestem interseksualista, ciało mam kobiece, właściwie tylko genitalia i piersi a wszystko inne czyli cechy drugorzędne męskie i mam prawo sobie wybrać kim chce być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I gdzie są obrońcy brokuły? Widzicie jaką ignorantka z tego kołtuna? Jesteś dèbilka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość inter napisał:

jestem interseksualista, ciało mam kobiece, właściwie tylko genitalia i piersi a wszystko inne czyli cechy drugorzędne męskie i mam prawo sobie wybrać kim chce być

to się nazywa obojnactwo, z tym się idzie do lekarza i zastanawia się, czemu rodzice w dzieciństwie nic z tym nie zrobili, a nie pisze "mam prawo wybrać", bo to jest jakieś patologiczne komentować to w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, brokeninside87 napisał:

to się nazywa obojnactwo, z tym się idzie do lekarza i zastanawia się, czemu rodzice w dzieciństwie nic z tym nie zrobili, a nie pisze "mam prawo wybrać", bo to jest jakieś patologiczne komentować to w ten sposób

Tutaj pewnie ktoś troluje. Dlaczego ty się nie udasz do psychiatry po leki których wyraźnie potrzebujesz? Większa hipokrytka tutaj jest jedynie twoja psiapsia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, brokeninside87 napisał:

wieczi, a Ty się tak turbo znasz na temacie? domniemywam na każdym?

Jesteś hipokrytka tyle w temacie. Na każdym nie ale potrafię dostrzec twoja głupotę i brak tolerancji przy oczekiwaniu jej od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jesteś hipokrytka tyle w temacie. Na każdym nie ale potrafię dostrzec twoja głupotę i brak tolerancji przy oczekiwaniu jej od innych.

1. na czym polega tu hipokryzja?

2. głupota i brak tolerancji? czasem tolerancja jest głupotą

3. ja oczekuję tolerancji od kogoś?🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, brokeninside87 napisał:

1. na czym polega tu hipokryzja?

2. głupota i brak tolerancji? czasem tolerancja jest głupotą

3. ja oczekuję tolerancji od kogoś?🤣

Cóż. Jesteś jednak glupsza nie ustawa przewiduje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inter
13 minut temu, brokeninside87 napisał:

to się nazywa obojnactwo, z tym się idzie do lekarza i zastanawia się, czemu rodzice w dzieciństwie nic z tym nie zrobili, a nie pisze "mam prawo wybrać", bo to jest jakieś patologiczne komentować to w ten sposób

i właśnie nie powinni robić, poza tym co mieli robic narządy mam w normie ale wszystko inne nie i cieszy mnie to bo nawet bez zmian każdy mnie bierze za faceta, a to tylko formalności które zrealizuje. Gwoli ścisłości bywaly przypadki interseksualizmu gdzie rodzic wybieral na jaką płeć ptzerobic dziecko w konsekwencji czego takie dziecko cierpialo w przyszlosci poniewaz wybor był nietrafiony a dziecko mialo mozg innej plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inter
40 minut temu, brokeninside87 napisał:

przecież zmiana płci to fejk

ty jako aseks też nie jestes kobietą tak cie postrzegam i mam prawo do swojego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bez sensu. I tak zawsze widać/słychać prawdziwą płeć. Nie wspomnę o tym, że gorzej z odczuciami seksualnymi. I po co Ci to? Będą Cię tylko pokazywać palcem, bo to widać, że baba na chłopaka przerobiona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bez sensu. I tak zawsze widać/słychać prawdziwą płeć. Nie wspomnę o tym, że gorzej z odczuciami seksualnymi. I po co Ci to? Będą Cię tylko pokazywać palcem, bo to widać, że baba na chłopaka przerobiona. 

Widać że wypowiadają się ...e bo tylko oni mogliby napisać po co ci to jakby to była jakaś fanaberia z która człowiek budzi się rano. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inter
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Bez sensu. I tak zawsze widać/słychać prawdziwą płeć. Nie wspomnę o tym, że gorzej z odczuciami seksualnymi. I po co Ci to? Będą Cię tylko pokazywać palcem, bo to widać, że baba na chłopaka przerobiona. 

nie widać, ja już teraz mam powodzenie wśród kobiet HETERO bo lesbijek nie lubię.

Nigdy byś po mnie nie rozpoznał głos mam jak chłopak po mutacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Widać że wypowiadają się ...e bo tylko oni mogliby napisać po co ci to jakby to była jakaś fanaberia z która człowiek budzi się rano. 

To idź do psychiatry. Znam kilka osób po zmianie płci i wiem, co przechodzą. Po pierwsze inni ludzie i tak dostrzegają, że coś jest nie tak. Że nie te rysy twarzy, nie te nogi, nie ten głos. Najczęściej i tak zostają w środowisku homo i są odbierane jako gej/les. Przecież nie dasz kobiecie dziecka. Będziesz ją oszukiwać? Popatrz na Rafalale i tak widać, że to chłop. Nie jest i nie będzie postrzegany jako kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość inter napisał:

nie widać, ja już teraz mam powodzenie wśród kobiet HETERO bo lesbijek nie lubię.

Nigdy byś po mnie nie rozpoznał głos mam jak chłopak po mutacji

Kobieta, której podoba się druga kobieta nie jest hetero. Podoba jej się dziewczyna, a nie mężczyzna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To idź do psychiatry. Znam kilka osób po zmianie płci i wiem, co przechodzą. Po pierwsze inni ludzie i tak dostrzegają, że coś jest nie tak. Że nie te rysy twarzy, nie te nogi, nie ten głos. Najczęściej i tak zostają w środowisku homo i są odbierane jako gej/les. Przecież nie dasz kobiecie dziecka. Będziesz ją oszukiwać? Popatrz na Rafalale i tak widać, że to chłop. Nie jest i nie będzie postrzegany jako kobieta. 

A w jakim celu mam się tam wybrać? Płci nie zmienię i dzieci kobiecie nie dam. Facetowi zresztą też nie. A rafalala to transwestyta więc co ma do tematu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A w jakim celu mam się tam wybrać? Płci nie zmienię i dzieci kobiecie nie dam. Facetowi zresztą też nie. A rafalala to transwestyta więc co ma do tematu? 

Żeby Cię odciągnął od pomysłu okaleczania ciała. Taki zabieg i tak nie zmieni Cię w mężczyznę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Żeby Cię odciągnął od pomysłu okaleczania ciała. Taki zabieg i tak nie zmieni Cię w mężczyznę. 

Ale ja nie planuje bycia mężczyzna. Skończ cpac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inter
6 minut temu, Gość Gość napisał:

To idź do psychiatry. Znam kilka osób po zmianie płci i wiem, co przechodzą. Po pierwsze inni ludzie i tak dostrzegają, że coś jest nie tak. Że nie te rysy twarzy, nie te nogi, nie ten głos. Najczęściej i tak zostają w środowisku homo i są odbierane jako gej/les. Przecież nie dasz kobiecie dziecka. Będziesz ją oszukiwać? Popatrz na Rafalale i tak widać, że to chłop. Nie jest i nie będzie postrzegany jako kobieta. 

po mnie nie widać, budowa męska, szersze barki niz biodra, plaski tylek, duze dlonie i stopy, rysy twarzy jak u chlopaka, zaryzowana szczeka i oczy jak u faceta, zdjęcia ci nie wysle ale nie bez powodu obcy ludzie mowia do mnie "Pan" i takich jak ja jest wiecej.. tego co sie wyroznia łatwo rozpoznac a niektórzy maja to szczęście i wtapiaja sie w tlum, rafalala to przyklad z d i nijak ma sie do mnie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inter
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żeby Cię odciągnął od pomysłu okaleczania ciała. Taki zabieg i tak nie zmieni Cię w mężczyznę. 

psychicznie jestem od zawsze a to ważniejsze niz ..., każdy ma prawo byc sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inter
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobieta, której podoba się druga kobieta nie jest hetero. Podoba jej się dziewczyna, a nie mężczyzna. 

partnerzy osób trans wierzą w ich plec psychiczna i przez pryzmat tego ich postrzegaja, jak się zakocha to nie gra większej roli sa latwe sposoby zastapienia czlonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×