Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co cie to

ile kosztuje zmiana płci

Polecane posty

Gość Rabit

Broken ty serio bierzesz wypociny wieczornej na poważnie 😅 ona jest chora umysłowo, ją nie można brać na poważnie ani z nią dyskutować, najlepiej nie tracić na psycholke czasu i ignorować tego trolla 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temida
Przed chwilą, Gość Hańba napisał:

Udawnie niepoczytalnej by umniejszyć swą winę w śmierci inter nie pomoże a twój grzech sam Bóg rozliczy. 

Pewnie tak. Tygrysa rozliczy podobnie jak większość ludzi. Ciebie za to bez zbędnych pytań unicestwi, bo to właśnie się robi ze śmieciami. Wyrzuca. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Temida napisał:

Pewnie tak. Tygrysa rozliczy podobnie jak większość ludzi. Ciebie za to bez zbędnych pytań unicestwi, bo to właśnie się robi ze śmieciami. Wyrzuca. 🙂

Przecież ten żałosny śmieć na broken ma jeszczą większą obsesje niż na Nimfę. Ona żyje jej życiem i emocjonuje się jej problemami(które psycholka sama sobie wymyśliła) a broken też jest nie inteligenta, zamiast pozwać wieczorną, poprosić nimfę o danie nazwiska tego stwora to ona pozwala się obrażać, jeszcze takiemu zboczonemu obleśnemu psycholowi jak wieczorna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broken wyklęta

Popełnił samobůjstwo agresją pasywna twą się kierując. Stop hejtowi i bejsbolowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Broken wyklęta napisał:

Popełnił samobůjstwo agresją pasywna twą się kierując. Stop hejtowi i bejsbolowi. 

no nie żartuj kurrrrrfa:D no to się pochwaliłam tuż przed Wielkanocą 

stresuję się i aż mi śmieszno

jest mi dziwnie

a no właśnie, ja nawet pożądanej formy gramatycznej chyba bo już się zgubiłam względem niego używałam:D 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszam
Przed chwilą, brokeninside87 napisał:

Nimfa zna nazwisko wieczornej?

żeby kogoś pozwać chyba nie trzeba naziwska

 

Nazistka! Cala prawda o broken dzięki Freudowi. Składam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przeciwko narodowi żydowskiemu . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Przecież ten żałosny śmieć na broken ma jeszczą większą obsesje niż na Nimfę. Ona żyje jej życiem i emocjonuje się jej problemami(które psycholka sama sobie wymyśliła) a broken też jest nie inteligenta, zamiast pozwać wieczorną, poprosić nimfę o danie nazwiska tego stwora to ona pozwala się obrażać, jeszcze takiemu zboczonemu obleśnemu psycholowi jak wieczorna.

Też racja. Z drugiej strony Broken nie grozi i nie wyszukuje po internetach, chociaż kto wie. Może "czeka na odpowiedni moment" jak z Nimfą. 😅

Przecież ten psycholek Wieczorna żyje od lat forumowym życiem. Z braku jakichkolwiek znajomych i zajęcia od rana do nocy daje w sieci upust swoim zaburzeniom psychicznym. 

Ona chyba naprawdę wierzy w te swoje diagnozy, śledztwa, w ogóle świat w świecie. To w sumie przykre. 😭 Biedny, nie interesujący nikogo psychol, który żebrze o uwagę prowokowaniem  wulgarnością i pomówieniami swoich ofiar czy generalnie normalnych czytelników forum nie chcących czytać tych wypocin psycholki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Broken wyklęta napisał:

Popełnił samobůjstwo agresją pasywna twą się kierując. Stop hejtowi i bejsbolowi. 

chyba tym bejsbolem ktoś za bardzo przywalił ci w łeb 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Zgłaszam napisał:

Nazistka! Cala prawda o broken dzięki Freudowi. Składam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przeciwko narodowi żydowskiemu . 

To chyba przeciwko sobie ciawaresko. Cyganicha z dziada pradziada z ciebie Locho. Mentalna przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszam
2 minuty temu, brokeninside87 napisał:

no nie żartuj kurrrrrfa:D no to się pochwaliłam tuż przed Wielkanocą 

stresuję się i aż mi śmieszno

jest mi dziwnie

a no właśnie, ja nawet pożądanej formy gramatycznej chyba bo już się zgubiłam względem niego używałam:D 

 

Już za późno. Według słów prorokini twej koleżanki Bóg już będzie wiedział co zrobić z osobą twoją grzeszna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

chyba tym bejsbolem ktoś za bardzo przywalił ci w łeb 0_o

No Begar ją napierdzielał chyba mocno. Czy tam mamuśka, chociaż mamuśki to u niej niet. No, ale miliony ludzi ma gorzej i nie wyrasta na takich śmiesznych sieciowych potworków, więc nie ma co się nad nią litować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Zgłaszam napisał:

Nazistka! Cala prawda o broken dzięki Freudowi. Składam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przeciwko narodowi żydowskiemu . 

😂 aha a poskiemu i innym to nie, spoko :classic_unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prokurator
Przed chwilą, brokeninside87 napisał:

😂

To śmiech przez gorzkie jak twe żale łzy. Tudzież bardziej krokodyle 🐊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Prokurator napisał:

To śmiech przez gorzkie jak twe żale łzy. Tudzież bardziej krokodyle 🐊

tygrysie niepowtarzalne

ciekawe jak gość inter samkowałby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

6 godzin temu, brokeninside87 napisał: przecież zmiana płci to fejk X dokładnie wystarczy na YouTube zobaczyć operacje 😵

nie będę na to paczeć neva eva 

w ogóle jak ja bym miała takie problemy to operacja byłaby jakąś ostatecznością na dragach

dlatego nie wierzę w to, że ktoś sobie to robi i normalnie żyje potem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszam
3 minuty temu, brokeninside87 napisał:

gość inter skurczybyku właź na kafe bo patelnią oberwiesz! 😄

Groźba karalna. Robię srceen i wysyłam do prokuratury. Za to się idzie siedzieć. Nie może tak być że ktoś taki chodzi po kafeterii i straszy pobiciem patelnia. To nie szklany tulipan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Prokurator napisał:

To śmiech przez gorzkie jak twe żale łzy. Tudzież bardziej krokodyle 🐊

Najśmieszniejsze jest to, że z was dwóch to ty Wieczorna będziesz miała prędzej czy później do czynienia z takim panem. Trzeba się postarać, by ktokolwiek to nie będzie, zobaczył twoje wypowiedzi, w których nazywasz w swoim szale wszystkich bez wyjątku prokuratorów złodziejami. 😂  Podobnie jak to robiłaś z prezydentem Gdańska, a po jego śmierci się tego wyparłaś. Takaś odważna. 🐷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Zgłaszam napisał:

Groźba karalna. Robię srceen i wysyłam do prokuratury. Za to się idzie siedzieć. Nie może tak być że ktoś taki chodzi po kafeterii i straszy pobiciem patelnia. To nie szklany tulipan. 

No wiadomix. Inaczej byście jutro całą familiją świętowali w sztumie.🙃🙃🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wieczorna to pisiorka?żadna zaraza jej nie ominie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Też racja. Z drugiej strony Broken nie grozi i nie wyszukuje po internetach, chociaż kto wie. Może "czeka na odpowiedni moment" jak z Nimfą. 😅

Przecież ten psycholek Wieczorna żyje od lat forumowym życiem. Z braku jakichkolwiek znajomych i zajęcia od rana do nocy daje w sieci upust swoim zaburzeniom psychicznym. 

Ona chyba naprawdę wierzy w te swoje diagnozy, śledztwa, w ogóle świat w świecie. To w sumie przykre. 😭 Biedny, nie interesujący nikogo psychol, który żebrze o uwagę prowokowaniem  wulgarnością i pomówieniami swoich ofiar czy generalnie normalnych czytelników forum nie chcących czytać tych wypocin psycholki.

najprawdopodobniej punkt widzenia chorej jest taki. Jesteśmy tym samym przegrywem i prawiczkiem na utrzymaniu matki z kowbojek dla którego hejtowanie debiIi przez wieczorną nie jest zwykłym hejtowaniem które jest codziennie na mirko na wykopie, które  niczym się nie różni od od hejtowania innych trolli z kafaterii tylko nie wiadomo dla czego jakiś ogromnym chamstwem albo nawet zbrodnią i jako jedna osoba robimy sztuczny tłum albo wszyscy jesteśmy nimfą która za inteligentne pomówienia normalnej wieczornej została przez nią zniszczona i teraz szuka zemsty i robi wyrafinowane manipulacje. Ta wieczorna to czubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

najprawdopodobniej punkt widzenia chorej jest taki. Jesteśmy tym samym przegrywem i prawiczkiem na utrzymaniu matki z kowbojek dla którego hejtowanie debiIi przez wieczorną nie jest zwykłym hejtowaniem które jest codziennie na mirko na wykopie, które  niczym się nie różni od od hejtowania innych trolli z kafaterii tylko nie wiadomo dla czego jakiś ogromnym chamstwem albo nawet zbrodnią i jako jedna osoba robimy sztuczny tłum albo wszyscy jesteśmy nimfą która za inteligentne pomówienia normalnej wieczornej została przez nią zniszczona i teraz szuka zemsty i robi wyrafinowane manipulacje. Ta wieczorna to czubek.

Trafione w punkt. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że prawdopodobnie się nie mylisz w ocenie tego tworu.  Mnie zastanawia, jak bardzo odrzucona przez społeczeństwo i pozbawiona kontaktów z ludźmi ona musi być, że nikt nie widzi, że z nią jest coś nie tak i stanowi zagrożenie dla siebie i innych. Że jest totalnie psychiczna po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszam
1 minutę temu, brokeninside87 napisał:

nie chce mi się opublikować, ale wpiszcie sobie tiger cartoon omelette frying pan jakoś tak

Broken tu się uprawia jawny hejt. Nie rełagujesz. Zgłaszam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

najprawdopodobniej punkt widzenia chorej jest taki. Jesteśmy tym samym przegrywem i prawiczkiem na utrzymaniu matki z kowbojek dla którego hejtowanie debiIi przez wieczorną nie jest zwykłym hejtowaniem które jest codziennie na mirko na wykopie, które  niczym się nie różni od od hejtowania innych trolli z kafaterii tylko nie wiadomo dla czego jakiś ogromnym chamstwem albo nawet zbrodnią i jako jedna osoba robimy sztuczny tłum albo wszyscy jesteśmy nimfą która za inteligentne pomówienia normalnej wieczornej została przez nią zniszczona i teraz szuka zemsty i robi wyrafinowane manipulacje. Ta wieczorna to czubek.

Teraz wariatka daje popis w temacie "czy jest na sali psychiatra". Babę jakoś niezdrowo interesują tematy psychiatryczne. To jedyne co w niej ciekawe. To przeniesienie. Sama jest wybitnie zaburzona na wielu obszarach (czego w sobie nie widzi i wiecznie imputuje innym) a jednocześnie jest tak niezdrowo zafascynowana psychiatrią. Kompleks choroby psychicznej i wykształcenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×