Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co cie to

ile kosztuje zmiana płci

Polecane posty

Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Trafione w punkt. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że prawdopodobnie się nie mylisz w ocenie tego tworu.  Mnie zastanawia, jak bardzo odrzucona przez społeczeństwo i pozbawiona kontaktów z ludźmi ona musi być, że nikt nie widzi, że z nią jest coś nie tak i stanowi zagrożenie dla siebie i innych. Że jest totalnie psychiczna po prostu.

ludzie chorzy psychicznie są nie świadomi tego że są psychiczni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr. Lecter

Widzę, że bez mojej pomocy się nie obejdzie...🤐🔪🍴👱‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Dr. Lecter napisał:

Widzę, że bez mojej pomocy się nie obejdzie...🤐🔪🍴👱‍♀️

Fajnie ciebie straszyli w dzieciństwie. Nie dość że chowały ciebie spaczone patusy to jeszcze psychopaci. Może dlatego taka jesteś i to właśnie dlatego spędzasz życie żyjąc życiorysami swoich ofiaro-idolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gepard

Szok dla leżaczka pisal tyle czasu z transem  baba z jajami 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narx
2 minuty temu, Gość Dr. Lecter napisał:

Widzę, że bez mojej pomocy się nie obejdzie...🤐🔪🍴👱‍♀️

Tekst słaby jak ty sama Wieczorna. Idź się onanizuj psychiatrią gdzie indziej. 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narx
2 minuty temu, brokeninside87 napisał:

😂👅💖

No Locha już czeka z jęzorem, jej na sam widok fartucha psychiatrycznego mokro 🤢 Trochę to niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr. Lecter
2 minuty temu, brokeninside87 napisał:

😂👅💖

Tssss 😷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, brokeninside87 napisał:

😂👅💖

Broken słyszałaś grzmot? Lochorna spadła właśnie na dno. Aż tąpnęło.  W temacie "czy jest na sali lekarz" Wieczorna Rubaszka pisze o całowaniu Jezusa w przyrodzenie. Psychol czy tylko zboczeniec? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

ludzie chorzy psychicznie są nie świadomi tego że są psychiczni 

Swoim obleśnym opisem robienia blow joba Jezusowi na krzyżu przegięła Locha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeszcze nieudolnie tam grozi ta Oblecha. Masz rację gościu że coraz z nią gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jeszcze nieudolnie tam grozi ta Oblecha. Masz rację gościu że coraz z nią gorzej.

E tam grozi. Na moje przewiduje własną i to całkiem niedaleką przyszłość. 😏 Można? Można. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Narx napisał:

Tekst słaby jak ty sama Wieczorna. Idź się onanizuj psychiatrią gdzie indziej. 👋

wieczorna ma najgorsze poczucie humoru i najgorsze teksty z całego internetu. Albo jakaś nie inteligentna chamska riposta zazwyczaj z tematyką kału albo seksu albo pedofilii albo jakiś słaby pajacowaty żenujący tekst. Mnie bardziej zastanawia zamiast tego dlaczego ona nie zdaje sobie sprawy ze swoich zaburzeniach dlaczego ona uważa się za zabawną. Ale dzisiaj bez emocji, wieczornej jadłospis  o jedzeniu kału był żenujący i obrzydliwy do potęgi a ten jej napadł euforii  jest w porównaniu do tego pierwszego mało żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aj low ju

Moszna? Niemoszna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

wieczorna ma najgorsze poczucie humoru i najgorsze teksty z całego internetu. Albo jakaś nie inteligentna chamska riposta zazwyczaj z tematyką kału albo seksu albo pedofilii albo jakiś słaby pajacowaty żenujący tekst. Mnie bardziej zastanawia zamiast tego dlaczego ona nie zdaje sobie sprawy ze swoich zaburzeniach dlaczego ona uważa się za zabawną. Ale dzisiaj bez emocji, wieczornej jadłospis  o jedzeniu kału był żenujący i obrzydliwy do potęgi a ten jej napadł euforii  jest w porównaniu do tego pierwszego mało żałosny

Tym tekstem z Jezusem (widziałeś?) tylko mnie utwierdziła w przekonaniu, jakie to  nudne i obleśne indywiduum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Aj low ju napisał:

Zapomnialam napisać, że mam schizofrenię paran. Zdiagnozowaną. W tandetnych testach na neurotycznosc wychodzi mi ogromną ilość punktów swiadczacych o neurotyzmie . Marnie sobie radzę.  Mam niby kontrolę przy ludziach, ale labilnosc to jest to na pewno. Db, żeś mi przypomniał o tej labilnosci. Przynajmniej umiem to nazwać. 

wieczorna przyznaje się że ma schizofrenie paranoidalną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Aj low ju napisał:

Moszna? Niemoszna. 

Hmm. Wasza rodzinna, beggarska wersja zabawy z dzieckiem w "kocha, nie kocha". To oczywiście niejedyna różnica. U was nie bawiło się w to na gałązce z listkami tylko innej. Sądząc po rozmiarze twoich zboczeń oczywiście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Tym tekstem z Jezusem (widziałeś?) tylko mnie utwierdziła w przekonaniu, jakie to  nudne i obleśne indywiduum.

Estetycznie jej obleśne porównanie z Jezusem (są jakieś granice)  odrzuca bardziej niż te wszystkie raki słowne jakie tworzy (schizofremia, plastyk i tym podobne) oraz jej własna odstręczająca osoba razem wzięte. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

wieczorna przyznaje się że ma schizofrenie paranoidalną 

ma schizofrenie ale nie wie. Teraz ona trolluje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

ma schizofrenie ale nie wie. Teraz ona trolluje 

Właśnie chyba ona pisze te dialogi niby "pacjentki". Odwaliło jej totalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeźnik

Zmienię płeć zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Szybko, tanio, bezboleśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×