Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dash

Ja ci dam Japonię

Polecane posty

Gość Dash

Zastanawiam się dlaczego nasz całkowicie kulturalny wątek dotyczący kanału na YouTube Emi został usunięty. Nikt jej tam nie obrażał, a ludzie wyrażali swoje opinie podkreślając przy tym również dobre strony Emi. 

Zdaje się, że i Emi i jej widzom przydałoby się trochę dystansu... Zwykła dyskusja to nie hejtowanie... 

Gość Karagen

Przeraża mnie to. Ludzie tylko się zastanawiali jak to jest z jej znajomością japońskiego. 

W tematach o innych osobach dyskusja wygląda sto razy gorzej a nikt ich nie zamyka.

Gość hrhrhr

Dyskusja mnie ominęła. Ona ma filmiki jak rozmawia z Japończykami i wygląda, jakby ją rozumieli, jej mąż też jest Japończykiem, więc chyba dużo trenuje język. Nawet jeśli teraz nie mówi idealnie, to na pewno w przyszłości będzie mówiła perfekcyjnie, bo ma wszelkie środki do tego. 

Gość Dash

A co sądzicie o jej śpiewie? Wiadomo, śpiewać każdy może, ale opowieści o byciu muzykiem w połączeniu z brakiem słuchu muzycznego, to dosyć odważne posunięcie xD 

Gość Lori

E tam, niech sobie śpiewa.  Chyba chcialabym mieć tyle odwagi 😊

Jakie niby bzdury gada? Wydawało mi się że jej content o Japonii jest bardziej realistyczny niż Gonciarza przez to że jest częścią tej społeczności i mówi po japońsku

Gość Dash

Ja jestem na 99% pewna, że większość rzeczy które mówi o sobie to sciema, np. Że jest z artystycznej rodziny (wiem, że nie jest), albo, że obraca się w jakimś artystycznym środowisku w Japonii. Jeśli już, to to są pewnie tacy sami artyści jak i ona ("zrobiłam piosenkę w programie na komputerze i powiem, że to mój nowy SINGIEL"). W Japonii jest masa takich osób. Gdyby znała się z prawdziwymi artystami, którzy coś osiągnęli, to to by robiło wrażenie. 

Gość Gość

Bo ludzie z aspargerem sie tak nie zachowują. To choroba, powszechna, łatwo określić kto go ma, a kto go nie ma. A już napewno żadna osoba z aspargerem nie chwali się, że jest wyjątkowa bo go ma. 

Gość Gość

A powiesz mi konkretnie co to znaczy, że się "tak" nie zachowują? Czyli jak? Nie nakrecają filmików, czy nie fabują włosów? 

Gość Gość

Zobacz jej filmy, ona sie zachowuje jak aktorka udająca, że ma aspargera, a nie jak człowiek z tą chorobą. Zobacz filmy dokumentalne jak się ludzie z tą chorobą zachowują, jak funkcjonują i porównaj do niej. 

Gość Gość

Ale przecież ona pracuje w ekskluzywnym butiku na Ginzie. Więc chyba musi znać japoński? 

Gość Gość

Aha, czyli się nie dowiem czemu uważacie że kłamie. W takim razie możecie sobie wsadzić takie oskarżenia których nawet nie potraficie uargumentować. 

Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Wcale tam nie pracuje, haha

Skąd wiesz? Mówiła nawet o swojej szefowej, podawała anegdoty. 

Gość Gość

youtube.com/watch?v=2TSlti5bioQ

Przecież ci odpisałam, dlaczego manipulujesz XD

Gość Gość

A wy łykacie jej kłamstwa jak młode pelikany. Kto wie, ten wie gdzie pracuje, a napewno nie pracuje już w żadnym butiku i nigdy nie pracowała. Pracowała przy czekoladkach - mówi to na filmie o weganizmie w Japonii, teraz pracuje przy żarciu wegańskim. Obstawiam knajpę albo jakąś kawiarnie. Osoby z jej poziomem japońskiego nadają się tylko na kelnerki albo hostessy z produktami w sklepach. 

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A wy łykacie jej kłamstwa jak młode pelikany. Kto wie, ten wie gdzie pracuje, a napewno nie pracuje już w żadnym butiku i nigdy nie pracowała. Pracowała przy czekoladkach - mówi to na filmie o weganizmie w Japonii, teraz pracuje przy żarciu wegańskim. Obstawiam knajpę albo jakąś kawiarnie. Osoby z jej poziomem japońskiego nadają się tylko na kelnerki albo hostessy z produktami w sklepach. 

A skąd mam wiedzieć kto kłamie ty czy ona? Też mogę sobie napisać coś głupiego bez dowodów i powiedzieć - kto ma wiedzieć ten wie... Jak już chcecie ją demaskować to piszcie z dowodami. Skoro nie wiesz gdzie pracuje, to skąd wiesz, że nie na Ginzie

Gość Dash

To, że coś jest w ginzie, nie znaczy, że jest ekskluzywnym butikiem xD. A co do aspargera, to ja się nie znam na takich przypadlosciach. Na pewno coś ma, skoro nam opowiada takie bajki, ale czy to asparger czy nie, to nie mnie oceniać. 

Gość Dash

Ja np wiem kim jest jej rodzina i wiem, że nie są to artyści, więc tutaj już coś nie gra. Dowodu ci nie podam, bo takowych nie posiadam. Jakoś gonciarz i reszta nie wzbudzają tego typu kontrowersji i podejrzeń hmmmmmm. 

Gość Gość

Bo sama mówi na swoim filmie ...ko, że pracuje przy żarciu dla wegan, a nie w żadnym butiku. Widać jakich ma fanów, nie potrafią słuchać ze zrozumieniem i wymyślają jakieś bajki. 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo sama mówi na swoim filmie ...ko, że pracuje przy żarciu dla wegan, a nie w żadnym butiku. Widać jakich ma fanów, nie potrafią słuchać ze zrozumieniem i wymyślają jakieś bajki. 

Ty wymyślasz bajki i to zakłamane o Emi!!! Weź już skończ ten temat o niej bo gywno o niej wiesz a zazdrość cię popycha do takich rzeczy wypad od niej bo nic nie wiesz co przeszła i jakim jest człowiekiem pilnuj swoich polskich czterech liter cebulaku temat zgłaszam i zakończcie te swoje chore dywagacje o Emi bo jesteście grupa chorych osób które doczepilt się do Emi i na każdym kroku chcą ją upokorzyć i udowodnić że niby nie jest tym za kogo się podaje... Może to sami urażeni Emma i emilek żałosne 

Gość Gość

Tak, to się nazywa MITOMANIA XDDDD pomyliło się jej z Aspi

Gość Dash
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

LOL może ty jesteś jej FANEM xD ja jestem fanem np. the beatles xD

Gość Gość

Naprawdę myślisz, że któreś z nich by siedziało na kafeterii i pisało coś na Emilię? XDDDD myślisz, że nikt inny poza YTberami nie może o niej niczego złego napisać? nie jestem YTberem, nie oglądam ani Emila ani Enmy, oglądałam Emi, ale widzę teraz jak dużo kłamie i jak bardzo nie szanuje widza, więc przyszłam się tutaj wyżalić XD

Gość Dash
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tak, to się nazywa MITOMANIA XDDDD pomyliło się jej z Aspi

Upsi! XD

Ehh szalone pomrowiki znów nas zgłosiły, bo nie wiedzą, że ludzie mają prawo mieć swoje zdanie 

Gość Dash

Ja też nie jestem ani emilem ani enma, wypraszam sobie. Jestem nudnym Polakiem bez życia, co ogląda jutuba i ma prawo się wypowiedzieć na temat ludzi, którzy się dobrowolnie wystawiaja na ocenę xD

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Naprawdę myślisz, że któreś z nich by siedziało na kafeterii i pisało coś na Emilię? XDDDD myślisz, że nikt inny poza YTberami nie może o niej niczego złego napisać? nie jestem YTberem, nie oglądam ani Emila ani Enmy, oglądałam Emi, ale widzę teraz jak dużo kłamie i jak bardzo nie szanuje widza, więc przyszłam się tutaj wyżalić XD

Mhm jaka biedna musi się żalić... Widzę te ironię jesteś żałosna po stokroć kłamiesz ty nie Emi wątek do utylizacji wstrętne cebule

Gość goshch
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty wymyślasz bajki i to zakłamane o Emi!!! Weź już skończ ten temat o niej bo gywno o niej wiesz a zazdrość cię popycha do takich rzeczy wypad od niej bo nic nie wiesz co przeszła i jakim jest człowiekiem pilnuj swoich polskich czterech liter cebulaku temat zgłaszam i zakończcie te swoje chore dywagacje o Emi bo jesteście grupa chorych osób które doczepilt się do Emi i na każdym kroku chcą ją upokorzyć i udowodnić że niby nie jest tym za kogo się podaje... Może to sami urażeni Emma i emilek żałosne 

2 tygodnie temu Enma na swoim live powiedziała, że rozmawia normalnie z Emi i nie ma między nimi żadnego konfliktu. Więc z całym szacunkiem, nie rób między nimi wojny, której nie ma. O 14 u Enmy Live, możesz jej zapytać o relacje z Emi skoro tak chcesz dowodów. 

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Dash napisał:

Ja też nie jestem ani emilem ani enma, wypraszam sobie. Jestem nudnym Polakiem bez życia, co ogląda jutuba i ma prawo się wypowiedzieć na temat ludzi, którzy się dobrowolnie wystawiaja na ocenę xD

Dobrze piszesz nudny Polak bez życia który przez to sieje hejt na dziewczynę która podbiła Japonię 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.