Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dash

Ja ci dam Japonię

Polecane posty

Gość Dash
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dobrze piszesz nudny Polak bez życia który przez to sieje hejt na dziewczynę która podbiła Japonię 

Podbiła Japonię xDdddddddddddddd 

Gość Gość

PODBIŁA JAPONIĘ 🤣🤣🤣🤣🤣

CZYM I KIEDY?! XD PRACĄ W KNAJPIE I NA WIZIE MAŁŻEŃSKIEJ XDDD

Gość Dash

Pomrowiki dorównują dramatyzmem wypowiedzi swojej królowej xD

9 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty wymyślasz bajki i to zakłamane o Emi!!! Weź już skończ ten temat o niej bo gywno o niej wiesz a zazdrość cię popycha do takich rzeczy wypad od niej bo nic nie wiesz co przeszła i jakim jest człowiekiem pilnuj swoich polskich czterech liter cebulaku temat zgłaszam i zakończcie te swoje chore dywagacje o Emi bo jesteście grupa chorych osób które doczepilt się do Emi i na każdym kroku chcą ją upokorzyć i udowodnić że niby nie jest tym za kogo się podaje... Może to sami urażeni Emma i emilek żałosne 

Częściowo się zgadzam z tym elaboratem, oprócz tego tekstu o zazdrości. Jak nie ma innych argumentów, zawsze jakaś psychofanka z zazdrością musi wyskoczyć. Przez takich fanów się człowiek zniechęca do oglądania.

A kanał lubię i oglądam. 

Gość Gość
7 minut temu, Gość goshch napisał:

2 tygodnie temu Enma na swoim live powiedziała, że rozmawia normalnie z Emi i nie ma między nimi żadnego konfliktu. Więc z całym szacunkiem, nie rób między nimi wojny, której nie ma. O 14 u Enmy Live, możesz jej zapytać o relacje z Emi skoro tak chcesz dowodów. 

Też byłam na tym Live, a dla niedowiarków jest zapis tego Live na grupie Enmy. Mówi w nim zaskoczona, że nie ma żadnego konfliktu z Emi i to jakieś pomówienia. Robicie na siłę między nimi konflikt, a one są względem siebie fair. Więc Psychofanko... zamknij RYJ

Gość Dash

No ja też się zgadzam, nie mamy dowodów, ale wy też nie xD. To jest forum dla wątpiących. Jak się komuś nie podoba, to lepiej żeby nie patrzył, bo może mu być przykro. My tylko dyskutujemy. 

Gość Gość

Aż kusi, żeby wejść na Live do Enmy i zadać parę niewygodnych pytań o naszą MUZĘ XD

Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

PODBIŁA JAPONIĘ 🤣🤣🤣🤣🤣

CZYM I KIEDY?! XD PRACĄ W KNAJPIE I NA WIZIE MAŁŻEŃSKIEJ XDDD

To jedź do Japonii i zobaczymy co osiągniesz tam... Emi jest artystka, jest osobowością, obraca się w kręgach kulturalnych Japonii... Który Polak się tak wybił aby tworzyć kulturę narodowa Japonii? Nawet nie wiecie że Emi ma drugi niszowy kanał gdzie tworzy muzykę i są filmy jak tańczą do niej Japończycy... A Emi ma swój własny styl folkowy i zna się na tym. Polacy jadą do UK i tylko pracują przy taśmie a Emi to artystka która się wybiła. 

Gość Gość

POKAŻ MI CHOĆ JEDNĄ DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNĄ EMI

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

POKAŻ MI CHOĆ JEDNĄ DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNĄ EMI

Minao Takinohara tańczyła do jej piosenki na festiwalu w Japonii przed japońska publicznością 

Gość Dash

Dokładnie pomrowiku. Pokaż nam jakiś występ z tv, albo chociaż jakiś występ z obskurnego pubu w Japonii. Pokaż mi jej album do kupienia w japońskim sklepie. Pokaż mi Japończyka, który wie kim ona jest i jakie ma dokonania. Czekam

Gość Gość

Ten Minao to jej znajomy, który jest takim samym artystą jak ona. CZYLI ŻADNYM XDDD

Gość Dash
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Minao Takinohara tańczyła do jej piosenki na festiwalu w Japonii przed japońska publicznością 

Emmm jedyne co wyskakuje w necie to ich kolabo xD. To coś na poziomie występu na akademii w liceum. Poproszę o coś bardziej autentycznego. 

Gość życzliwy

Mówisz, że żaden Polak nic nie osiągnął, tylko Emi.

Mamy najlepszego specjalistę od gejsz w Kyoto - Maria Superata.

Mamy najlepszą cosplayerkę Hanji w Japonii jak nie na świecie - Enma.

Mamy człowieka, który wystawia swoje litoryty w Japońskich galeriach - Adam Soroczyński

Mam wymieniać dalej polaków, którzy w Japonii coś osiągnęli w dziedzinach artystycznych i kulturowych japońskich?

Gość Gość

To już nawet ta głupia Julia Bernard osiągnęła więcej, bo swoim śpiewem wygrała konkurs i pojechała do Japonii do kolejnego etapu.

Gość Gość
3 minuty temu, Gość życzliwy napisał:

Mamy najlepszą cosplayerkę Hanji w Japonii jak nie na świecie - Enma.

Od kiedy przebieranie się za postacie z bajek to sztuka? Muzyka Emi na stałe wpisze się w japońska kulturę a Emma.moze się przebrać i iść do przedszkola dzieciom pokazać 

Gość Dash

Albo ta dziewczyna, co jest jedynym oficjalnym niejaponskim graczem shogi i pokonuje Japończyków. Albo pan co rysuje tła do super sławnych filmów anime. Kurcze, sporo jest osób z osiągnięciami. 

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To już nawet ta głupia Julia Bernard osiągnęła więcej, bo swoim śpiewem wygrała konkurs i pojechała do Japonii do kolejnego etapu.

Papuga która wyje cudze piosenki. Emi stworzyła własny folkowy styl Julia w 1/10 nie ma takiej wiedzy o japońskiej sztuce 

Gość Gość

Od kiedy przebieranie się za postacie z bajek to sztuka? Muzyka Emi na stałe wpisze się w japońska kulturę a Emma.moze się przebrać i iść do przedszkola dzieciom pokazać 

W Japonii cosplay to sztuka i zabawa. Jest lubiana i rozpoznawana na ulicach, zapraszana na eventy w swoich strojach. To jakieś osiągnięcie, nie uważasz? 

Gość Gość

Papuga która wyje cudze piosenki. Emi stworzyła własny folkowy styl Julia w 1/10 nie ma takiej wiedzy o japońskiej sztuce 

A ty się znasz na folkowym stylu Japonii xddd tak samo jak Emi

Gość Dash

Dla mnie enma nie jest wybitnym kosplejerem, bo przede wszystkim nie szyje swoich strojów. To podstawa. 

No ale tutaj jest temat o Emi xD, a ten mały pomrowik, to chyba jakiś zakochany Pan i nie ma sensu dyskutować xD 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

W Japonii cosplay to sztuka i zabawa. Jest lubiana i rozpoznawana na ulicach, zapraszana na eventy w swoich strojach. To jakieś osiągnięcie, nie uważasz? 

Nie. U mnie jest babka co się za Else przebiera i dzieci zabawia. Też artystka?

Gość Gość

No tak, ja tylko wymieniłam przykłady osób, które robią coś i są bardziej znane w tej dziedzinie niż Emi. Enma zawsze podkreśla, że robi cosplay dla zabawy, a nie dla konkursów czy coś tego typu. Ludzie ją w tym uwielbiają i to jest najważniejsze. Emi nie ma żadnego fana na swoją sztukę. No bo kogo? swoje pomrowiki które widzą w niej bóstwo? XD

Gość Gość

Nie. U mnie jest babka co się za Else przebiera i dzieci zabawia. Też artystka?

Tak. Makijaż i gra postacią to artyzm. Możesz się z tym nie zgadzać, ale jeżeli ktoś jest z tego znany i sprawia przyjemność innym to jest artystą. 

Gość życzliwy
4 minuty temu, Gość Dash napisał:

Dla mnie enma nie jest wybitnym kosplejerem, bo przede wszystkim nie szyje swoich strojów. To podstawa. 

No ale tutaj jest temat o Emi xD, a ten mały pomrowik, to chyba jakiś zakochany Pan i nie ma sensu dyskutować xD 

Z tego co wiem to tylko w Polsce jest przeświadczenie że cosplayer jest wtedy, gdy uszyje swój strój. Na zachodzie i w Azji ludzie wszystko kupują i nikt nie ma z tym problemu. Dopóki dobrze się bawią i nie kłamią, że coś jest kupione to po co się wkurzać. Ale już wracam do naszej ulubienicy. 

Gość Dash

W 21 wieku zbyt wiele osób ma się za artystów. Według mnie artysta, to przede wszystkim talent plus osiągnięcia. U Emi nie ma ani talentu ani osiągnięć. Jest zabawa i jeśli by nazywała to zabawą, to by nikomu to nie przeszkadzało. Jak ktoś siebie nazywa artysta, to musi się liczyć z krytyką, bo uwlacza to prawdziwym artystom i ich osiągnięciom. 

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Dash napisał:

W 21 wieku zbyt wiele osób ma się za artystów. Według mnie artysta, to przede wszystkim talent plus osiągnięcia. U Emi nie ma ani talentu ani osiągnięć. Jest zabawa i jeśli by nazywała to zabawą, to by nikomu to nie przeszkadzało. Jak ktoś siebie nazywa artysta, to musi się liczyć z krytyką, bo uwlacza to prawdziwym artystom i ich osiągnięciom. 

W punkt

Gość Gość

Nawet takie piosenkarki jak Doda czy Cleo nie wydały w Japonii singla a Emi się to udało... To nic nie znaczy? 

Gość Dash
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nawet takie piosenkarki jak Doda czy Cleo nie wydały w Japonii singla a Emi się to udało... To nic nie znaczy? 

Emi nie wydała w Japonii singla xD. Za to Edyta Górniak wydała album. Polecam posłuchać :). 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.