Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dash

Ja ci dam Japonię

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdyby poszła do mam talent to by dostała 3 razy nie. Nie śmieje się z jej głosu ale z takim nie będzie piosenkarka

Emi tym bardziej XD

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Emi tym bardziej XD

Emi już jest ceniona piosenkarka słonko... Nie jej wina że w Polsce w radiu wola puszczać amerykański kicz jak Rihanna i cabello zamiast docenić Emi... Dlatego wyjechała do Japonii gdzie ludzie są inni 

Gość Dash

Emi nie powinna być nawet w jednym zdaniu obok Rihanny xDddddd. Ja sobie myślę, że ten ktoś sobie z nas robi jaja xDdd. 

A co do artystycznej rodziny, to jeśli rodzina Emi, to tacy sami artyści jak ona, to wszystko rozumiem xDdd. Już wszystko rozumiem!!! 

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Dash napisał:

Emi nie powinna być nawet w jednym zdaniu obok Rihanny xDddddd. Ja sobie myślę, że ten ktoś sobie z nas robi jaja xDdd. 

A co do artystycznej rodziny, to jeśli rodzina Emi, to tacy sami artyści jak ona, to wszystko rozumiem xDdd. Już wszystko rozumiem!!! 

Wejdź sobie na jej kanał muzyczny zobacz ile ma komentarzy jak ludzie cenią jej muzykę. Co ?? Też jaja sobie robią? Dlaczego nie chcecie tego zobaczyć? To prawda. Nie powinno się jej stawiać obok Rihanny. Rihanna to produkt nie artystka. Sztab marketingowców robi jej piosenki które mają się sprzedać. Zero w tym sztuki. Gdyby Rihanna miała napisać głęboki utwór we własnym stylu to by nie umiała. Emi też może się rozebrać użyć autotune i podpisać kontrakt z wytwórnia. Stać się produktem jak blackpink. Ale ona jest artystka. Ma swój styl. A jej utwory mają duszę. 

Gość Corn

Ej Trollu przecież widać że tak zachwycasz się muzyką Emi żebyśmy mieli z tego beke XD 

Gość Qnne

Przypominam że Emi jest lubiana na YT, Agnieszka z napieknewlosy ja bardzo lubi i nawet robią sobie paczki 😍😍

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Corn napisał:

Ej Trollu przecież widać że tak zachwycasz się muzyką Emi żebyśmy mieli z tego beke XD 

To poszukaj sobie Kyoto yoru jej piosenkę zobaczysz ile ma pochwal nawet po angielsku. I co?? Ja to pisze?

Gość Tykogen

Boże, tu nawet nie trzeba być osoba związana z muzyką aby usłyszeć to fałszowanie. Ale jest oryginalna. Powinna nagrać coś z blackpink?

Gość Gość
10 minut temu, Gość Tykogen napisał:

Boże, tu nawet nie trzeba być osoba związana z muzyką aby usłyszeć to fałszowanie. Ale jest oryginalna. Powinna nagrać coś z blackpink?

Za blackpink śpiewa komputer. To nie fałsz tylko typowy śpiew folkowy.

Gość Dash

Kochani, ja wysiadam xDdd ten trol, to dla mnie zbyt wiele xD. Cieszę się, że nie wszyscy są ślepi i widzą kłamstwa Emi. Miło Was bylo poznać! ❤️ 

Gość Gość
5 godzin temu, Gość Dash napisał:

Ja np wiem kim jest jej rodzina i wiem, że nie są to artyści, więc tutaj już coś nie gra. Dowodu ci nie podam, bo takowych nie posiadam. Jakoś gonciarz i reszta nie wzbudzają tego typu kontrowersji i podejrzeń hmmmmmm. 

Oczywiście... znasz...

Serio tak bardzo chcesz do Japonii to zrzutke zrobimy specjalnie dla Ciebie. 

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Qnne napisał:

Przypominam że Emi jest lubiana na YT, Agnieszka z napieknewlosy ja bardzo lubi i nawet robią sobie paczki 😍😍

Nie tylko Aga, Noemi  ją poleciała na swoim stories 

Gość Gość
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Na Facebooku, jest pełno grup polsko japońskich. Tam Emi próbowała się promować gdy zaczynała z YT ale ją wyśmiali właśnie za beznadziejną znajomość języka i gadanie bzdur odnośnie Japonii. Wasza specjalistka z Białegostoku xD

No i teraz wiemy kto jest autorką tego

Gość Gość

Emi śpiewała po japońsku jak Emma.l robiła jeszcze w pieluchy a Emil nie wiedział co to Japonia

Gość Adi

Mnie bawi tutaj prowadzona narracja typu umniejszmy jej za wszelką cenę 

Typu znam jej rodzinę, ona skończyła zawodowke jak wszyscy wiedzą, że Technikum Fryzjerskie czyli ma maturę i zawód tłumaczę jakby ktoś nie wiedział co to jest technikum 

Ja rozumiem nie przepadacie za nią  za kanałem, ale sami wymyślacie bajki aby to brzmiało realniej.  Najciemniej pod latarnią. Tylko to jest pomówienie jest na to paragraf wiec lepiej uważajcie 

Dlatego kasujemy wątki, bo co jak co ale pomówienia i wplatanie w to rodziny to gruba przesada. 

Gość Adi
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jest ze zwykłej podlaskiej rodziny, jej facet to zwykły salaryman, dlatego go nie pokazuje, jest tylko po zawodówce bo za głupia na jakiekolwiek studia, mieszka w kraju, którego się dopiero uczy, a ściemnia, że wychowała się w jego kulturze. Przez to, że jest taka zwykła na siłę chce być wyjątkowa. Twierdzi, że ma aspargera - którego nie ma, że zna japoński lepiej od japończyków - zna go komunikatywnie N3 MAX, twiedzi, że jest artystką - jaką niby?, wywyższa się - choć nie ma ku temu podstaw, nie ma żadnych kwalifikacji ani kompetencji by pouczać innych - zachowuje się jak specjalistka. Można by tak mnożyć, ale po co? głupie dzieci po prostu zazdroszczą jej mieszkania w Japonii i faceta Japończyka, reszta normalnych ludzi widzi jej kompleksy i kłamstwa. 

Z tego co widze to ty siedzisz na kafeterii, a Emi w Japonii. Zwykły salaryman, za głupia na studia..

To kto tutaj ma kompleksy tak pisząc. Przecież nawet by Ciebie tutaj nie było jakbyś czuła się wartościowa.  

Najciemniej pod latarnią 

Gość Boka
43 minuty temu, Gość Adi napisał:

Z tego co widze to ty siedzisz na kafeterii, a Emi w Japonii. Zwykły salaryman, za głupia na studia..

To kto tutaj ma kompleksy tak pisząc. Przecież nawet by Ciebie tutaj nie było jakbyś czuła się wartościowa.  

Najciemniej pod latarnią 

W Japonii dochodzi druga w nocy a ty na Kafe? 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Adi napisał:

Mnie bawi tutaj prowadzona narracja typu umniejszmy jej za wszelką cenę 

Typu znam jej rodzinę, ona skończyła zawodowke jak wszyscy wiedzą, że Technikum Fryzjerskie czyli ma maturę i zawód tłumaczę jakby ktoś nie wiedział co to jest technikum 

Ja rozumiem nie przepadacie za nią  za kanałem, ale sami wymyślacie bajki aby to brzmiało realniej.  Najciemniej pod latarnią. Tylko to jest pomówienie jest na to paragraf wiec lepiej uważajcie 

Dlatego kasujemy wątki, bo co jak co ale pomówienia i wplatanie w to rodziny to gruba przesada. 

Wątek już zgłosiłam!

Gość Gość

Myślę, że z Emi jest inny problem ona jest tajemnicza niby taka luzacka jednak dużo ukrywa. Daje strzępki informacji a nie jak inni youtuberzy całe historie przez to może zdawać się, że kłamie. Warto jej o tym wspomnieć i powiedzieć jak to wygląda bo dziewczyna może nawet nie zdawać sobie sprawy z tego. 

Gość Adi
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Myślę, że z Emi jest inny problem ona jest tajemnicza niby taka luzacka jednak dużo ukrywa. Daje strzępki informacji a nie jak inni youtuberzy całe historie przez to może zdawać się, że kłamie. Warto jej o tym wspomnieć i powiedzieć jak to wygląda bo dziewczyna może nawet nie zdawać sobie sprawy z tego. 

Sama mówiła, że nie chce opowiadać o prywatnym życiu więc po części wpadła w swoją pułapkę. Nie mówiąc wszystkiego wygląda jakby koloryzowala kiedy rzuci informacje o sobie nie rozwijając jej w pełni . 

Gość Dash
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście... znasz...

Serio tak bardzo chcesz do Japonii to zrzutke zrobimy specjalnie dla Ciebie. 

A dziękuję, bardzo się przyda, bo akurat się wybieram 

Gość Kamcia

kolejny temat o Emi i kolejny troll... Uwaga moja wypowiedź może zawierać niepochlebny wydźwięk, fani/widzowie/wyznaniowcy Emi proszeni są o nieczytanie bo pewnie mnie zlinczują a nie mam za dużo czasu na odpisywanie ...om. 

Emi nie mówi biegle po japońsku,jej japoński jest na poziomie podstawówki, jej kłamstwa są tak beznadziejne,że sama się w nich pogubiła - kiedyś np. wmawiała mi,że jej ojciec jest Japończykiem i stąd ma ogromną wiedzę o Japonii, gdy napisałam jej,że wiem,że jej ojciec jest Polakiem, zablokowała mnie i jakiś czas później mówiła,że nigdy nie powiedziała,że jest w połowie Japonką. 🙂  Dodatkowo od zawsze mówiła,że wyjedzie do Japonii i zrobi tam "karierę", uważała,że jest wyjątkowa i tylko w tym kraju będzie zrozumiana,że polaczki cebulaczki nigdy nie ogarną jej artyzmu (bo go nie ma!) Kiedyś chciała śpiewać jak jedna z lepszych japońskich wokalistek Kokia,ale niestety brak talentu sprowadził ją na ziemię i zaczęła śpiewać te swoje durnoty o których Japończycy nie wiedzą lub udają,że nie istnieją. Macie prawo sądzić,że Emi jest mitomanką i z pewnością ma coś z głową. 

Droga Emi, jak już pewnie się domyślasz,to pisałam ja Kamila B. Pozdrawiam Cię cieplutko  z Białegostoku i życzę Ci by twój sen o kwitnącej wiśni nigdy się nie skończył,ale może zamiast udawać kogoś kim nie jesteś, pokazała byś prawdziwą Emi, twoi widzowie na pewno by się ucieszyli 🙂

Gość Ann

Wierzę Ci w to o mówieniu że jest pół japonka, już kiedyś na to natrafiłam. Trudno jednak teraz znaleźć jakiekolwiek ślady tego na jej kanale. Wszystko pousuwane.

Ale jeśli podróż do Japonii to było jej marzenie to należą jej się gratulacje, to nie jest takie hop siup - chce i jade. Zwłaszcza że tam mieszka na stałe.

Gość Dash

Ooo, bardzo ciekawy wpis, wnoszący wiele do wątku! Dziękujemy ❤️

Zadziwia mnie fakt, jak można na YouTube wymyślić sobie siebie na nowo i oszukać tylu ludzi, którzy zaczynają cię lubić i podziwiać za to, kim nawet nie jesteś.. 

Gość Pomrowik
1 godzinę temu, Gość Kamcia napisał:

kolejny temat o Emi i kolejny troll... Uwaga moja wypowiedź może zawierać niepochlebny wydźwięk, fani/widzowie/wyznaniowcy Emi proszeni są o nieczytanie bo pewnie mnie zlinczują a nie mam za dużo czasu na odpisywanie ...om. 

Emi nie mówi biegle po japońsku,jej japoński jest na poziomie podstawówki, jej kłamstwa są tak beznadziejne,że sama się w nich pogubiła - kiedyś np. wmawiała mi,że jej ojciec jest Japończykiem i stąd ma ogromną wiedzę o Japonii, gdy napisałam jej,że wiem,że jej ojciec jest Polakiem, zablokowała mnie i jakiś czas później mówiła,że nigdy nie powiedziała,że jest w połowie Japonką. 🙂  Dodatkowo od zawsze mówiła,że wyjedzie do Japonii i zrobi tam "karierę", uważała,że jest wyjątkowa i tylko w tym kraju będzie zrozumiana,że polaczki cebulaczki nigdy nie ogarną jej artyzmu (bo go nie ma!) Kiedyś chciała śpiewać jak jedna z lepszych japońskich wokalistek Kokia,ale niestety brak talentu sprowadził ją na ziemię i zaczęła śpiewać te swoje durnoty o których Japończycy nie wiedzą lub udają,że nie istnieją. Macie prawo sądzić,że Emi jest mitomanką i z pewnością ma coś z głową. 

Droga Emi, jak już pewnie się domyślasz,to pisałam ja Kamila B. Pozdrawiam Cię cieplutko  z Białegostoku i życzę Ci by twój sen o kwitnącej wiśni nigdy się nie skończył,ale może zamiast udawać kogoś kim nie jesteś, pokazała byś prawdziwą Emi, twoi widzowie na pewno by się ucieszyli 🙂

To ciekawe z Twojego IP wynika, że nie piszesz z Białegostoku lol 

Pozdrawiam pomrowik co umie bardziej w Internet

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Pomrowik napisał:

To ciekawe z Twojego IP wynika, że nie piszesz z Białegostoku lol 

Pozdrawiam pomrowik co umie bardziej w Internet

No bo ludzie nie podróżują, ani się nie przeprowadzają, prawda? A co u Ciebie z logiką, pomrowiku? Chyba jasne, że te pozdrowienia z Białegostoku, to nawiązanie do wspólnego miasta pochodzenia. 

Gość Pomrowik
7 minut temu, Gość Gość napisał:

No bo ludzie nie podróżują, ani się nie przeprowadzają, prawda? A co u Ciebie z logiką, pomrowiku? Chyba jasne, że te pozdrowienia z Białegostoku, to nawiązanie do wspólnego miasta pochodzenia. 

Przyłapana na kłamstwie widać, że masz mało lat . Internet rejestrowany pewnie na rodziców, bo ani Kamila nie jesteś, ani nazwisko na B też nie widnieje jako rejestrator Internetu. 

Pisać pozdrowienia z Białegostoku i mieć IP z zupełnie innego miasta w Polsce na zupełnie inne nazwisko 

A za pomówienia tak jak wyżej ktoś powiedział jest paragraf. 

Wesołych Świąt 

Gość Gość
19 minut temu, Gość Pomrowik napisał:

Przyłapana na kłamstwie widać, że masz mało lat . Internet rejestrowany pewnie na rodziców, bo ani Kamila nie jesteś, ani nazwisko na B też nie widnieje jako rejestrator Internetu. 

Pisać pozdrowienia z Białegostoku i mieć IP z zupełnie innego miasta w Polsce na zupełnie inne nazwisko 

A za pomówienia tak jak wyżej ktoś powiedział jest paragraf. 

Wesołych Świąt 

Haha, po pierwsze to nie ja pisałam jako Kamila, a po drugie nie rozśmieszaj mnie  tymi danymi i IP, które rzekomo zdobyłaś, haha. Już prędzej uwierzę w to, że Emi zna japoński 😄  W takim razie proszę o podanie mojego miasta i nazwiska, wyrażam zgodę na podanie danych albo chociaż pierwszych dwóch liter 😄 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować