Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dash

Ja ci dam Japonię

Polecane posty

Gość Lara

To sie porobilo... najgorzej u takiej youtuberki wyjdzie z pozdziemii jakas dawna znajoma, ktora zweryfikuje zyciorys... to trzeba nie miec wyobrazni i miec ograniczona percepcje myslac ze garstka ludzi ma dostep do netu. Mi by bylo wstyd i wlasnie balabym sie ze wlasnie taka Kamila B. gdzies sie uaktywni i powie jak bylo. Slaba historia... 

Gość Gość

Jak czytam takie wpisy na kafeterii to żal mi tych youtuberek działacie jak pudelek tworząc ... w które wierzycie, że ktoś uwierzy. Wątek już zgłoszony. 

Gość Gość

Zniesławienie (art. 212 k.k.) jako przestępstwo w kodeksie karnym – pomówienie, obmówienie, oszczerstwo.

Zniesławienie (pomówienie, obmówienie, oszczerstwo)  to przestępstwo opisane w art. 212 kodeksu karnego.

Zgodnie z tym przepisem odpowiedzialności karnej podlega ten, kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.

Surowsza odpowiedzialność grozi sprawcy, który dopuszcza się czynu zniesławienia za pomocą środków masowego komunikowania, np. za pośrednictwem Internetu.

Przestępstwo zniesławienia zagrożone jest karą grzywny albo karą ograniczenia wolności. Poza tymi wymienionymi, poważniejszą sankcję, tj. pozbawienie wolności do roku przewiduje Art. 212 § 2 KK. Wiąże się ona ze zniesławieniem poprzez środki masowego przekazu ( np. Internet, Radio, Telewizja). W razie skazania za przestępstwo zniesławienia sąd może ponadto orzec nawiązkę  w kwocie do 100.000 zł na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny, który wskaże pokrzywdzony.

Najczęściej do tego dochodzi odszkodowanie  za straty moralne 

Gość Kerala

Przestan straszyc ludzi... wierz mi ze wywola to odwrotnu skutek. Nie jest sztuka zrobic copy paste z kk. Co bedziecie scigac na wokande Kamile B a sad bedzie bral “japonskiego” ojca E aby weryfikowac prawde. Faktycznie jeszcze E bedzie musiala zdac przed sadem test z japonskiego aby udowodnic swoje kompetencje... blagam! Niestety ludzie, ktorzy prowadza dzialnosc publiczna musza sie liczyc z konfrontacja a tym bardziej ze jest jakies podobienstwo, ze klamia...to dziala w dwie strony. 

Gość Gość

Przestępstwo zniesławienia zagrożone jest karą grzywny albo karą ograniczenia wolności. Poza tymi wymienionymi, poważniejszą sankcję, tj. pozbawienie wolności do roku przewiduje Art. 212 § 2 KK. Wiąże się ona ze zniesławieniem poprzez środki masowego przekazu ( np. Internet, Radio, Telewizja). W razie skazania za przestępstwo zniesławienia sąd może ponadto orzec nawiązkę  w kwocie do 100.000 zł na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny, który wskaże pokrzywdzony.

Gość Gość

Zniesławienie (art. 212 k.k.) jako przestępstwo w kodeksie karnym – pomówienie, obmówienie, oszczerstwo.

Zniesławienie (pomówienie, obmówienie, oszczerstwo)  to przestępstwo opisane w art. 212 kodeksu karnego.

Zgodnie z tym przepisem odpowiedzialności karnej podlega ten, kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.

Surowsza odpowiedzialność grozi sprawcy, który dopuszcza się czynu zniesławienia za pomocą środków masowego komunikowania, np. za pośrednictwem Internetu.

Przestępstwo zniesławienia zagrożone jest karą grzywny albo karą ograniczenia wolności. Poza tymi wymienionymi, poważniejszą sankcję, tj. pozbawienie wolności do roku przewiduje Art. 212 § 2 KK. Wiąże się ona ze zniesławieniem poprzez środki masowego przekazu ( np. Internet, Radio, Telewizja). W razie skazania za przestępstwo zniesławienia sąd może ponadto orzec nawiązkę  w kwocie do 100.000 zł na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny, który wskaże pokrzywdzony.

Najczęściej do tego dochodziodszkodowanie  za straty moralne 

Gość Adi
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zniesławienie (art. 212 k.k.) jako przestępstwo w kodeksie karnym – pomówienie, obmówienie, oszczerstwo.

Zgodnie z tym przepisem odpowiedzialności karnej podlega ten, kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.

Przestępstwo zniesławienia zagrożone jest karą grzywny albo karą ograniczenia wolności. Poza tymi wymienionymi, poważniejszą sankcję, tj. pozbawienie wolności do roku przewiduje Art. 212 § 2 KK. Wiąże się ona ze zniesławieniem poprzez środki masowego przekazu ( np. Internet, Radio, Telewizja). W razie skazania za przestępstwo zniesławienia sąd może ponadto orzec nawiązkę  w kwocie do 100.000 zł na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny, który wskaże pokrzywdzony.

Najczęściej do tego dochodziodszkodowanie  za straty moralne 

Nie przejmuj się wątek już zgłoszony po świętach pewnie będzie już usunięty. Wesołych Świąt i zacznijcie być ludźmi wobec siebie. 

Gość Gosciówa

Na cale szczescie, ze ludzie maja mozgi i wlaczony bull shit radar... 😂

Gość Gość
9 minut temu, Gość Pol napisał:

O tych paragrafach to chyba sama Emi pisze XD

A słyszeliście, że niby do Polski jedzie z mężem!

Gość Dash
45 minut temu, Gość Kerala napisał:

Przestan straszyc ludzi... wierz mi ze wywola to odwrotnu skutek. Nie jest sztuka zrobic copy paste z kk. Co bedziecie scigac na wokande Kamile B a sad bedzie bral “japonskiego” ojca E aby weryfikowac prawde. Faktycznie jeszcze E bedzie musiala zdac przed sadem test z japonskiego aby udowodnic swoje kompetencje... blagam! Niestety ludzie, ktorzy prowadza dzialnosc publiczna musza sie liczyc z konfrontacja a tym bardziej ze jest jakies podobienstwo, ze klamia...to dziala w dwie strony. 

Dokładnie. To jakiś absurd... O gwiazdach ludzie piszą totalne bzdury, a one sobie z tego nic nie robią, za to pomrowiki będą podawać do sądu, bo powiedzielismy, że Emi nie mówi po japońsku tak dobrze, jak to próbuje przedstawić, że nie potrafi śpiewać, że nie ma japońskich rodziców i w sumie tyle? XD przeczytaj sobie to osobo strasząca sądem i się zastanów...... 

Gość Gość
6 minut temu, Gość Dash napisał:

Dokładnie. To jakiś absurd... O gwiazdach ludzie piszą totalne bzdury, a one sobie z tego nic nie robią, za to pomrowiki będą podawać do sądu, bo powiedzielismy, że Emi nie mówi po japońsku tak dobrze, jak to próbuje przedstawić, że nie potrafi śpiewać, że nie ma japońskich rodziców i w sumie tyle? XD przeczytaj sobie to osobo strasząca sądem i się zastanów...... 

Uważam, że pewnie sama emi ma to w dupie tylko wiecie pomrowiki ...

Gość Ahhhb

Po co się kreować na najbardziej wyjątkowa osobę na świecie? Ciągle to podkreślanie, że była czyjąś muza, dorastała w artystycznej rodzinie, pełnej japońskiej kultury, że ma Aspergera?

Jakby o tym nie mówiła też by ją ludzie oglądali 

Gość Dash
9 minut temu, Gość Ahhhb napisał:

Po co się kreować na najbardziej wyjątkowa osobę na świecie? Ciągle to podkreślanie, że była czyjąś muza, dorastała w artystycznej rodzinie, pełnej japońskiej kultury, że ma Aspergera?

Jakby o tym nie mówiła też by ją ludzie oglądali 

Dziwi mnie to zachowanie, bo ma dziewczyna gadane, ludzie lubią jej filmiki o Japonii, ma tyle wyświetleń, gdy mówi na jakiś konkretny temat. Po co to "ja ja ja" i niestworzone historie. 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Dash napisał:

Dziwi mnie to zachowanie, bo ma dziewczyna gadane, ludzie lubią jej filmiki o Japonii, ma tyle wyświetleń, gdy mówi na jakiś konkretny temat. Po co to "ja ja ja" i niestworzone historie. 

Nie wiem ale uważam tak samo. Może serio napisać jej maila, bo dziewczyna jest fajna i szkoda by się zmarnował. Osobiście lubię jej kontent i gadane 

Gość Dash
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem ale uważam tak samo. Może serio napisać jej maila, bo dziewczyna jest fajna i szkoda by się zmarnował. Osobiście lubię jej kontent i gadane 

Niee, raczej ona nie odbierze tego jako dobra radę tylko jako ukryty hejt. Zresztą narcyzy robią wszyskto dla ego, więc pewnie nie może się powstrzymać żeby nie stawiać siebie na piedestale. To już taka przypadłość. 

Gość Opiek

Do ...ów postujących paragrafy: powodzenia w jakiejkolwiek sprawie którą osoba publiczna zgłosi przeciw losowej osobie na forum, jakoś nikt nigdy nie miał problemów za krytykowanie celebrytów 

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Dash napisał:

Policja?? proszę przyjechać na kafeterię xD

Ale tylko japońska policja 😄 wiadomo, że tylko taka odpowiednio zajmie się pomrowikiem 

Gość Pomrovvik

Wpiszcie w google 'modelmayhem t...wakiemi' E ma tam konto jako modelka do współpracy. 

I co? Znalazłam tam info że nasza Emi ma japońskie korzenie więc nawet jeśli kiedyś tak mówiła to nie kłamała 🙂 moze jej dziadek był z Japonii czy pradziadek, tego nie możecie wiedzieć 

'I think I have very androgenic type of beauty also I have Japanese/French roots (Eurasian)'

Gość Gość
11 minut temu, Gość Pomrovvik napisał:

Wpiszcie w google 'modelmayhem t...wakiemi' E ma tam konto jako modelka do współpracy. 

I co? Znalazłam tam info że nasza Emi ma japońskie korzenie więc nawet jeśli kiedyś tak mówiła to nie kłamała 🙂 moze jej dziadek był z Japonii czy pradziadek, tego nie możecie wiedzieć 

'I think I have very androgenic type of beauty also I have Japanese/French roots (Eurasian)'

Przecież ona sama sobie to wpisała 😄 

Gość Gosc

Bo to takie nudne i zwyczajne byc po prostu z Polski. 

Gość Gość

W najmniejszym stopniu nie wygląda jak azjatka. Typowo europejska uroda. 

Gość Kamcia

Do osoby która napisała na temat IP : Uwaga! Przebywam teraz w Łodzi, to żadna tajemnica, może jeszcze podać Ci adres?

Gość Kamcia

Plus dodatkowo: Paragrafy na mnie wrażenia nie robią. 🙂 I pomówienie jest wtedy gdy pisze/ mówi się nieprawdę, dlatego ogarnij się koleżanko bo na pewno jestem za stara na takie zastraszanie 🙂

Gość Dash

Pomrowiki - średnia wieku 12 lat. 

Ehh, koniec świąt. Jutro pewnie admin wraca do pracy i zobaczy żądania pomrowików. Baj baj wątku na forum. 

Gość Aguuu

Emi w swoich filmikach twierdzi że starsi Japończycy chwalą ja za świetną znajomość języka xd

Gość Gość

Kto niby? Jakoś w komentarzach nikt jej nie chwali, na żywo tym bardziej.

Ma jeden blog w którym rozmawu e starszym facetem Japonczykiem na jakimś festiwalu czy czymś takim. Są położone napisy I on się zachwyca jej oczami i poziomem japońskiego.

Gość Gość

Hahaha, każdy Japończyk to robi nawet jak nie znasz japońskiego. Każdy kto mówi choć trochę po japońsku zawsze usłyszy od Japończyka „jak ty dobrze mówisz po japońsku”. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować