Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dash

Ja ci dam Japonię

Polecane posty

Gość Kollrr

Fajnie że jest w Polsce z yo chanem, super razem wyglądają 

Gość podlasianka

Wy się podniecacie a to jest cwana podlaska baba. wymysliła sobie osobowqośc sceniczną i uskutecznia ją na YT z powodzeniem, jak widać, bo tłuszcza łyka jak pelikan. 

Gość Karrrll

Niby czemu osobowość sceniczna? Emi na żywo jest taka sama :classic_love:

Gość Gość

Dziwnym zbiegiem okoliczności, gdy Emi jest w Polsce wątek o niej cichnie. Wygląda jakby sama sobie go pisała, żeby o niej ludzie nie zapomnieli. Dash co o tym myślisz?

Gość Poiy

Jak dla mnie jej wizyta potwierdza to że pochodzi z rodziny zainteresowanej Japonia. Widać jej brata senseia na insta

Gość Dash

Mi się zdaje, że wątek ucichł głównie przez to, że pomrowiki okazały się osobami, z którymi nie warto dyskutować, gdyż widzą tylko i wyłącznie dobre strony swojej idolki, a każda próba rozmowy o czyms dla niej niekorzystnym kończy się histerią i sądem xD. 

Osoby, które próbowały tutaj fajnie dyskutować, widzą jej dobre i złe strony. To zdrowe podejście. No a jak ktoś chce widzieć wcielone bóstwo, to przecież nie ma o czym mówić. 

Gość Gość

Byłam chyba jednym z pierwszych jej pomrowików. Kojarzę ją jeszcze z czasów, gdy na Instagramie nie udzielała się po polsku. Jej pierwsze relacje na żywo na Instagramie śledziło po kilka osób, w tym ja, raz to nawet jako jedyna oglądałam. Trochę z przykrością muszę przyznać, że popularność zadziała na jej niekorzyść. Wtedy była otwarta, milsza, taka równa. Zwariowana jak to Emi, ale bez tego obecnego nadęcia i przewrażliwienia na swoim punkcie. Obecnie nie jestem w stanie jej oglądać. Za bardzo robi z siebie guru, jakąś nadludzką istotę, zbyt arogancko zaczęła odnosić się do widzów, zbyt wybujałe zrobiło się jej ego. Lubię przystawać z pozytywnymi ludźmi, a uważam, że Emi od jakiegoś czasu zbytnio zachłysnęła się swoją popularnością w sieci. No cóż... dzieciaki dorwały się do tematu Japonii, pojawiło się zainteresowanie, nie mi to oceniać 🙂 Skoro zabrakło szacunku do widza i pojawiło się ultimatum - albo oddajesz cześć bogini, albo należysz do hejterów. Albo dostrzegasz nadprzyrodzoność Emi, albo jesteś polakiem cebulakiem... Pozostało życzyć jej powodzenia 🙂 Według mnie ma ciekawą osobowość, ale to jak obecnie kieruje swoim wizerunkiem nie trafia do mnie 🙂 Nie czuje się dobrze w towarzystwie osób, które tracą do siebie dystans, które muszą odgryzać się osobom posiadającym inne zdanie... 

Gość Gość

Byłam chyba jednym z pierwszych jej pomrowików. Kojarzę ją jeszcze z czasów, gdy na Instagramie nie udzielała się po polsku. Jej pierwsze relacje na żywo na Instagramie śledziło po kilka osób, w tym ja, raz to nawet jako jedyna oglądałam. Trochę z przykrością muszę przyznać, że popularność zadziała na jej niekorzyść. Wtedy była otwarta, milsza, taka równa. Zwariowana jak to Emi, ale bez tego obecnego nadęcia i przewrażliwienia na swoim punkcie. Obecnie nie jestem w stanie jej oglądać. Za bardzo robi z siebie guru, jakąś nadludzką istotę, zbyt arogancko zaczęła odnosić się do widzów, zbyt wybujałe zrobiło się jej ego. Lubię przystawać z pozytywnymi ludźmi, a uważam, że Emi od jakiegoś czasu zbytnio zachłysnęła się swoją popularnością w sieci. No cóż... dzieciaki dorwały się do tematu Japonii, pojawiło się zainteresowanie, nie mi to oceniać  Skoro zabrakło szacunku do widza i pojawiło się ultimatum - albo oddajesz cześć bogini, albo należysz do wrogów. Albo dostrzegasz nadprzyrodzoność Emi, albo jesteś polakiem cebulakiem... Pozostało życzyć jej powodzenia  Według mnie ma ciekawą osobowość, ale to jak obecnie kieruje swoim wizerunkiem nie trafia do mnie  Nie czuje się dobrze w towarzystwie osób, które tracą do siebie dystans, które muszą odgryzać się osobom posiadającym inne zdanie... 

Gość Dash
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Byłam chyba jednym z pierwszych jej pomrowików. Kojarzę ją jeszcze z czasów, gdy na Instagramie nie udzielała się po polsku. Jej pierwsze relacje na żywo na Instagramie śledziło po kilka osób, w tym ja, raz to nawet jako jedyna oglądałam. Trochę z przykrością muszę przyznać, że popularność zadziała na jej niekorzyść. Wtedy była otwarta, milsza, taka równa. Zwariowana jak to Emi, ale bez tego obecnego nadęcia i przewrażliwienia na swoim punkcie. Obecnie nie jestem w stanie jej oglądać. Za bardzo robi z siebie guru, jakąś nadludzką istotę, zbyt arogancko zaczęła odnosić się do widzów, zbyt wybujałe zrobiło się jej ego. Lubię przystawać z pozytywnymi ludźmi, a uważam, że Emi od jakiegoś czasu zbytnio zachłysnęła się swoją popularnością w sieci. No cóż... dzieciaki dorwały się do tematu Japonii, pojawiło się zainteresowanie, nie mi to oceniać 🙂 Skoro zabrakło szacunku do widza i pojawiło się ultimatum - albo oddajesz cześć bogini, albo należysz do hejterów. Albo dostrzegasz nadprzyrodzoność Emi, albo jesteś polakiem cebulakiem... Pozostało życzyć jej powodzenia 🙂 Według mnie ma ciekawą osobowość, ale to jak obecnie kieruje swoim wizerunkiem nie trafia do mnie 🙂 Nie czuje się dobrze w towarzystwie osób, które tracą do siebie dystans, które muszą odgryzać się osobom posiadającym inne zdanie... 

Ja bym siebie pomrowikiem nie nazwała, ale lubiłam czasem obejrzeć co u niej. Mówiła ciekawie i przyjemnie się słuchalo, ale idealnie opisalas to, co stało się potem... Przykro patrzeć, jak człowiek powoooli traci kontakt z rzeczywistością, bo to właśnie się teraz dzieje z Emi. Ja też mam wrażenie, że kreuje się na guru i na każdym kroku próbuje podkreślić to, jak wiele różni ją i jej widzów i to w taki sposób, że siebie przedstawia jako niedoscigniony ideał, a nas jako grupę przeciętnych ludzi. Ciągle używa zwrotów typu "JA MYŚLĘ W INNY SPOSÓB NIŻ WY". Mnie osobiście bardzo taki sposób wypowiedzi razi. 

Gość Dash

Ja bym siebie pomrowikiem nie nazwała, ale lubiłam czasem obejrzeć co u niej. Mówiła ciekawie i przyjemnie się słuchalo, ale idealnie opisalas to, co stało się potem... Przykro patrzeć, jak człowiek powoooli traci kontakt z rzeczywistością, bo to właśnie się teraz dzieje z Emi. Ja też mam wrażenie, że kreuje się na guru i na każdym kroku próbuje podkreślić to, jak wiele różni ją i jej widzów i to w taki sposób, że siebie przedstawia jako niedoscigniony ideał, a nas jako grupę przeciętnych ludzi. Ciągle używa zwrotów typu "JA MYŚLĘ W INNY SPOSÓB NIŻ WY". Mnie osobiście bardzo taki sposób wypowiedzi razi. 

Gość Tykka

Mega wygląda na tym przyjeździe do Polski 🙂 zazdroszczę jej ze wygląda tak młodo, nigdy bym nie dała jej 30

Gość Asdfghjkl

Przecież ona wygląda na tyle ile ma, jest już opad policzka, dół pod okiem. 30 to nie są stare kobiety. Jeśli nie mają mocnej pracy mięśni na czole,  to nawet tam nie muszą mieć zmarszczek. Ogólnie poprzez anatomię twarzy Emi wygląda wg mnie dużo poważniej. Gdy oglądałam ją pierwszy raz to myślałam, że jest starsza i że się trochę udziecinnia swoim zachowaniem. Lubiłam jej filmiki z trochę wcześniejszych okresów, ale jej teksty jak tutaj ktoś wspomniał "ja tak, wy nie" mocno mnie od niej odepchnęły i znalazłam sobie inny kanał. Młodym widzem jest łatwo manipulować, dlatego już pewnie głównie taką ma widownię. 

Gość Gość

Zazdrościcie jej bo jest też japonkom a wy tylko polakami

Gość Ence pence
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Zazdrościcie jej bo jest też japonkom a wy tylko polakami

Myślę nawet, że jest nadjaponkom 😉

Gość Gość

Kiedyś miałam taki pomysł, żeby zrobić zabawną grafikę, która przedstawiałaby Emi jako japonkę, ale takiego klapka - japonkę, bo taka z niej japonka 😛 Jednak zrezygnowałam, bo ona w tej kwestii nie ma do siebie dystansu, i pewnie rozszarpała by mnie na strzępy 😛 

Gość Renbuula

Hmm a mi się wydawało na początku że ona ma z 16 lat

Gość Tykon

Jest nowy film pomrowiaki 

Gość jakhdfkjfs
Dnia 2.05.2019 o 09:11, Gość Asdfghjkl napisał:

Przecież ona wygląda na tyle ile ma, jest już opad policzka, dół pod okiem. 30 to nie są stare kobiety. Jeśli nie mają mocnej pracy mięśni na czole,  to nawet tam nie muszą mieć zmarszczek. Ogólnie poprzez anatomię twarzy Emi wygląda wg mnie dużo poważniej. Gdy oglądałam ją pierwszy raz to myślałam, że jest starsza i że się trochę udziecinnia swoim zachowaniem. Lubiłam jej filmiki z trochę wcześniejszych okresów, ale jej teksty jak tutaj ktoś wspomniał "ja tak, wy nie" mocno mnie od niej odepchnęły i znalazłam sobie inny kanał. Młodym widzem jest łatwo manipulować, dlatego już pewnie głównie taką ma widownię. 

Te "doły pod okiem" to efekt jakiejś wady kości twarzy. Prawdopodobnie retrogenii.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.