Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olcia

Mam chyba chorego psychicznie narzeczonego

Polecane posty

Gość Olcia

Dzień dobry 😉 to co napisze może wydać się dla Was śmieszne. Od jakiegoś czasu mam problemy w zwiazku. Partner ma ciągle pretensje, że dzwonie, interesuje się co u niego, drze się z byle powodu, rozłącza jak coś mu nie pasuje. Dzisiaj mielismy spedzic razem czas, ale siedział u niego kolega. Nagle mi powiedział, że wychodzi na godzine z domu bo musi pojezdzić autem (bo ma taki kaprys) Zdenerwowalam sie no bo jestem nauczona, ze jak ktos siedzi u mnie to się siedzi z nim, a nie zostawia kogos. Trochę się pokłóciliśmy o to. Z fochem zostal w domu, ale ciągle przy koledze walił do mnie dziwne teksty. Później aż nie chce mi sie tego pisać bo to dla mnie chore i wieje trochę fejkiem bo tylko chyba świnia tak postepuje dał mi do powąchania palec ktorym grzebal sobie w tyłku i hahaha hahahaha z kolegą. Zrobiło mi się smutno. Poczułam się jak jakiś ... i wyszłam. Mówię mu, że ide, a on okej pa. Czuję się jak śmieć , jak przedmiot jak... ...ka. Nie wiem coś ze mną jest nie tak czy jak? To normalne zachowania u facetow? Dla mnie to wszystko jest chore. Proszę o waszą opinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Nie jest to normalne zachowanie. Gość ma nierówno pod sufitem według mnie. Olej go i tyle. Świnia nic więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie kocha Cie już, ma Cie w d...e i prawdopodobnie chce skłonić Cie żebyś to Ty zerwała bo on nie ma jaj do tego. Miej honor dziewczyno i zostaw go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie kocha Cie już, ma Cie w d...e i prawdopodobnie chce skłonić Cie żebyś to Ty zerwała bo on nie ma jaj do tego. Miej honor dziewczyno i zostaw go!

Nie mam zamiaru się do niego pierwsza odzywać po takim czymś. Wątpie, że on się odezwie bo jak on to mówi "to są tylko żarty" nawet jesli mnie czymś skrzywdzi i ja ta najgorsza jak nie wytrzymam to coś odpowiem. Ostatnio nie da się z nim rozmawiać w ogóle. Dzwoni się sapy, nie dzwoni się to też sapy i tak w kółko. Jestem zmęczona psychicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Olcia napisał:

Nie mam zamiaru się do niego pierwsza odzywać po takim czymś. Wątpie, że on się odezwie bo jak on to mówi "to są tylko żarty" nawet jesli mnie czymś skrzywdzi i ja ta najgorsza jak nie wytrzymam to coś odpowiem. Ostatnio nie da się z nim rozmawiać w ogóle. Dzwoni się sapy, nie dzwoni się to też sapy i tak w kółko. Jestem zmęczona psychicznie. 

A jak zadzwoni i przeprosi (jak go jaja zaswedza) to mu pewnie wybaczysz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Nie autorka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A jak zadzwoni i przeprosi (jak go jaja zaswedza) to mu pewnie wybaczysz? 

😏 ech nie będe siała hejtu😉 , ale aż mnie korci żeby dosadnie na taki tekst odpisać. Nic przyjemnego dla cwaniaczka od swędzących ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zostaw go. Po ślubie będzie tylko gorzej. Chcesz całe życie spędzić w takiej atmosferze? Żeby wasze ewentualne dziecko oglądało jak Cie upokarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytoswyne

jak szybko go doprowadzilas do tego stanu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julciak

Uciekaj dziewczyno jak najdalej od niego. Po ślubie będzie tylko gorzej. Z takich typów nic dobrego nie wyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Zostaw go. Po ślubie będzie tylko gorzej. Chcesz całe życie spędzić w takiej atmosferze? Żeby wasze ewentualne dziecko oglądało jak Cie upokarza?

Ty tak na powaznie? Po slubie? Musiala by byc bardzo glupia gdyby doprowadzila do slubu. Juz teraz powinna zerwac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Olcia napisał:

dał mi do powąchania palec ktorym grzebal sobie w tyłku i hahaha hahahaha z kolegą

Naprawdę? Co za oblech i w dodatku chcący jak najbardziej upokorzyć teroertycznie bliską mu osobę. Bleee. Współczuję i nie radzę z kimś takim dłużej się zadawać. Nawet na kolegę się to to nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu jest pewnie jakimś chorym maczomenskim patusem i drecholem z biedaszybow. Nie wyobrażam sobie, żeby normalny koleś(nawet jeśli chce sprowokować zerwanie) robił takie rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytoswyne

pelno jest psycholi, baby od kolyski namieszaly w mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

współczuje ci bo to pewnie ten co zakłada tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do administratora

Czy ten ktoś pisze sam ze sobą w tematach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko

to pisze facet psychol,ten ...a zakłada takie tematy to ścierwo w ludzkiej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia
2 minuty temu, Gość do administratora napisał:

Czy ten ktoś pisze sam ze sobą w tematach ?

Yyyy nie... Jestem pod wrażeniem liczby odpowiedzi. Dziękuje Wam za taką liczbe. Jakoś potrzymaliscie mnie na duchu, że jednak mi się nie wydaje, że coś z nim nie tak tylko tak jest. Czuje się jak ... i ogolnie źle z tym wszystkim. Na początku taki nie był, ale ostatnio już z nim nie wytrzymuje. Jestesmy( bylismy) ze sobą ponad 3 lata i to troche boli. Ale no 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie duże wrażenie

Ty stalkerko/rze  będzierz pod wrażeniem na przesłuchaniu u prokuratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie duże wrażenie

będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omig

Nie mysl o tym, zeby odrazu sie obwiniac, ale zastanow sie czy problem nie jest w Tobie. Moze nie przestal Cie kochac, a tylko daje Ci cos do zrozumienia. Pracujesz? On pracuje? 

Wydajesz jego pieniadze bez jego zgody? Moze ma dosc? 

Co z obowiazkami domowymi? Dzielicie sie? 

Co z uzywkami jak np. alkohol czy inne? 

Jestescie nadal ze soba szczerzy? 

Wezcie tydzien wolnego, zrobcie cos razem, porozmawiajcie, odetnijcie sie od wszystkich i wszystkiego, uzywek, tv, znajomych, telefonow, FB, wszystkiego, badzcie tylko dla siebie, wtedy wychodzi bardzo duzo... Rozmowa przede wszystkim. 

 

Nie obwiniaj sie o nic jesli uwazasz, ze z Twojej strony nie robisz nic zlego, jednak ze, bycmoze powtarzal Ci cos wiele razy, a Ty popelniasz nadal swoje bledy swiadomie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia
5 godzin temu, Gość Omig napisał:

Nie mysl o tym, zeby odrazu sie obwiniac, ale zastanow sie czy problem nie jest w Tobie. Moze nie przestal Cie kochac, a tylko daje Ci cos do zrozumienia. Pracujesz? On pracuje? 

Wydajesz jego pieniadze bez jego zgody? Moze ma dosc? 

Co z obowiazkami domowymi? Dzielicie sie? 

Co z uzywkami jak np. alkohol czy inne? 

Jestescie nadal ze soba szczerzy? 

Wezcie tydzien wolnego, zrobcie cos razem, porozmawiajcie, odetnijcie sie od wszystkich i wszystkiego, uzywek, tv, znajomych, telefonow, FB, wszystkiego, badzcie tylko dla siebie, wtedy wychodzi bardzo duzo... Rozmowa przede wszystkim. 

 

Nie obwiniaj sie o nic jesli uwazasz, ze z Twojej strony nie robisz nic zlego, jednak ze, bycmoze powtarzal Ci cos wiele razy, a Ty popelniasz nadal swoje bledy swiadomie? 

Pracuję sama na siebie 😉 nie mieszkamy razem. On mi żadnych pieniędzy nie daje i nigdy nie dawał. Nawet prezentu na święta nie dostałam i nie dostane bo dla niego to glupota. Woli grac w gry niz gadac ze mna. Tylko komputer i komputer, a jak sie cos powie to mowi, ze mozna go zostawić. Nie pije nie pale. Szczerość z nim? Niby jak? Jak rozłącza sie przy byle glupocie, a w realu zaczyna klotnie i ublizanie mi, ze niby ze mna cos nie tak, ze jestem chora psychicznie, a sam bierze leki ale on nie widzi problemu jak mi ublizy, albo urzadzi cyrk w podobie do tego co wczoraj. On moze mnie opluc i ja mam sie cieszyc, ja nie dam sobą pomiatać. Wiec mi nie pitol, ze to moja wina, ze facet wsada palec w dupe i daje do wachania kobiecie.... I sie z tego śmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ale patent -"facet wsada palec w dupe i daje do wachania kobiecie...." 🤣🤣🤣

Musze go wypróbować 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Olcia napisał:

Od jakiegoś czasu mam problemy w zwiazku. Partner ma ciągle pretensje [...]

Jeśli po tym wszystkim, co opisałaś, wciąż określasz go mianem ''partnera'' myślę, że powinnaś popracować nad samooceną i poczuciem własnej wartości. Wiedz, że żaden mężczyzna - o ile faktycznie nie cierpi na zaburzenia psychiczne - który jest w kobiecie zakochany, chce dla niej jak najlepiej, nie zachowuje się w tak absurdalny sposób; nie ignoruje, nie obraża i nie poniża. Godząc się na takie traktowanie sprawiasz, że tracisz szacunek i obniżasz swoją wartość w podświadomości faceta, narażając się na kolejne podobne upokorzenia. Dlatego nie powinnaś dłużej na nie pozwalać. To taki częsty kobiecy błąd w związku - nie reagują stanowczo i konsekwentnie w obronie własnych granic, ponieważ boją się zepsucia relacji, paradoksalnie właśnie tym do tego doprowadzając. Godność osobista jest tu bardzo istotna. Zastanów się, co właściwie jeszcze Cię trzyma przy tym facecie, a prawdopodobnie dostrzeżesz własne ułomności, którym warto zaradzić, by w przyszłości nie narażać się na przykrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×