Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

najlepsza lekarka instagrama

Polecane posty

Gość Gosc

Super, że Nicole postanowiła spędzić popołudnie z rodziną i nie nagrywać. Oby tak dalej. Powinna choć w weekendy przestać nadawać i pobyć więcej w realnym swiecie. Dla dzieci bardzo ważne mieć czas z rodzicami, gdy nie ma żadnych rozpraszaczy i wszedobylskiego telefonu. 

Martwi mnie Bibkuś, mimo tego uśmiechniętego zdjęcia, ma bardzo ubogą mimikę twarzy i patrzy się na boki, bardzo rzadko na osobę. Też rozwija się nietypowo, wolniutko. Mam nadzieję, że trzymają rękę na pulsie nawet jesli o tym publicznie nie mówią. Nie piszę tu hejtujac tylko szczerze 

Gość Gut

Taki mały stareńki ten Bibkuś. Prawie cały czas smutny gdy widzi nagrywająca matkę, uzależnioną od telefonu

Gość Trut

Wezcie pod uwage, ze jest wczesniakiem i rozwoj liczymy korygowanym. Moze jest spokojnym dzieckiem. Juz wyczuwam w tym opisie nawiazanie do spektrum. To tylko zdjecie, a przed nim jeszcze  najwieksze skoki rozwojowe.

Gość gość
8 godzin temu, Gość 🐤🐤🐤 napisał:

Bibek jest brzydki. A Nikolka durna. 

nie wiem kim trzeba być, żeby obrażać dziecko, ale twoje zachowanie jest żałosne

Gość Gosciu

Nie nagrywała bo musiala spakować całe towarzystwo przed dzisiejszym wylotem pewnie

Gość Gość

Taki był fajny temat i nawet długo tutaj wisiał! 😉

Gość Ewa

A ona się spodziewała jakichś udogodnień po napisaniu do hotelu? Żenada 

Gość Gosc

Pewnie liczyła, że za to, że pokaże hotel na insta, pobyt jednak będzie za darmo, a tu figa z makiem. Może w recepcji coś wyżebrze 🤣

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie liczyła, że za to, że pokaże hotel na insta, pobyt jednak będzie za darmo, a tu figa z makiem. Może w recepcji coś wyżebrze 🤣

Żałosne babsko z niej, nie myslalam ze upadnie tak nisko zeby pisac do hotelu zeby w ramach barteru cos pokazywac..

W ogole naprawde szkoda mi tych dzieci, Bibek naprawde jest smutny ciagle, pojechali na urlop a ona tylko kreci jak jej tata wnuka bawi..

Gość Gość

Myślałam, że to temat o "instalekarz". Generalnie nie przepadam za lekarzami celebrytami z instagramu, nie bardzo mnie interesuje taka tematyka na insta, ale ta dziewczyna wydaje się mega sympatyczna! Co prawda dzieci mają dość oryginalne imiona, ale cała jej rodzinka jest trochę pojechana - w pozytywnym tego słowa znaczeniu 🙂

Gość Gość

Oj,  coraz bardziej wychodzi,  że robi wszystko dla kasy. Liczyła na darmowy hotel,  a tu klops. "Znana" ginekolożka z Polski została olana,  hehe

Gość Gosc

Plaga naszych czasów

tvn24bis.pl/ze-swiata,75/hotel-w-dublinie-odmowil-noclegu-brytyjskiej-blogerce-elle-darby,810175.html

Gość ...
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Myślałam, że to temat o "instalekarz". Generalnie nie przepadam za lekarzami celebrytami z instagramu, nie bardzo mnie interesuje taka tematyka na insta, ale ta dziewczyna wydaje się mega sympatyczna! Co prawda dzieci mają dość oryginalne imiona, ale cała jej rodzinka jest trochę pojechana - w pozytywnym tego słowa znaczeniu 🙂

Ona jest akurat naprawdę świetnym przykładem osoby, która pracuje w zawodzie, ma firmę i nie pokazuje każdego szczegółu życia na instastory.

Gość GpGpsc

No i wyszlo na to ze ona wolalaby byc influencerka a nie lekarka i jezdzic za darmo na wakacje

Gość Nati

Powiem wam, że mam trochę przemyśleń na jej temat. Obserwuję ją, bo sama będę lekarzem i jakoś tak "zawodowo" się nią zainteresowałam. Po pierwsze - chciałabym mieć tyle wiary w siebie ile jej wpoili jej rodzice. Ja często sama kwestionuję, czy coś potrafię, czy dam radę. Ona po prostu ma tę pewność siebie w sobie, co niektórzy ludzie mylą z zadufaniem. Znam w prawdziwym życiu takie osoby jak ona i też często są odbierane jako narcystyczni ludzie, a tak naprawdę oni po prostu nigdy w siebie nie wątpią. Kto z nas nie chciałby być tak pewny siebie? To wiele w życiu ułatwia. Sporo rzeczy za pierwszym razem można osiągnąć, bo po prostu człowiek działa, a nie zastanawia się czy da radę. Po drugie - sorry, ale w życiu ta kobieta też trochę przeszła. 2 dość zaawansowane ciąże stracone. Masakra. 
Oprócz tego widać, że kobieta się za bardzo wkręciła w Instagram, ale też widać, że to lubi. Znam takie angażujące się osoby, że wszędzie ich pełno i lubią być w centrum uwagi. Moim zdaniem to nic złego. Mam kolegę na studiach który się udziela we wszelkich możliwych miejscach, trochę się z niego ludzie śmieją, ale on sam jako człowiek jest bardzo w porządku, po prostu to lubi. 
Pojazdu na wygląd dzieci nie skomentuję, bo żeby dziecko obrażać to trzeba naprawdę upaść bardzo nisko i być po prostu podłym człowiekiem.
Ja tak dużo nie pokazuję na instagramie, wręcz 90% rzeczy które dzieją się u mnie w życiu w ogóle nie ujrzą światła dziennego nigdy, ale są ludzie którzy potrafią nagrać poród czy operację i wrzucić na internet. Niech każdy robi co uważa. 

Gość Ghh
Dnia 20.04.2019 o 22:51, Gość Gosc napisał:

Super, że Nicole postanowiła spędzić popołudnie z rodziną i nie nagrywać. Oby tak dalej. Powinna choć w weekendy przestać nadawać i pobyć więcej w realnym swiecie. Dla dzieci bardzo ważne mieć czas z rodzicami, gdy nie ma żadnych rozpraszaczy i wszedobylskiego telefonu. 

Martwi mnie Bibkuś, mimo tego uśmiechniętego zdjęcia, ma bardzo ubogą mimikę twarzy i patrzy się na boki, bardzo rzadko na osobę. Też rozwija się nietypowo, wolniutko. Mam nadzieję, że trzymają rękę na pulsie nawet jesli o tym publicznie nie mówią. Nie piszę tu hejtujac tylko szczerze 

Może nagrywa dla vipow 😂😂 i nie dodaje na ogólny 😂🤷‍♂️

Gość Gosc

najlepsze lekarki pracuja, doksztalcaja sie, robia specjalizacje. Te inne machaja dyplomem, sprzedaj segregatory i powielaja to co bez problemow mozna znalezc w internecie.

Gość Nati
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

najlepsze lekarki pracuja, doksztalcaja sie, robia specjalizacje. Te inne machaja dyplomem, sprzedaj segregatory i powielaja to co bez problemow mozna znalezc w internecie.

no tak, bo ona nie pracuje, nie robi specjalizacji i się nie dokształca 😄 wy widzicie to co chcecie widzieć 😄 a już najbardziej mnie bawi jak ludzie spoza środowiska mówią jaki powinien być lekarz, nie mając o tym kompletnie zielonego pojęcia 😄 

Gość gosc

Dajcie spokój temu Bibkowi. To skrajny wcześniak i ma prawo rozwijać się wolniej i w innym rytmie niż dzieci urodzone ze zdrowej ciąży w terminie. Dziecko jest pod dobrą opieką specjalistów i jestem pewna, że oni z racji wykształcenia niczego nie przeoczą. Za chwilę ten maluch zacznie raczkować i jego rozwój mocno przyspieszy.

Zastanawiam się, dlaczego oni nie utrzymują relacji z rodzicami Kuby - niby teraz święta, rodzinny obiad u rodziców Nicoli, wyjazd z instadziadkiem, a teściowie?

Gość Gosc

Przeczytaj instaserial o ślubie to się domyslisz o co chodzi. A Bibek skrajnym wczesniakiem nie był. 

Gość gość

Przestancie wszystko tlumaczyc wczesniactwem. Usmiech pojawia sie juz u kilkutygodniowego dziecka a Gilbert skonczyl juz ladnych pare miesiecy. a dokladnie 8

Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Przestancie wszystko tlumaczyc wczesniactwem. Usmiech pojawia sie juz u kilkutygodniowego dziecka a Gilbert skonczyl juz ladnych pare miesiecy. a dokladnie 8

No i co z tego, nie usmiecha sie i co? Mają go za to opieprzyć? Zmusić? Nie przepadam za mg ale dajcie spokoj temu dziecku. Na pewne rzeczy nie ma sie wplywu a o to co mozna na pewno dbają jak trzeba. 

Gość Płyn okołopipkowy

Zastanawiam sie skoro Nikola hejtuje płyny do higieny intymnej, jak sie na to zapatruje ze pewne płyny mają na opakowaniu, ze mają pozytywna ocenę  polskiego towarzystwa ginekologicznego?

Gość gość

Nie przypominam sobie, zeby hejtowała płyny jako takie. Komentowała zbyt duza ilosc stosowanego płynu to raz. I plyny dla dzieci to dwa. 

Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie przypominam sobie, zeby hejtowała płyny jako takie. Komentowała zbyt duza ilosc stosowanego płynu to raz. I plyny dla dzieci to dwa. 

Nie poleca ich uzywania...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.