Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tak123444

Ogromna tęsknota

Polecane posty

Gość Tak123444

Witam,

Jest to dość długa historia dlatego opisze ja w skrócie. Poznałem pewna kobietę 2 lata temu. Między nami bywało różnie. Na początku było super, traktowałem ją jako przyjaciółkę, ale z czasem poczułem coś więcej, ona zreszta tez. Przynajmniej tak mi się wydawało. Ale od początku nie była pewna swoich uczuć. Koniec końców stwierdziła ze nic więcej nie chce i tak się to później potoczyło, ze mieliśmy dobry kontakt przez 2-3 tygodnie po czym  pisałem jej ze nie dam tak rady ponieważ dalej coś do niej czułem. Cały czas mi zaznaczała, ze tylko relacja kolega-koleżanka ja interesuje. W końcu zerwałem z nią kontakt na dobre. W styczniu tego roku napisała do mnie i spotkaliśmy się i zapytała mnie czy możemy się kolegować. Liczyła, ze jak przejdzie mi uczucie do niej to zmienię zdanie. Powiedziałem jej jednak, że nie chce żadnego kontaktu. Myślałem, ze mam ja z głowy na dobre. Znalazłem w międzyczasie dziewczynę. Po 3 miesiącach dostaje od niej telefon i pyta się mnie czy wszystko jest dobrze u mnie bo się martwi, ze tęskni za mną bardzo bardzo mocno. I ze nie daje już rady, jest jej ciężko i ze kilka razy zbierała się do tego aby zadzwonić do mnie, ale się bała. Przepraszała mnie z 100 razy. Powiedziała mi, ze wypiła nawet za moje urodziny. Nie gadaliśmy ze sobą praktycznie pół roku i z takim telefonem wyjeżdża. Dziwie się jej naprawdę bo tez okłamywałem ja, kręciłem w kółko itd. Teraz pytanie czy to jest zwykła tęsknota za kimś czy po prostu się zakochała, czuje coś więcej? Zaznaczyła mi kilka dni później, ze interesuje ja tylko relacja kolega-koleżanka. Co o tym sądzicie? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dziękuj

Temat zapchajdziura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×