Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pacjentka

Czy jest na sali psychiatra

Polecane posty

Gość Pacjentka

Mam niby obcykany świat i życie. Cholera, ale mam wielkie trudności z połączeniem moich różnych odcieni osobowości. Bywam albo spokojna albo nerwowa albo dojrzała albo dziecinna albo ładna albo brzydka albo mądra albo glupia itd. Można serio zaobserwować mnie w różnych porach dnia w różnych otoczeniach i powiedzieć że 100% przekonamiem: ta kobieta jest ładna. Albo ta kobieta jest bardzo nerwowa. Chwilę później, dajmy na to parę metrów dalej w sklepie (wcześniej byłam np.w restauracji)... ta kobieta jest brzydka! Ta kobieta to ostoja spokoju! Co o tym sądzić. Nie wyssalam problemu z palca ,to SIĘ DZIEJE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Kidler

Zelig jak chúj w bompki szczelił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka
1 minutę temu, Gość Dr Kidler napisał:

Zelig jak chúj w bompki szczelił. 

Wiem właśnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Dr Kidler napisał:

Zelig jak chúj w bompki szczelił. 

Aleś ty nudna i pusta jak bęben zarazem. Trzy filmy na krzyż widziałaś i będziesz się teraz powoływać na nie aż do porzygu. 🤢 Lepiej być Zeligiem niż Beggarem. 😏 Na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Kidler

Osobowość wieloraka jak bum szaka laka plus wielka sräka. Siostro, podwójny Demerol doodbytniczo zaaplikować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Pacjentka napisał:

Wiem właśnie 

Dziewczyno nie dyskutuj z tą babą wyżej, bo to chora psychicznie, wulgarna osoba z patologii która tu siedzi dzień w dzień od lat. Lepiej generalnie poszukać pomocy na specjalistycznych grupach na fejsie czy oczywiście u terapeuty zamiast na takim podrzędnym forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Dr Kidler napisał:

Osobowość wieloraka jak bum szaka laka plus wielka sräka. Siostro, podwójny Demerol doodbytniczo zaaplikować. 

Takie zabawy w proktologa to tylko u was w domu. 😋 Stąd twój ból dupska który utrzymuje się do dziś. 😓 #BiednaLochorna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka

A jakieś poważniejsze odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Kidler
2 minuty temu, Gość Pacjentka napisał:

A jakieś poważniejsze odpowiedzi?

Trepanacja piłą mechaniczną plus elektrowstrząsy na żywym mózgowiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka
1 minutę temu, Gość Dr Kidler napisał:

Trepanacja piłą mechaniczną plus elektrowstrząsy na żywym mózgowiu. 

Kidler, skąd jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Kidler

Że Szpitala na Perypetiach, który znajduje się daleko od noszy. Czynny całodobowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka
1 minutę temu, Gość Dr Kidler napisał:

Że Szpitala na Perypetiach, który znajduje się daleko od noszy. Czynny całodobowo. 

A znasz może siostrę Basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Kidler
Przed chwilą, Gość Pacjentka napisał:

A znasz może siostrę Basen?

Ale co to są za insynuacje? Jestem poważnym doktorem. Przepraszam bardzo, ale mam pilne wezwanie do sali numer 666. Pacjęntka ma rzut schizofremii paranoidalnej i rozdwojenie jaźni oraz wyobraźni. Druga natomiast znowu myśli, że jest tygrysem bengalskim i próbuje wyskoczyć przez ścianę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Dr Kidler napisał:

Ale co to są za insynuacje? Jestem poważnym doktorem. Przepraszam bardzo, ale mam pilne wezwanie do sali numer 666. Pacjęntka ma rzut schizofremii paranoidalnej i rozdwojenie jaźni oraz wyobraźni. Druga natomiast znowu myśli, że jest tygrysem bengalskim i próbuje wyskoczyć przez ścianę. 

A w trzeciej Begar lata z pytą nawołując swojego cygańskiego nasienia w celu odbycia seksu pod kryptonimem Kazimierz. Niestety nasienie znajduje się w innej izolatce i zdradza papeczka ze zdjęciem tajemniczych forumowych ust, do których marszczy swoje zdeformowane narządy płciowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka
2 minuty temu, Gość Dr Kidler napisał:

Ale co to są za insynuacje? Jestem poważnym doktorem. Przepraszam bardzo, ale mam pilne wezwanie do sali numer 666. Pacjęntka ma rzut schizofremii paranoidalnej i rozdwojenie jaźni oraz wyobraźni. Druga natomiast znowu myśli, że jest tygrysem bengalskim i próbuje wyskoczyć przez ścianę. 

Póść jej rzycie pi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Kidler

Doktorze Wstrząs! Szybko na salę 7. Pacjęntka z sali 666 wdarła się do magazynu z psychotropami. Siostro, pasy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Pacjentka napisał:

schizofremii paranoidalnej

To taki typowy dziadowski błędzik 😏 W waszej kaście społecznej tak się mawia, c'nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka

Dup A !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Dr Kidler napisał:

Doktorze Wstrząs! Szybko na salę 7. Pacjęntka z sali 666 wdarła się do magazynu z psychotropami. Siostro, pasy! 

Nie ma szans. Pasy zajmuje Beggar a w kolejce czeka już córa. Jedynie ona może pójść w takie zabrudzone z oczywistych, begarskich przyczyn. Zresztą nie ma takiej jednostki chorobowej jak schizofremia więc pacjent chyba zmyślony w chorej główce. 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka

Siostro!!!!!! Daj mi sztucznego jezuska z plastyku muszę go ucalowac mniej więcej w środek ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Kidler

Proszem państwa, proszę się uspokoić. Za chwilę użyję radykalnych środków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra Basen

O Jezusie! Co tu się wyprawia. Wojtuś, to ty? Nie rób sobie żartów z matki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka

Sam ich użyjesz? Nie radzę, mogą Cię zabić muj kochany lekrzu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cyklotymia? Bordeline? Jesteś zwyczajnie Labilna emocjonalnie, to może być przez problemy nerwowe, psychicznie albo zdrowotne. 

 

Labilność emocjonalna w psychologii oznacza chwiejność emocjonalną, łatwe przechodzenie do stanów skrajnych emocjonalnie, szybkie i częste zmiany emocji. Osoba przejawiająca labilność emocjonalną reaguje nieadekwatnie na bodźce. Bardzo często u tego typu osoby występują stany lękowe, drażliwość, a także nagłe wybuchy gniewu lub płaczu.

Ludzie o tego typu zaburzeniach psychicznych, często nazywani są neurotykami, mają problemy z utrzymaniem kontroli nad swoimi popędami oraz gorzej radzą sobie ze stresem.

Chwiejność emocjonalna występuje również w zaburzeniach organicznych[1].

 

 

albo masz zaburzenie efektywne 

 

Zaburzenia afektywne (nastroju) – grupa zaburzeń endogennych, w których okresowo występują zaburzenia nastroju, emocji i aktywności. Zaburzenia te mogą się przejawiać występowaniem zespołów depresyjnych, hipomaniakalnych i maniakalnych oraz stanów mieszanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtuś adoptowany
1 minutę temu, Gość Siostra Basen napisał:

O Jezusie! Co tu się wyprawia. Wojtuś, to ty? Nie rób sobie żartów z matki!

To z matki czy z siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Or.dymator Łubicz
3 minuty temu, Gość Pacjentka napisał:

Sam ich użyjesz? Nie radzę, mogą Cię zabić muj kochany lekrzu 

Ostatecznie każdy umrze. Niektórych będzie bardziej bolało. Nie będzie znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Pacjentka napisał:

Siostro!!!!!! Daj mi sztucznego jezuska z plastyku muszę go ucalowac mniej więcej w środek ciała...

Oszczędź nam swoich kolejnych zboczonych fantazji Wieczorna. Screen zrobiony. Nie dość że się moczysz na widok pedofilskich czy koprofilskich scenariuszy, to jeszcze doszła nerwica eklezjogenna i obleśny opis seksu z Jezusem w twoim rubaszno-obleśnym wydaniu? 

I z "plastiku" jeśli już. Mnie mało co rusza, film o Marii Magdalenie też obejrzę. O seksie Jezusa sobie pisz, nie ja ciebie osądzę, ale trudno przeoczyć fakt, że tylko ty to robisz w tak obleśny i lepki sposób. Chyba znalazłam jedyną dziedzinę w której kiedykolwiek przodowałaś.

Rubaszność w oparach zboczenia. Jedyne czego mi szkoda to atmosfery którą zatruwasz swoim wydalaniem, bo pożytku do świata nie wnosisz żadnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka
5 minut temu, Gość gość napisał:

Cyklotymia? Bordeline? Jesteś zwyczajnie Labilna emocjonalnie, to może być przez problemy nerwowe, psychicznie albo zdrowotne. 

 

Labilność emocjonalna w psychologii oznacza chwiejność emocjonalną, łatwe przechodzenie do stanów skrajnych emocjonalnie, szybkie i częste zmiany emocji. Osoba przejawiająca labilność emocjonalną reaguje nieadekwatnie na bodźce. Bardzo często u tego typu osoby występują stany lękowe, drażliwość, a także nagłe wybuchy gniewu lub płaczu.

Ludzie o tego typu zaburzeniach psychicznych, często nazywani są neurotykami, mają problemy z utrzymaniem kontroli nad swoimi popędami oraz gorzej radzą sobie ze stresem.

Chwiejność emocjonalna występuje również w zaburzeniach organicznych[1].

 

 

albo masz zaburzenie efektywne 

 

Zaburzenia afektywne (nastroju) – grupa zaburzeń endogennych, w których okresowo występują zaburzenia nastroju, emocji i aktywności. Zaburzenia te mogą się przejawiać występowaniem zespołów depresyjnych, hipomaniakalnych i maniakalnych oraz stanów mieszanych.

Zapomnialam napisać, że mam schizofrenię paran. Zdiagnozowaną. W tandetnych testach na neurotycznosc wychodzi mi ogromną ilość punktów swiadczacych o neurotyzmie . Marnie sobie radzę.  Mam niby kontrolę przy ludziach, ale labilnosc to jest to na pewno. Db, żeś mi przypomniał o tej labilnosci. Przynajmniej umiem to nazwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Or.dymator Łubicz

Do cholery jasnej! Zamykam ten burdel. Wypièrdalać wszyscy, bo wam urządze lot nad kukułczym gniazdem! Umiejscowienie szpitala w Czarnobylu to nie był dobry pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Pacjentka napisał:

Siostro!!!!!! Daj mi sztucznego jezuska z plastyku muszę go ucalowac mniej więcej w środek ciała...

Lepiej zostań przy zaspokajaniu Beggara. Dla własnego dobra. 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×