Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pacjentka

Czy jest na sali psychiatra

Polecane posty

Gość Burku
1 minutę temu, Gość Ojej napisał:

Ale ta biała laska...To tak na wierzchu będzie dyndać?

Na sznurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Z plemnikami do ludzi na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po twojej prawicy
1 minutę temu, Gość Ojej napisał:

Z plemnikami do ludzi na ulicy?

Nie, w kostnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BleJakZwykle
5 minut temu, Gość Ojej napisał:

Ale ta biała laska...To tak na wierzchu będzie dyndać?

Opanuj swoje mokre fantazje Wieczi, bo zalejesz sąsiadów z dołu, a i normalni ludzie nie muszą mieć ochoty tego czytać. Tym się różni normalny człowiek od Rubachy, czyli ciebie, że nie ma przyjemności w czytaniu takiego kontentu.

Wracając do pytania. Nic nie będzie dyndać, bo nie jesteśmy u Beggara w domu ani też w twoich "schizofremicznych" fantazjach. Ptaszki śpiewają że ty będziesz na niej popierdälać, ale pewnie głupoty gadają, bo jakież one mają móżdżki, żeby brać je na poważnie?

Chociaż...to wciąż więcej istoty szarej (i białej, jak nie przymierzając twoja laseczka) niż ty masz 😘 I nie tylko ty 🕵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Burku napisał:

Na sznurku.

Na sznurku to 🕵 ciebie trzyma i tylko na forum spuszcza. I taki jest efekt. Trzeba tobie dać wolność na jaką zasługujesz. Na przyklad w dobrym zakładzie psychiatrycznym. Może się Starowicz RR (Rubachy Rybowatej)  podejmie. Idź spać. 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja
2 minuty temu, Gość BleJakZwykle napisał:

Opanuj swoje mokre fantazje Wieczi, bo zalejesz sąsiadów z dołu, a i normalni ludzie nie muszą mieć ochoty tego czytać. Tym się różni normalny człowiek od Rubachy, czyli ciebie, że nie ma przyjemności w czytaniu takiego kontentu.

Wracając do pytania. Nic nie będzie dyndać, bo nie jesteśmy u Beggara w domu ani też w twoich "schizofremicznych" fantazjach. Ptaszki śpiewają że ty będziesz na niej popierdälać, ale pewnie głupoty gadają, bo jakież one mają móżdżki, żeby brać je na poważnie?

Chociaż...to wciąż więcej istoty szarej (i białej, jak nie przymierzając twoja laseczka) niż ty masz 😘 I nie tylko ty 🕵

💋💗💦👙💄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samson

No hej lolitko pobawimy się two psitko? Nie zgrywaj nimfetki bo ja znam takie kokietki. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja

Zaproś mnie tam gdzie lubię...A będę jak w tytule 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Twoja napisał:

💋💗💦👙💄

To się nie odobrazi 🤣Świnia w kostiumie kąpielowym 🐷🤣Draczny to widok.

Doceniam, że chciało ci się specjalnie do mnie szukać tylu ikonek. To tak na przyszłość, jakby znowu tobie przyszło do głowy twierdzić, ze się nie egzaltujesz.

Ponieważ (jak zawsze zresztą) nie odwzajemniam twojego chorobliwego zainteresowania osobami z forum, to raczej nie będę się fatygować, by odwdzięczyć się tym samym, bo niestety mam ciebie gdzieś. Te kilka zdań i emotek musi tobie wystarczyć do masturbacji i egzaltacji w czasie żałosnych w twoim wydaniu świąt. 

Naprawdę mi ciebie żal. 😓 Całkiem serio. Dobrego dnia. #OchłapDlaRubachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A teraz lepiej?

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Samson napisał:

No hej lolitko pobawimy się two psitko? Nie zgrywaj nimfetki bo ja znam takie kokietki. 😘

Znowu pedofilskie akcenty Wieczorna? No cóż. 🤢 

Pora zrobić screena i zachować go na moment, gdy powiesz któremukolwiek z twoich obiektów obsesji, że wyjmuje cokolwiek z kontekstu, zboczona Rubacho.

A także na inny moment i okoliczność, ale to już nie twoja brocha (na razie). 

Miłego podniecania się do wizji znanego psychologa molestującego dzieci. Fajnie, że nadajesz sobie jego nick i się z nim utożsamiasz.

Despera z racji samotnych świąt z alternatywą spędzenia ich wśród patusiarskich dzikusów mocno tobie bije na łeb, Pedofilko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość A teraz lepiej? napisał:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Twoja żałosna próba udawania dystansu (po tym jak od kilku lat żyjesz tym forum, wyszukujesz emotikonów i informacji itd) rzeczywiście bawi jeszcze bardziej niż twoja upiornie śmieszna osoba sama w sobie. Tu się wyjątkowo zgadzamy. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd

Masz coś do biblii przenajswietszej i jej bohaterów ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afe

Nudzicie fetysiarze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Samson napisał:

No hej lolitko pobawimy się two psitko? Nie zgrywaj nimfetki bo ja znam takie kokietki. 😘

w tej chwili otwierdziłaś tylko swoją pedofilię i to ze jarasz się takimi tekstami 👍 a niedowierzalem  z początku. trzeba ciebie tepic na tym forum zboczencu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fladra
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Twoja żałosna próba udawania dystansu (po tym jak od kilku lat żyjesz tym forum, wyszukujesz emotikonów i informacji itd) rzeczywiście bawi jeszcze bardziej niż twoja upiornie śmieszna osoba sama w sobie. Tu się wyjątkowo zgadzamy. 😉

Ryby mają na ogonach pasożyty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afe
2 minuty temu, Gość Wstyd napisał:

Masz coś do biblii przenajswietszej i jej bohaterów ? 

Hyba Ty. Ja wyznaję Religię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

w tej chwili otwierdziłaś tylko swoją pedofilię i to ze jarasz się takimi tekstami 👍 a niedowierzalem  z początku. trzeba ciebie tepic na tym forum zboczencu

Nieodwierzalem ale się zesrälem bo się z kobiety dżenderem stałem i mej przyjaciółki broken światopogląd skalałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Afe napisał:

Hyba Ty. Ja wyznaję Religię.

Hyba to się twoja ryba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nieodwierzalem ale się zesrälem bo się z kobiety dżenderem stałem i mej przyjaciółki broken światopogląd skalałem. 

Takiej czynności dokonała raczej twoja stara, gdy ciebie rodziła. No ale co się stało..to się jeszcze może odstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja wychodzę z tematu. Nie interesuje mnie uczestniczenie w obleśnym cyrku Wieczornej Rubachy i tych pedofilskich tekstach jakie rzuca. Zgłaszam także. Kiś się w swoim chlewie z nutą spaczenia i smrodu rodem ze stawu bez wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem prawdę

Twoja rypa się z innymi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co to takiego?

Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już wyjaśniam
Przed chwilą, Gość A co to takiego? napisał:

Prawda.

To stan rzeczy taki jaki jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W ogóle nie robi to na mnie wrażenia, bo jesteś głupi jak kupa goowna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko
3 godziny temu, Gość Pacjentka napisał:

Mam niby obcykany świat i życie. Cholera, ale mam wielkie trudności z połączeniem moich różnych odcieni osobowości. Bywam albo spokojna albo nerwowa albo dojrzała albo dziecinna albo ładna albo brzydka albo mądra albo glupia itd. Można serio zaobserwować mnie w różnych porach dnia w różnych otoczeniach i powiedzieć że 100% przekonamiem: ta kobieta jest ładna. Albo ta kobieta jest bardzo nerwowa. Chwilę później, dajmy na to parę metrów dalej w sklepie (wcześniej byłam np.w restauracji)... ta kobieta jest brzydka! Ta kobieta to ostoja spokoju! Co o tym sądzić. Nie wyssalam problemu z palca ,to SIĘ DZIEJE 

Masz bogatą osobowość i widzisz świat wielowymiarowo, każdy człowiek jest zmienny, tylko ... jest zawsze taki sam i powtarza to samo. Jeśli ktoś cię nie rozumie to znaczy że jest imbecylem z parującym klockiem zamiast mózgu. Grunt to sie nie przejmować agresywnymi tępakami którzy chcą nas ściągnąć do swojego poziomu alkoholowej meliny, bo zawiszczą i nie rozumieją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko

POPRAWKA 

każdy człowiek jest zmienny, tylko D.E.B.I.L jest zawsze taki sam i powtarza to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka

Spoko-

no dziękuję za słowa wsparcia. Dziś już nie chcę sobie zrobić krzywdy, jest lepszy czas...wiatr w żagle i do przodu.  Chcę żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oddział Psychiatryczny
1 godzinę temu, Gość Pacjentka napisał:

Spoko-

no dziękuję za słowa wsparcia. Dziś już nie chcę sobie zrobić krzywdy, jest lepszy czas...wiatr w żagle i do przodu.  Chcę żyć. 

Terapia podziałała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×