Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka

czy to ciąża?

Polecane posty

Gość Anulka

Witam mam pytanie i ogromny mentlik w głowie , czy ja mogę być w ciąży? Trzy tygodnie temu zaszaleliśmy z moim chłopakiem , wdałam się z nim w gierki , miały być jak kilka razy wcześniej same pieszczoty , ale to wszystko poszło za daleko ,straciłam kontrolę a potem nie mogłam już mu uciec i zostałam wybzykana.Nie chciałam żeby skończył we mnie , ale nie miałam nic do powiedzenia , a później tej samej nocy już bez oporów zrobiliśmy to jeszcze dwa razy. Mija trzeci tydzień i nie mam okresu , bolą mnie piersi , jestem jakaś zmęczona i od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch , czy to może ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brzmi to jakbyś serio nie miała nic do gadania, ale wtedy to się nazywa gwałt. Zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka

nie to nie gwałt po prostu nie do końca wiedziałam czego chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Anulka napisał:

nie to nie gwałt po prostu nie do końca wiedziałam czego chcę

Za 20 lat stwierdzisz, że jednak nie chciałaś. Stworzysz żałosna kampanię w stylu "me too" i zrobisz karierę na swojej "krzywdzie". A prawdziwych ofiar nikt nie będzie brał na poważnie bo przecież gwałt jest "modny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Za 20 lat stwierdzisz, że jednak nie chciałaś. Stworzysz żałosna kampanię w stylu "me too" i zrobisz karierę na swojej "krzywdzie". A prawdziwych ofiar nikt nie będzie brał na poważnie bo przecież gwałt jest "modny"

20? 10 msc daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwa

Tak to może być ciąża jak najbardziej.

Zróbtest innej opcje nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

Mówiłaś, że nie chcesz, a on skończył w tobie. To się nazywa gwałt. Nie ma czegoś takiego "nie wiedziałam czego chcę". Nie oznacza nie i koniec. Czyli idąc dalej. Facet Cię zgwałcił i tak, możesz być w ciąży skoro to był stosunek bez zabezpieczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka

nie zgwałcił bo gdy bym się nie zgodziła nic by nie było , nie myślałam wtedy że skończy we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

"straciłam kontrolę a potem nie mogłam już mu uciec i zostałam wybzykana.Nie chciałam żeby skończył we mnie , ale nie miałam nic do powiedzenia ". To był gwałt. Będziesz miała dziecko, bo wszystko na to wskazuje, z dupkiem, który cię nie szanuje. Zresztą Ty też raczej inteligencją nie grzeszysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty jesteś jakąś amebą, że pozwalasz żeby facet bez twojej zgody kończył w tobie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaki gwałt   jak tej samej nocy sama mu dała bez oporów  jeszcze 2 razy?  Moze być ciąża, jak najbardziej.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gwałt nie gwałt dziewczyna pyta czy może być w ciąży a nie o to czy została zgwałcona wiec do rzeczy... nie dowiesz się jak nie zrobisz testu lub nie pójdziesz do lekarza. A kiedy miałaś mieć okres ? I czy jak zaszaleliscie miałaś dni płodne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×