Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konrad27

Żadna mnie nie chcę mam już 27 lat i przez was mam dalej zmazy nocne !!!

Polecane posty

Gość Gość
3 godziny temu, Gość Anty ciec napisał:

Ale Sam jesteś brzydki i miękka faja 😂😂😂 

Czy wiesz, ze kobiecie też musi mężczyzna sie podobać, żeby zrobiło jej sie mokro, lechtaczka nabrzmiala a ona miała ochotę poujezdzac? Brzydki, za chudy, za gruby, za niski, za malo męski tez nas nie podnieci. Więc luzuj człowieku. My też wolimy byc same niz z jakims nieudacznikiem pasztetem. 

Ty masz kompleks i to duży, chyba faceci trzymają się od ciebie z daleka. Słyszałaś kiedyś, że o gustach się nie dyskutuje? Każdej może się podobać inny facet,  czasami ten niższy czy brzydszy jak to mówisz dla ciebie może dla innej kobiety  będzie tym jedynym. Ważne aby był dobrym człowiekiem, inteligentnym z którym jest o czy porozmawiać. Inteligencja, błyskotliwość, poczucie humoru no i oczywiście niezależność u faceta  to jest to co przyciąga kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty masz kompleks i to duży, chyba faceci trzymają się od ciebie z daleka. Słyszałaś kiedyś, że o gustach się nie dyskutuje? Każdej może się podobać inny facet,  czasami ten niższy czy brzydszy jak to mówisz dla ciebie może dla innej kobiety  będzie tym jedynym. Ważne aby był dobrym człowiekiem, inteligentnym z którym jest o czy porozmawiać. Inteligencja, błyskotliwość, poczucie humoru no i oczywiście niezależność u faceta  to jest to co przyciąga kobiety.

Hahaha 😂 to brzydsza kobieta nie moze sie podobać a brzydszy facet owszem? Jakimi marzeniami zyjesz? Brzydki po prostu moze sypać hajsem i dla hajsu kobieta przymknie oko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna
3 minuty temu, Gość Ona napisał:

Hahaha 😂 to brzydsza kobieta nie moze sie podobać a brzydszy facet owszem? Jakimi marzeniami zyjesz? Brzydki po prostu moze sypać hajsem i dla hajsu kobieta przymknie oko. 

A i tak bzykac pójdzie sie z przystojnych samcem alfa hehe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selina Kyle
2 minuty temu, Gość Ona napisał:

Hahaha 😂 to brzydsza kobieta nie moze sie podobać a brzydszy facet owszem? Jakimi marzeniami zyjesz? Brzydki po prostu moze sypać hajsem i dla hajsu kobieta przymknie oko. 

Faceci z Kafeterii żyją w swoim świecie, dla nich kobieta ma mieć mnóstwo zalet i zero wad, zarówno z wyglądu jak charakteru a sami są przekonani, że łysy woźny z podstawówki Mirek lat 50 z niepełnym uzębieniem zasługuje na modelkę z posagiem w czystym złocie i charakterem anioła. ehehehe 😆 nie wiem w sumie czy należy się śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Ona napisał:

No i my kobiety rowniez mamy wymagania w stosunku do mezczyzn. Dlaczego my miałybysmy zadowolić się byle kim? 

Ale on wam nic takiego nie zasugerował, natomiast wy tak,  za brzydki za gruby. Każda potwora znajdzie swojego amatora. Ten który dla ciebie jest nieatrakcyjny innej może się podobać. Czy coś złego jest w tym, że chłopakowi podoba się atrakcyjna dziewczyna ? Dlaczego ma brać sobie taką która mu się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selina Kyle

Jeszcze dodam, że takie męskie okazy bez samokrytyki są nie tylko tutaj - Wizaż w nich opływa, Wizażanki mają swoje określenia nawet na tych rodzynków na fioletowym forum DLA KOBIET. Tam też są panowie z żadnymi wymaganiami do siebie a z listą życzeń do kobiet 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selina Kyle

I zawsze płaczą buu buu siedzę sto lat na portalach randkowych i ŻADNA nie chce drugiej randki, baby są złe, nienawidzę ich bo mnie nie chcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Ona napisał:

Hahaha 😂 to brzydsza kobieta nie moze sie podobać a brzydszy facet owszem? Jakimi marzeniami zyjesz? Brzydki po prostu moze sypać hajsem i dla hajsu kobieta przymknie oko. 

A czy ktoś napisał, że brzydka kobieta się nikomu nie spodoba?  A brzydka kobieta według ciebie nie może " sypać hajsem" Uważasz, że tylko facet potrafi zarabiać duże pieniądze a co za tym idzie być bogaty? Myślisz, że " piękniś" nie poleci na pieniądze bogatej ale brzydkiej kobiety?😜😜😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
10 minut temu, Gość Inna napisał:

A i tak bzykac pójdzie sie z przystojnych samcem alfa hehe 🙂

Wiesz co... Było i tak, że podbijały do mnie zajęte laski. Jedna wzięła ode mnie numer (!) przy swoim facecie. I nie mam 180, jakiś mega przystojny też nie jestem (chociaż hehe...) 🙂 Wniosek jest taki - to co gadacie na forum, ma zerowe pokrycie z rzeczywistością. W realu trochę mowy ciała, trochę pewności siebie, trochę słówek... 🙂 A u nas meżczyzn to tak nie działa. Kobieta ma się podobać. Kobiety nie dostaję kreditów za pewność siebie i inne bzdety. 

 

12 minut temu, Gość Selina Kyle napisał:

Faceci z Kafeterii żyją w swoim świecie, dla nich kobieta ma mieć mnóstwo zalet i zero wad, zarówno z wyglądu jak charakteru a sami są przekonani, że łysy woźny z podstawówki Mirek lat 50 z niepełnym uzębieniem zasługuje na modelkę z posagiem w czystym złocie i charakterem anioła. ehehehe 😆 nie wiem w sumie czy należy się śmiać

Ale mowa tu o przeciętnym facecie, który o siebie dba. 

 

10 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale on wam nic takiego nie zasugerował, natomiast wy tak,  za brzydki za gruby. Każda potwora znajdzie swojego amatora. Ten który dla ciebie jest nieatrakcyjny innej może się podobać. Czy coś złego jest w tym, że chłopakowi podoba się atrakcyjna dziewczyna ? Dlaczego ma brać sobie taką która mu się nie podoba.

Panie są pierwsze do wymieniania cech jakie powinien mieć facet. Ale odwrotnie, to myślozbrodnia, mizoginia i wszystko co złe po kolei  : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Selina Kyle napisał:

Faceci z Kafeterii żyją w swoim świecie, dla nich kobieta ma mieć mnóstwo zalet i zero wad, zarówno z wyglądu jak charakteru a sami są przekonani, że łysy woźny z podstawówki Mirek lat 50 z niepełnym uzębieniem zasługuje na modelkę z posagiem w czystym złocie i charakterem anioła. ehehehe 😆 nie wiem w sumie czy należy się śmiać

Może bez przesady chyba masz złe doświadczenia. Jak masz pisać takie bzdury to lepiej się nie odzywaj😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡Złość piękności szkodzi no chyba, że tobie już nic nie może zaszkodzić😉😉😉😉😉😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
21 minut temu, Gość Ona napisał:

Hahaha 😂 to brzydsza kobieta nie moze sie podobać a brzydszy facet owszem? Jakimi marzeniami zyjesz? Brzydki po prostu moze sypać hajsem i dla hajsu kobieta przymknie oko. 

Odpowiedz sobie na pytanie jak dojrzaly człowiek - czy każdemu podoba się to samo? To, że ktoś jest brzydki to pojęcie względne. Jednemu się spodobasz, drugiemu nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selina Kyle

No dobra, ostatnie co was może uratować - trzeba wstąpić do narodowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość PrzystojnyD napisał:

Odpowiedz sobie na pytanie jak dojrzaly człowiek - czy każdemu podoba się to samo? To, że ktoś jest brzydki to pojęcie względne. Jednemu się spodobasz, drugiemu nie. 

Dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×