Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kto zawinił?

Co 2 dni pojawia się na kafeterii nowy prawiczek !!!

Polecane posty

Gość Kto zawinił?

Jak sądzicie czemu tak się dzieję? Czemu jest coraz więcej prawiczków?

Według mnie jest to wina:

- Internetu i popularności portali randkowych, aplikacji typu Tinder. Porządny mężczyzna w życiu z takiego czegoś nie skorzysta

- Presja społeczeństwa

- Wchodzenie w związek w obecnych czasach nie jest aż tak ważne. I tak mało osób che mieć dzieci

- Związki i małżeństwa nie są już tak trwałe jak kiedyś

A wy jak sądzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To wina kobiet i chemii w kurczaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co 2 dni pojawia się prawiczek co założył temat. A przeglądających tylko kafeterie jest jeszcze więcej.

Co ich sprowadza na kafeterie? Pewnie wpisywanie w google fraz typu ,,Mam X lat i nigdy nie miałem dziewczyny" Wiekszosc wyników jest z Kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosca

to wina tylko i wylacznie ...izmu facetow

wspolczesnym chlopom w doopach sie poprzewracalo i wybrzydzaja w kobietach a sami goowno maja do zaoferowania

kazdy jakiego poznalam w swoim zyciu a nadal jest sam czekal na ideal iczeka nadal BUAAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Praviki 20 plus to w 99% infantylne dzieci pod spodnica mamusi co zycia i kobiet nie znaja za grosz i do zwiazku sie nie nadaja, a sa przemadrzali, pyskaci i czekaja na modelki a przecietne kobiety obrazaja w necie, bo za duzo sie tv i internetu naogladali przez co wydaje im sie ze nalezy im sie 10/10, 90% kolesi to przykre przypadki z chorym deklem

Jak slysze pravik a jest kolo 30 to na bank ma cos nie tak z kopula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty
3 minuty temu, Gość Gosca napisał:

to wina tylko i wylacznie ...izmu facetow

wspolczesnym chlopom w doopach sie poprzewracalo i wybrzydzaja w kobietach a sami goowno maja do zaoferowania

kazdy jakiego poznalam w swoim zyciu a nadal jest sam czekal na ideal iczeka nadal BUAAHAHAHAHA

Większość prawiczków z tego co kojarzę już nie szuka ideału tylko normalnej przeciętnej dziewczyna, która by była nimi zainteresowania. Prawiczków odrzuca dużo przeciętnych. Towarzyskie dziewczyny takich traktują jako kolegów jedynie ale w przeciwienstwie do przecietnych z takimi rozmawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friendzone

Mam 22 lata dziewczyny nigdy nie miałem bo zawsze byłem traktowany jak kolega. Chodzę na domówki jestem towarzyski a i tak jestem cały czas we Friendzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Jesteście prawiczkami bo nie umiecie zaoferować dziewczynie randki. Zamiast zagadać to siedzicie i spoglądacie. Bawicie się tylko w jakieś podchody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravick39

odzywaja sie ci urodzeni okolo 80roku. Kiedy to panowałą niesmialosc, a dziewczyny w wieku nastoletnim sie interesowały starszymi nawet nauczycielami bo nie istniala jeszcze ideologia pedofilska, chłopaki wiec doznawali nie ciekawych doswiadczen, potem sie potegowało, nastałą rewolucja seksualna czy wyuzdanie totalne, ale bylo juz zapozno, nie zarvchali, a konsekwencje pozostaly na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prawiczki nie mają dziewczyny bo wszystkie z jakimi by się dogadywali podobnie jak oni siedzą tylko w domu i wychodzą jedynie do pracy/na studia. Są podobnie jak oni nieśmiałe. Nie są brzydkie. Dużo prawiczków też raczej nie jesr brzydkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravick39
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Prawiczki nie mają dziewczyny bo wszystkie z jakimi by się dogadywali podobnie jak oni siedzą tylko w domu i wychodzą jedynie do pracy/na studia

no sory ale ja do pracy nie chodze, a jakbym mial wychodzic to moze do lasu, na plaze i nie uwazam sie za gorszego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitpit

To z czego zyjesz? 4 dychy na karku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zacofanyprawick

Jestem prawiczkiem, mam 36 lat. Moje prawictwo wynika z: brzydoty, braku kasy, problemów zdrowotnych, nieśmiałości i nieporadności w kontaktach z kobietami oraz wszystkiego, co można określić "nieogarnięciem życiowym". Już mi na niczym nie zależy. Będę prawiczkiem do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

strasznie dużo tu prawiczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravick39
3 godziny temu, Gość Zacofanyprawick napisał:

Jestem prawiczkiem, mam 36 lat. Moje prawictwo wynika z: brzydoty, braku kasy, problemów zdrowotnych, nieśmiałości i nieporadności w kontaktach z kobietami oraz wszystkiego, co można określić "nieogarnięciem życiowym". Już mi na niczym nie zależy. Będę prawiczkiem do śmierci.

myslisz sie, Twoje prawictwo wynika wylacznie z bezuczuciowości kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gosca napisał:

to wina tylko i wylacznie ...izmu facetow

wspolczesnym chlopom w doopach sie poprzewracalo i wybrzydzaja w kobietach a sami goowno maja do zaoferowania

kazdy jakiego poznalam w swoim zyciu a nadal jest sam czekal na ideal iczeka nadal BUAAHAHAHAHA

kolejna frustratka na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
4 godziny temu, Gość Ona napisał:

Jesteście prawiczkami bo nie umiecie zaoferować dziewczynie randki. Zamiast zagadać to siedzicie i spoglądacie. Bawicie się tylko w jakieś podchody.

A ty umiesz zaoferować randkę chłopakowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zacofanyprawick
14 minut temu, Gość pravick39 napisał:

myslisz sie, Twoje prawictwo wynika wylacznie z bezuczuciowości kobiet. 

Nie, jestem po prostu beznadziejny jako facet. Nie dziwię się, że żadna mnie nie chciała. Sam bym się nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravick39
2 godziny temu, Gość Zacofanyprawick napisał:

Nie, jestem po prostu beznadziejny jako facet. Nie dziwię się, że żadna mnie nie chciała. Sam bym się nie chciał.

poprostu masz tak zakodowane, kazda kobieta wpaja ze mezczyzna jest beznadziejny jak np nie pracuje, albo nie umie zagadac a ty w to wierzysz, to pomysl ze kobiety sa podobne, nie zagaduja, nie pracuja, a realizuja sie seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cnotliwa Zuzanna
21 minut temu, Gość pravick39 napisał:

poprostu masz tak zakodowane, kazda kobieta wpaja ze mezczyzna jest beznadziejny jak np nie pracuje, albo nie umie zagadac a ty w to wierzysz, to pomysl ze kobiety sa podobne, nie zagaduja, nie pracuja, a realizuja sie seksualnie.

Co za brednie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemsam

Mam 23 lata. Jestem prawiczkiem. Nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wina leży po stronie kobiet bo lecą tylko na mężczyzn z oceną 10/10. Tylko wygląd się liczy dla tych pustaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×