Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chwalmy Pana 🙏

Jezus zwyciężył, to wykonało się ♫ Szatan pokonany, Jezus złamał śmierci moc ♫ Jezus jest Panem, o Alleluja ♫ Po wieczne czasy Królem Królów jest ♫

Polecane posty

Gość Innowierca

Jakoś mnie to nie obchodzi, jestem wyznawcą innej religii. Ja nie głoszę swojej wiary i tobie też nakazuję tak się zachowywać. Ty masz swojego Boga ja mam swoich a jeszcze inni nie uznają Bogów. Tobie też radzę tolerować innych i nie nawracać na siłę. Każdy kroczy swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Innowierca napisał:

Jakoś mnie to nie obchodzi, jestem wyznawcą innej religii. Ja nie głoszę swojej wiary i tobie też nakazuję tak się zachowywać. Ty masz swojego Boga ja mam swoich a jeszcze inni nie uznają Bogów. Tobie też radzę tolerować innych i nie nawracać na siłę. Każdy kroczy swoją drogą.

nie ma innego Boga oprócz tego znanego z Biblii 🙂 czy ci sie to podoba czy nie 🙂 Jezus zwyciężył! O alleluja!! Szatan pokonany Jezus złamał śmierci moc! 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Alleluja, Alleluja!!! JEZUS ZWYCIĘŻYŁ!  TA PRAWDA, TO NAJRADOŚNIEJSZA NOWINA MOJEGO/NASZEGO ŻYCIA! 

GDYBY WSZYSTKO ZAKOŃCZYŁO SIĘ NA WIELKIM PIĄTKU, TYLKO BYM PŁAKAŁA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Alleluja, Alleluja!!! JEZUS ZWYCIĘŻYŁ!  TA PRAWDA, TO NAJRADOŚNIEJSZA NOWINA MOJEGO/NASZEGO ŻYCIA! 

GDYBY WSZYSTKO ZAKOŃCZYŁO SIĘ NA WIELKIM PIĄTKU, TYLKO BYM PŁAKAŁA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki
29 minut temu, Chwalmy Pana 🙏 napisał:

nie ma innego Boga oprócz tego znanego z Biblii 🙂 czy ci sie to podoba czy nie 🙂 Jezus zwyciężył! O alleluja!! Szatan pokonany Jezus złamał śmierci moc! 😊

Szkoda ze przy okazji nie uratowal tych wszystkich ludzi ktorzy zgineli dzisiaj w kosciolach na Sri Lance podczas wielkanocnych uroczystosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Nicki napisał:

Szkoda ze przy okazji nie uratowal tych wszystkich ludzi ktorzy zgineli dzisiaj w kosciolach na Sri Lance podczas wielkanocnych uroczystosci...

A skąd ty wiesz czy nie uratował? 🙂 O ludzie małej wiary, on już dawno uratował! Kiedyś wszyscy sie przekonacie, każde kolano sie zegnie na imie Pana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innowierca
31 minut temu, Chwalmy Pana 🙏 napisał:

nie ma innego Boga oprócz tego znanego z Biblii 🙂 czy ci sie to podoba czy nie 🙂 Jezus zwyciężył! O alleluja!! Szatan pokonany Jezus złamał śmierci moc! 😊

Twój ,,Bóg" jest zły skoro patrzy na cierpienia wielu ludzi na tej planecie bez wzglęsu na ich wyznanie. Pewnego dnia skrzywdzi i ciebie drogi autorze i fanatyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Innowierca napisał:

Twój ,,Bóg" jest zły skoro patrzy na cierpienia wielu ludzi na tej planecie bez wzglęsu na ich wyznanie. Pewnego dnia skrzywdzi i ciebie drogi autorze i fanatyku.

a twój "bóg" oskarża mojego ze strachu 🙂 Mnie krzywdził świat, a uleczył Pan Jezus, byłem na dnie, miałem depresje, nerwice a dziś słońce świeci i to dopiero początek 🙂 widze doskonale mojego życia sens i każdy kto mnie zna to zauważył 🙂

Pan Bóg sprawia, że nic co mnie spotyka mnie nie dotyka 🙂 to fenomenalne uczucie 🙂 dlatego nie straszne mi życiowe przygody i tragedie, bo z każdej wyjde cało i bez szwanku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innowierca
1 minutę temu, Chwalmy Pana 🙏 napisał:

a twój "bóg" oskarża mojego ze strachu 🙂 Mnie krzywdził świat, a uleczył Pan Jezus, byłem na dnie, miałem depresje, nerwice a dziś słońce świeci i to dopiero początek 🙂 widze doskonale mojego życia sens i każdy kto mnie zna to zauważył 🙂

Pan Bóg sprawia, że nic co mnie spotyka mnie nie dotyka 🙂 to fenomenalne uczucie 🙂 dlatego nie straszne mi życiowe przygody i tragedie, bo z każdej wyjde cało i bez szwanku 🙂

O jakim ,,Bogu" niby mówisz o Jahwe ze Starego Testamentu co odpowiada za ludobójstwo czy o tym całym Jezusie co głosił utopijne lewicowe poglądy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co za bzdury. Ludziom z tej religii we łbach się przewraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Innowierca napisał:

O jakim ,,Bogu" niby mówisz o Jahwe ze Starego Testamentu co odpowiada za ludobójstwo czy o tym całym Jezusie co głosił utopijne lewicowe poglądy?

To ten sam Bóg, a jeśli cie trapi ludobójstwo, przypomnij sobie rozmowe anioła z Lotem gdy na Sodome i Gomore nadciągały oddziały aniołów mających zgładzić wszystkich. Pytał Anioła, czy jeśli jest choćby 10 sprawiedliwych to oszczędzi Bóg miasto, a on zapewnił, że tak! A czy jeśli choćby 5 sprawiedliwych znajdzie, TAK TAK TAK. I nie było nawet tylu.

Łatwo jest oskarżać posiadając tylko powierzchowną wiedzę. A Jezus przychodzi i będzie sądzić, jego pierwsze przyjście było aktem miłosierdzia, ale sprawiedliwość boża nie może być mrzonką i czczym gadaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innowierca

Każdy może wierzyć w co tam chce, ale na Bogów przestań na siłę nawracać innych na swoją religię !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Innowierca napisał:

Każdy może wierzyć w co tam chce, ale na Bogów przestań na siłę nawracać innych na swoją religię !!! 

a co, twój Bóg to tylko para butów do odziania? To takie poglądy na życie? Bo mój nie, mój jest żywym przyjacielem, bo tylko on jest prawdziwy. I chce żeby wszyscy zrozumieli to jak on sie o nich troszczy. I jedyne co moge to rozmawiać o nim, tylko to! I to będę robił 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innowierca
5 minut temu, Chwalmy Pana 🙏 napisał:

a co, twój Bóg to tylko para butów do odziania? To takie poglądy na życie? Bo mój nie, mój jest żywym przyjacielem, bo tylko on jest prawdziwy. I chce żeby wszyscy zrozumieli to jak on sie o nich troszczy. I jedyne co moge to rozmawiać o nim, tylko to! I to będę robił 🙂 

To sobie o nim mów, niestety nie będę twoim słuchaczem. Zajmę się swoimi praktykami religijnymi, które w przeciwieństwie do twojej nie mają żadnych ofiar i nie wymagają poświęceń i utraty samodzielnego myślenia. Żegnaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Innowierca napisał:

To sobie o nim mów, niestety nie będę twoim słuchaczem. Zajmę się swoimi praktykami religijnymi, które w przeciwieństwie do twojej nie mają żadnych ofiar i nie wymagają poświęceń i utraty samodzielnego myślenia. Żegnaj !

a proszę bardzo, radź sobie sam 🙂 bądź jak "bóg" 🙂 ja od trudnych zadań dzięki wierze mam jego, a ty kogo masz? Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorze/autorko po co zakładasz tematy tutaj, wśród takiej dziczy? Pereł nie rzuca się pod świnie, bo podepczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co za nawiedzona. Tak właśnie religia wpływa na umysł 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd

JA JESTEM ATEISTĄ I DOBRZE MI Z TYM :) NIE DAJE ...ONYM PEDOFILOM NA TACE CO TYDZIEŃ ŻEBY MOGLI SIĘ UCHLAĆ I POGWAŁCIĆ DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość ddd napisał:

JA JESTEM ATEISTĄ I DOBRZE MI Z TYM :) NIE DAJE ...ONYM PEDOFILOM NA TACE CO TYDZIEŃ ŻEBY MOGLI SIĘ UCHLAĆ I POGWAŁCIĆ DZIECI

droga do piekła zawsze jest wygodna

a w kościele jest ogromna liczba prawych, uczciwych księży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nannnana 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nannnana 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po stokroć

Umysłowe dna kawusia ,biegni lola , lothar, kpt,wojtek,walkiria ,wenus itd,, szczególnie rozmowa o kotach - bydło,bo to nie o koty chodzi,bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amen

Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Amen napisał:

Alleluja!

Nie ma chooya!😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.04.2019 o 12:03, Gość Nicki napisał:

Szkoda ze przy okazji nie uratowal tych wszystkich ludzi ktorzy zgineli dzisiaj w kosciolach na Sri Lance podczas wielkanocnych uroczystosci...

Życie nie kończy się tu i teraz, po śmierci na ziemi wracamy do domu, tutaj jesteśmy tylko pielgrzymami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Życie nie kończy się tu i teraz, po śmierci na ziemi wracamy do domu, tutaj jesteśmy tylko pielgrzymami 

Ziemia pierwotnie miała być i była rajem, darem dla nas. Jednak duch niezależności i chciwości zniszczył raj. I od tamtej pory życie na ziemi przypomina życie na Syberii, ze znikomą ilością pożywienia w zimnie i znoju. 

Po to Pan Jezus za nas umarł aby naprawić to cośmy popsuli! 

Życie z Bogiem jest wspaniałe, świat to dalej Syberia ale ja mam plecak z termosem, chlebem, a obok mnie kroczy najlepszy przyjaciel - duch święty 😇

„I otrze Bóg wszelką łzę z ich oczu, i śmierci już nie będzie ani smutku, ani krzyku, ani bólu nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.”
‭‭

Tak wiec... Panie Jezu przyjdź! 🖐😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Chwalmy Pana 🙏 napisał:

Ziemia pierwotnie miała być i była rajem, darem dla nas. Jednak duch niezależności i chciwości zniszczył raj. I od tamtej pory życie na ziemi przypomina życie na Syberii, ze znikomą ilością pożywienia w zimnie i znoju. 

Po to Pan Jezus za nas umarł aby naprawić to cośmy popsuli! 

Życie z Bogiem jest wspaniałe, świat to dalej Syberia ale ja mam plecak z termosem, chlebem, a obok mnie kroczy najlepszy przyjaciel - duch święty 😇

„I otrze Bóg wszelką łzę z ich oczu, i śmierci już nie będzie ani smutku, ani krzyku, ani bólu nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.”
‭‭

Tak wiec... Panie Jezu przyjdź! 🖐😇

Jesteś tak fałszywy,że nie ogarniam jak możesz mieć czelność pisać pod Chwalmy Pana. Kłamca nie z tej ziemi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
37 minut temu, Chwalmy Pana 🙏 napisał:

Ziemia pierwotnie miała być i była rajem, darem dla nas. Jednak duch niezależności i chciwości zniszczył raj. I od tamtej pory życie na ziemi przypomina życie na Syberii, ze znikomą ilością pożywienia w zimnie i znoju. 

Po to Pan Jezus za nas umarł aby naprawić to cośmy popsuli! 

Życie z Bogiem jest wspaniałe, świat to dalej Syberia ale ja mam plecak z termosem, chlebem, a obok mnie kroczy najlepszy przyjaciel - duch święty 😇

„I otrze Bóg wszelką łzę z ich oczu, i śmierci już nie będzie ani smutku, ani krzyku, ani bólu nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.”
‭‭

Tak wiec... Panie Jezu przyjdź! 🖐😇

Aha... Bóg w starym testamencie zamordował trochę ponad dwa miliony osób, a szatan zamordował DZIESIĘĆ. Dziesięć osób!

Bóg mordował całe narody (wrogów Izraela) bez względu na to czy byli oni sprawiedliwi czy nie. 

Bóg rozkazał też wyrżnąć w pień wszystkich bez wyjątku mieszkańców Kanaan, to samo spotkało Jerycho, miasto Aj, Makkedah, Libna, Lakish, Eglon i Debir.

Mężczyzn, kobiety i dzieci. 

Polecam poczytac księgę w którą się wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×