Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chwalmy Pana 🙏

Jezus zwyciężył, to wykonało się ♫ Szatan pokonany, Jezus złamał śmierci moc ♫ Jezus jest Panem, o Alleluja ♫ Po wieczne czasy Królem Królów jest ♫

Polecane posty

33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jesteś tak fałszywy,że nie ogarniam jak możesz mieć czelność pisać pod Chwalmy Pana. Kłamca nie z tej ziemi 

I dlatego za moje i za twoje grzechy pan Jezus umarł bo nie z uczynków lecz z wiary jesteśmy zbawieni.

Nie mi, lecz Panu Chwała! 😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Aha... Bóg w starym testamencie zamordował trochę ponad dwa miliony osób, a szatan zamordował DZIESIĘĆ. Dziesięć osób!

Bóg mordował całe narody (wrogów Izraela) bez względu na to czy byli oni sprawiedliwi czy nie. 

Bóg rozkazał też wyrżnąć w pień wszystkich bez wyjątku mieszkańców Kanaan, to samo spotkało Jerycho, miasto Aj, Makkedah, Libna, Lakish, Eglon i Debir.

Mężczyzn, kobiety i dzieci. 

Polecam poczytac księgę w którą się wierzy.

Oni składali w ofierze dzieci demonom. Za to zgładził ich lud który odrzucił w zupełności ich stwórcę. 

Przypomnij sobie rozmowę anioła z lotem o sodomie i Gomorze jak pytał anioła czy oszczędzi miasto jeśli choćby jeden sprawiedliwy tam się znajdzie, odpowiedział TAK. Bo ani jednego prócz Lota nie było. I on wraz z rodzina przeżył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
Przed chwilą, Chwalmy Pana 🙏 napisał:

Oni składali w ofierze dzieci demonom. Za to zgładził ich lud który odrzucił w zupełności ich stwórcę. 

Przypomnij sobie rozmowę anioła z lotem o sodomie i Gomorze jak pytał anioła czy oszczędzi miasto jeśli choćby jeden sprawiedliwy tam się znajdzie, odpowiedział TAK. Bo ani jednego prócz Lota nie było. I on wraz z rodzina przeżył. 

No nie, jego żona niezbyt przeżyła co nie? A śmierć to wydaje się trochę na wyrost kara za ciekawość... 

 

To raz. Dwa- nie składali dzieci w ofierze demonom, gluptasku, tylko zwyczajnie odrzucili Boga Izraela. I za to Bóg postanowił wymordować wszystkich, nawet niemowlęta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzę co czytam
11 minut temu, Chwalmy Pana 🙏 napisał:

I dlatego za moje i za twoje grzechy pan Jezus umarł bo nie z uczynków lecz z wiary jesteśmy zbawieni.

Nie mi, lecz Panu Chwała! 😇

Daruj sobie te wywody,bo tylko bardziej robisz się zalosny pokazując swoją marną  wiarę, a tak naprawdę żyjesz inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bóg jest ogniem trawiącym, przed jego obliczem cały fałsz i grzech zostaje unicestwiony ze względu na samą naturę Boga, i jeśli ktoś jest świadomie przeciwny prawdzie, również umiera przed jego obliczem. 

1 minutę temu, Gość Gośc napisał:

No nie, jego żona niezbyt przeżyła co nie? A śmierć to wydaje się trochę na wyrost kara za ciekawość... 

 

To raz. Dwa- nie składali dzieci w ofierze demonom, gluptasku, tylko zwyczajnie odrzucili Boga Izraela. I za to Bóg postanowił wymordować wszystkich, nawet niemowlęta. 

Jego żona oglądała się wstecz, nie sądzisz ze oglądanie się wstecz na swoje życie również zamienia człowieka w słup soli? To każdy wie i bezbożnik żeby nie oglądać się za siebie i iść śmiało przed siebie. 

Ona pożałowała miasta rozpusty i grzechu i stało się jak się stało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden

,,Tylko zwyczajnie odrzucili Boga Izraela. I za to Bóg postanowił wymordować wszystkich, nawet niemowlęta''-yhy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh

Szkoda,że Ty nie żałujesz swoich zachowań .Chwalmy kłamców, bo świat tak zbudowali, że nawet wiara nic tu nie zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Nie wierzę co czytam napisał:

Daruj sobie te wywody,bo tylko bardziej robisz się zalosny pokazując swoją marną  wiarę, a tak naprawdę żyjesz inaczej

W oczach Boga jestem usprawiedliwiony i przez niego mam być sądzony.

Opinia ludzi nie ma tu nic do rzeczy i nie ma żadnego znaczenia. 

Bog jest pocieszycielem a ludzie którzy w niego nie wierzą próbują tylko zmartwieniem 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Heh napisał:

Szkoda,że Ty nie żałujesz swoich zachowań .Chwalmy kłamców, bo świat tak zbudowali, że nawet wiara nic tu nie zmieni..

Żałuje ale moje zachowania nie mogą mnie zniewolić w gnębieniu się, pokutuj szybko i do dzieła nie ma czasu na dyrdymały 😇👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Chwalmy Pana 🙏 napisał:

Żałuje ale moje zachowania nie mogą mnie zniewolić w gnębieniu się, pokutuj szybko i do dzieła nie ma czasu na dyrdymały 😇👍

Jesteś tak żałosny,że niżej upaść nie mogłeś ze swoim chamstwem i kłamcy charakterem . Z BOGIEM I JAK NAJDALEJ ODE MNIE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jesteś tak żałosny,że niżej upaść nie mogłeś ze swoim chamstwem i kłamcy charakterem . Z BOGIEM I JAK NAJDALEJ ODE MNIE 

Ja do ciebie nie przychodzę tylko ty do mnie. W dodatku z zarzutami bez pokrycia. Tak to można każdego oczerniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie osmieszaj się
1 minutę temu, Chwalmy Pana 🙏 napisał:

Ja do ciebie nie przychodzę tylko ty do mnie. W dodatku z zarzutami bez pokrycia. Tak to można każdego oczerniać.

😂😂😂😂ja w Boga nie wierzę i w ludzi też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Nie osmieszaj się napisał:

😂😂😂😂ja w Boga nie wierzę i w ludzi też 

Ze w ludzi to bardzo dobrze, ale w Boga? Wstydziłabys się.

i nie jestem żałosny, jestem dzieckiem bożym które jest uświęcone krwią baranka Syna Człowieczego po to abym mógł po upadku powstać i głosić miłość bożą m.in. Tobie 😇

Jest napisane ze Bóg nie chce niczyjej śmierci, tylko chce żeby wszyscy powrócili pod skrzydła tego który znał twoje imię zanim świat powstał. On już wtedy miał dla każdego z nas wspaniały plan cudownego życia. I nadal ma 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
1 minutę temu, Chwalmy Pana 🙏 napisał:

Ze w ludzi to bardzo dobrze, ale w Boga? Wstydziłabys się.

i nie jestem żałosny, jestem dzieckiem bożym które jest uświęcone krwią baranka Syna Człowieczego po to abym mógł po upadku powstać i głosić miłość bożą m.in. Tobie 😇

Jest napisane ze Bóg nie chce niczyjej śmierci, tylko chce żeby wszyscy powrócili pod skrzydła tego który znał twoje imię zanim świat powstał. On już wtedy miał dla każdego z nas wspaniały plan cudownego życia. I nadal ma 😊

Ja wolę  czytać albo pisać swój plan na życie nie pod publikę i z dala od świateł, nawet gwiazd. Za dużo zazdrości i zawiści wokoło. A Ty znow jak czytam nawrócenie głosisz.Niesamowite..Moja wiara istnieje,tylko ludzie czasem nie istnieją w wierze i ja tak na to teraz patrzę. Nie oceniam.Niech każdy żyje jak chce.Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ludzie ginęli przed chrystusem? I tylko izraelici byli pod ochrona jedynego prawdziwego Boga? 

Bo zapłata za grzech jest smierć i koniec, tak był Adam i Ewa ostrzeżeni, ze pomra.

Bog w swojej wielkiej miłości dał ludziom szanse wyjścia. Składajcie ofiary za grzechy w postaci zwierząt czystych całopalnych. Co robiły inne nacje? Składały w ofierze ludzkie dzieci...

az do czasu gdy jedyna doskonała ofiara bezgrzesznego syna bożego nie odkupiła grzechy całej ludzkości. Odtąd Bóg na nikim nie wymierzył kary, a także ofiary ze zwierząt stały się zbędne. 

Historia zbawienia w pigułce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Dorota napisał:

Ja wolę  czytać albo pisać swój plan na życie nie pod publikę i z dala od świateł, nawet gwiazd. Za dużo zazdrości i zawiści wokoło. A Ty znow jak czytam nawrócenie głosisz.Niesamowite..Moja wiara istnieje,tylko ludzie czasem nie istnieją w wierze i ja tak na to teraz patrzę. Nie oceniam.Niech każdy żyje jak chce.Pozdrawiam 

Nie pod publikę ale dla publiki, głoszę i będę głosić. Upadnę? Powstane bo Pan jest ze mną póki w niego wierze. 

Darmo dostałem darmo się dziele. Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfghfgjdf

666 moralnie, mentalnie, psychicznie zamorodowało miliony, miliardy ludzi

ludzi żyjących w lękach, depresji, bez partnerów,partnerek miłości

🙏amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfghfgjdf

co widziałem w czechach mnie przeraża

kobiety chodzące bez staników, na każdym rogu diler, co drugi sklep alkohole i czekolada z marychuaną

Polska jeszcze nie zginęła. dzięki prezesu 😺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego planu na życie już nie będę pisał bo pomysły miałem fatalne. Za to Bóg ma dla mnie plan i póki się go trzymam to sen mam słodki, w sercu ciepło, strachu brak, błogość spełnienie radość, na twarzy uśmiech i życie ma sens.

bez Boga wszystko na odwrót, nerwy, strach przed opinia ludzi, marne próby poprawiania sobie humoru i tak bez końca w wirze obsesji i fałszu chciwości.

Ludzki plan prowadzi tylko do śmierci.

Boży plan tylko do rozkwitu 😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez komentarza
6 minut temu, Chwalmy Pana 🙏 napisał:

Ja swojego planu na życie już nie będę pisał bo pomysły miałem fatalne. Za to Bóg ma dla mnie plan i póki się go trzymam to sen mam słodki, w sercu ciepło, strachu brak, błogość spełnienie radość, na twarzy uśmiech i życie ma sens.

bez Boga wszystko na odwrót, nerwy, strach przed opinia ludzi, marne próby poprawiania sobie humoru i tak bez końca w wirze obsesji i fałszu chciwości.

Ludzki plan prowadzi tylko do śmierci.

Boży plan tylko do rozkwitu 😇

.........

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jk2,9
Dnia 21.04.2019 o 14:20, Gość Innowierca napisał:

Każdy może wierzyć w co tam chce, ale na Bogów przestań na siłę nawracać innych na swoją religię !!! 

Ja nie wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Chwalmy Pana 🙏 napisał:

Czemu ludzie ginęli przed chrystusem? I tylko izraelici byli pod ochrona jedynego prawdziwego Boga? 

Bo zapłata za grzech jest smierć i koniec, tak był Adam i Ewa ostrzeżeni, ze pomra.

Bog w swojej wielkiej miłości dał ludziom szanse wyjścia. Składajcie ofiary za grzechy w postaci zwierząt czystych całopalnych. Co robiły inne nacje? Składały w ofierze ludzkie dzieci...

az do czasu gdy jedyna doskonała ofiara bezgrzesznego syna bożego nie odkupiła grzechy całej ludzkości. Odtąd Bóg na nikim nie wymierzył kary, a także ofiary ze zwierząt stały się zbędne. 

Historia zbawienia w pigułce 😉

Spoko spoko spoko, a te wszystkie niewinne dzieci które zginęły w starym testamencie (z ponad dwóch milionów ofiar Boga na pewno kilkaset tysięcy dzieci się uzbiera), to o tym po prostu zapomnimy. 

Miłosierdzie JAK NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika P

Chwalmy Jezusa Chrystusa. Dobrego Boga

Precz Szatanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika Pryć

Kocham Jezusa Chrystusa. Zawsze będę miała dobro w sercu

Jestem oddana miłości, słowom ewangelii.

Wszystkim Świętym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Spoko spoko spoko, a te wszystkie niewinne dzieci które zginęły w starym testamencie (z ponad dwóch milionów ofiar Boga na pewno kilkaset tysięcy dzieci się uzbiera), to o tym po prostu zapomnimy. 

Miłosierdzie JAK NIC.

Bóg nie obiecywał miłosierdzia przed Chrystusem, tylko karę za grzech czyli smierć do 3 pokolenia. Takie było prawo. Ludzie je znali bo Bóg jawnie się kontaktował z ludźmi, ale wybrali wolność i życie wg "jestem jak bóg znam dobro i zło".

Potem Bóg pomalu zaczął zawierać przymierza z Izraelitami, ale ci jedno po drugim je łamali... az obiecał syna człowieczego i kres całemu złu oraz łaskę! 

A tak poza tym, śmieszne jest to ze niby niewierzący ludzie, mimo wszystko uosabiają go gdy chcą argumentować jego nieistnienie 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 4.08.2019 o 18:29, Chwalmy Pana 🙏 napisał:

Żałuje ale moje zachowania nie mogą mnie zniewolić w gnębieniu się, pokutuj szybko i do dzieła nie ma czasu na dyrdymały 😇👍

Pycha przez ciebie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 godziny temu, Chwalmy Pana 🙏 napisał:

Ze w ludzi to bardzo dobrze, ale w Boga? Wstydziłabys się.

i nie jestem żałosny, jestem dzieckiem bożym które jest uświęcone krwią baranka Syna Człowieczego po to abym mógł po upadku powstać i głosić miłość bożą m.in. Tobie 😇

Jest napisane ze Bóg nie chce niczyjej śmierci, tylko chce żeby wszyscy powrócili pod skrzydła tego który znał twoje imię zanim świat powstał. On już wtedy miał dla każdego z nas wspaniały plan cudownego życia. I nadal ma 😊

I według ciebie uczynki juz się nie liczą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Pycha przez ciebie przemawia.

 

4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

I według ciebie uczynki juz się nie liczą? 

E tam pycha, biblia mówi, że grzechy zostają mi odpuszczone to odpuszczone. Szkody które w życiu zrobiłem chciałem naprawić i zrobiłem co sie dało aby to odwrócić, a także zapewniam, że wszyscy poszkodowani usłyszeli "przepraszam" - dalsze umartwianie się w winie jest bez sensu, jest wręcz szeptem diabła

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdgahfafh

chwalę dobro, nie chwalę żadnych bożków wymyślonych przez ludzi (patrz Jezus, Szatan, Horus) wszystko illuminaci wymyślili stworzyli religie byście baranki mieli w co wierzyć

ja wielbię dobro i miłość 😻💞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak brzmi tekst tej pieśni, szatan pokonany. Grzech zmazany. Gdyby nie był, smierć musiałaby być permanentnym końcem...

i tu właśnie jest dobra nowina, Jezus umarł za to co ja nagrzeszylem czaisz? Abym ja nie musiał. A czy to znaczy ze mam dalej grzeszyć ? Broń Boże, ale zaczynam już cytować list do rzymian, polecam pismo święte czytać a wszystko stanie się jasne w kwestiach których poruszacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×