Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dziadkowie dali synowi telefon na urodziny chociaż wiedzieli że jesteśmy przeciwni

Polecane posty

Gość Gość xxx
Dnia 23.05.2019 o 09:06, Gość gienia napisał:

Autorko to Ty jestes rodzicem i to Ty decydujesz! w ogóle nie rozumiem twoich dylematów, spakowałabym ten telefon i oddała im albo schowała i dała synowi jak będzie starszy

Zgadzam się. Moja 12-letnia córka ciągle czeka na własny smartfon (ma zwykłą komórkę do dzwonienia i sms, budzik). 15 letni syn ma smartfona, ale bardzo ograniczony dostęp (można zdalnie określać czas na fb, internet, rozmowy itd.). Laptop ma obiecany, jeśli dostanie się do wymarzonego liceum. Nieźle bym zmyła dziadkom głowę za taki prezent. Zabierz synkowi telefon i tyle. Popłacze i zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sówka

moim zdaniem smartfon to nic złego 🙂 i lepiej jak dziecko od najmlodszych lat sie uczy, takie realia, XXI wiek - witamy. Ale fakt jestem zdania ze nie ma co przeplacac i dla dziecka to cos totalnie podstawowego, wystarczy mu smartfonza 500 zl, a nie musi byc za 2k! Mój ma meizu za 450 zł i żyje i wcale nie jest gorszy do kolegow z ajfonami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masakra, zaraz dzieci telefony będą dostawać po urodzeniu, po co 5 latkowi czy nawet 7 latkowi telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx
Dnia 29.05.2019 o 18:13, Gość Gość xxx napisał:

Zgadzam się. Moja 12-letnia córka ciągle czeka na własny smartfon (ma zwykłą komórkę do dzwonienia i sms, budzik). 15 letni syn ma smartfona, ale bardzo ograniczony dostęp (można zdalnie określać czas na fb, internet, rozmowy itd.). Laptop ma obiecany, jeśli dostanie się do wymarzonego liceum. Nieźle bym zmyła dziadkom głowę za taki prezent. Zabierz synkowi telefon i tyle. Popłacze i zapomni.

Zapomniałam dodać, że pomimo ograniczonego dostępu, mój syn świetnie sobie radzi z tel i komp. Chce zostać programistą. Dzisiejsze dzieci i młodzież mają za to problem z czytaniem ze zrozumieniem i wyszukiwaniem potrzebnych informacji w podręczniku (bo zwykle tobi to za nich Google), także polecam książeczki i czytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×