Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a może nikt

kto powninen pierwszy wyslac życzenia na święta

Polecane posty

Gość a może nikt

kobieta czy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja bym chciała żeby mi wysłał. Pierwszy krok do wybaczenia bylby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jeśli sie zastanawiasz kto, to odpowiedź jest jasna, TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chb

wiadomo ze facet, a kto pierwszy na ulicy mowi dzien dobry??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ale macie problemy. Nie ma znaczenia kto wyśle pierwszy. Ja jak mam ochotę to wysyłam i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezzz
8 minut temu, Gość chb napisał:

wiadomo ze facet, a kto pierwszy na ulicy mowi dzien dobry??????????

dzien dobry to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Facet powinien, chyba, ze jestescie para i to trwaly zwiazek, to nie ma znaczenia kto pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savoir vivre

'Gdy życzenia są wyraźnie tylko aktem formalnym i odbywają się w sztywno-oficjalnej atmosferze są znakiem dobrego obyczaju i szacunku. W takiej sytuacji to młodszy powinien składać starszemu, mężczyzna kobiecie, pracownik szefowi.'

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
3 minuty temu, Gość savoir vivre napisał:

'Gdy życzenia są wyraźnie tylko aktem formalnym i odbywają się w sztywno-oficjalnej atmosferze są znakiem dobrego obyczaju i szacunku. W takiej sytuacji to młodszy powinien składać starszemu, mężczyzna kobiecie, pracownik szefowi.'

 

 

a jesli nie tylko aktem formalnym? druga strona nie potrafi dac od siebie to nie powinna oczekiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość ... napisał:

a jesli nie tylko aktem formalnym? druga strona nie potrafi dac od siebie to nie powinna oczekiwać

Jesteś maminsynkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
1 minutę temu, Gość ... napisał:

a jesli nie tylko aktem formalnym? druga strona nie potrafi dac od siebie to nie powinna oczekiwać

Gdzie ci ma wysłać te życzenia, w kosmos?  

Może zdecyduj się a coś, czy to nie ty napisałeś by się nie kręcił koło ciebie kswoją drogą niezła hipokryzja) ? To pewnie w ramach życzeń było... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owow
1 minutę temu, Gość Kobiety:) napisał:

Gdzie ci ma wysłać te życzenia, w kosmos?  

Może zdecyduj się a coś, czy to nie ty napisałeś by się nie kręcił koło ciebie kswoją drogą niezła hipokryzja) ? To pewnie w ramach życzeń było... 

To ty jednak jesteś facetem? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
Przed chwilą, Gość Owow napisał:

To ty jednak jesteś facetem? 😮

Kobietą. (zjadło literki) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylotak
3 minuty temu, Gość Kobiety:) napisał:

Gdzie ci ma wysłać te życzenia, w kosmos?  

Może zdecyduj się a coś, czy to nie ty napisałeś by się nie kręcił koło ciebie kswoją drogą niezła hipokryzja) ? To pewnie w ramach życzeń było... 

Napisałam mu tylko że ma coś z banią nie tak. Nie kazałam przestać się starać tylko bardziej jak już. Widocznie miał zawsze mnie gdzieś że olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chb
23 minuty temu, Gość wezzz napisał:

dzien dobry to co innego

nic innego to swiadczenie grzecznosci ktore osobnik męski wykonuje pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
Przed chwilą, Gość chb napisał:

nic innego to swiadczenie grzecznosci ktore osobnik męski wykonuje pierwszy

Jak nie wykonuje, to znaczy, że ma ją w czterech literach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savoir vivre
18 minut temu, Gość ... napisał:

a jesli nie tylko aktem formalnym? druga strona nie potrafi dac od siebie to nie powinna oczekiwać

tylko osoby w bardzo zażyłych stosunkach inaczej przyjacielskich robią jak im sie podoba a jak jest jakiś dystans w znajomosciach to grzecznosciowo facet zaczyna a od kobiety zelezy czy odpowied na zyczenia, jak nie odpowie to wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelmen

Gdy faceta zaczyna to jest  to jego ukłon grzecznosci i pamięci,szacunku do kobiety to chyba jasne co? Wtedy kobieta wie z kim ma do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelmen
4 minuty temu, Gość Kobiety:) napisał:

Jak nie wykonuje, to znaczy, że ma ją w czterech literach. 

Zgadza się. To prosty sposób , by zerwać znajomość. Nie trzeba mówić o pracy na 3 etatach inaczej braku czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ukosa
25 minut temu, Gość ... napisał:

a jesli nie tylko aktem formalnym? druga strona nie potrafi dac od siebie to nie powinna oczekiwać

a może druga osoba oczekuje tylko męskiej ogłady? zmień tok myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Jesteście bandą tumanow kto chce wysyła pierwszy i tyle , a baby które gadają że facet ma wysłać a kobieta albo na nie odpisze albo nie to skoczcie sobie na bungee bez liny tumanice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
7 minut temu, Gość dżentelmen napisał:

Zgadza się. To prosty sposób , by zerwać znajomość. Nie trzeba mówić o pracy na 3 etatach inaczej braku czasu.

Nikt nie jest tak zajęty, by nie mógł wysłać życzeń, choćby i  na dziesięciu etatach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
8 minut temu, Gość z ukosa napisał:

a może druga osoba oczekuje tylko męskiej ogłady? zmień tok myslenia

Dokładnie. To chyba nie jest jakiś straszny wysiłek... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Kobiety księżniczki zawsze oczekują. Nie tylko życzeń ale i wielu innych dowodów adoracji od płci przeciwnej. Ja kiedy czuję, że chcę coś zrobić to po prostu to robię. Zwykle tym uszczęśliwiam. Mężczyźni kochają inicjatywę kobiet i wcale nie uważają, że ona się narzuca. A jakieś sawiory wiwry w tych czasach? A dajcie spokój. Odważcie się a życie stanie się ładniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ukosa
20 minut temu, Gość gość' napisał:

Kobiety księżniczki zawsze oczekują. Nie tylko życzeń ale i wielu innych dowodów adoracji od płci przeciwnej. Ja kiedy czuję, że chcę coś zrobić to po prostu to robię. Zwykle tym uszczęśliwiam. Mężczyźni kochają inicjatywę kobiet i wcale nie uważają, że ona się narzuca. A jakieś sawiory wiwry w tych czasach? A dajcie spokój. Odważcie się a życie stanie się ładniejsze!

kobiety chcą facetow pełnych ogłady i kultury do tego z jajami a nie jakiś................................dopowiedz sobie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Bez znaczenia kto wysyla. mysle ze nie powinno sie wysylac zyczec komus wobec kogo ma sie watpliwosci typu: kto powinien wyslac pierwszy.

ja wyslalam wszystkim tym ktorym chcialam wyslac.mlodszym starszym. kobietom i mezczyznom. komu nie chcialam to nie wyslalam i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
36 minut temu, Gość z ukosa napisał:

a może druga osoba oczekuje tylko męskiej ogłady? zmień tok myslenia

a może druga strona nie życzy sobie bliższej znajomości wiec i życzeń nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dww
8 minut temu, Gość z ukosa napisał:

kobiety chcą facetow pełnych ogłady i kultury do tego z jajami a nie jakiś................................dopowiedz sobie sam

Nie lepiej napisac pieska i bankomata którym można latwo manipulować?  😄 to co piszesz to wlasnie te cechy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Patrzysz na to co piszę z ukosa i nie rozumiesz sensu przesłania. Mówię o tym, że kobiety chcą być uwielbiane na każdym kroku i całowane w rączki. Mieć ja/ja to zupełnie coś innego. Wiesz co to znaczy mieć ja/ja? Ano to, że taki mężczyzna nie jest pieskiem na posyłki i nie podkłada się kobiecie, żeby jej się przypodobać wysyłając jako pierwszy życzenia na święta. Facet z ja/ja/mi wie co powinien robić a czego nie. I nic nie musi udowadniać. Po prostu dojrzali ludzie porozumiewają się nieco inaczej niż zdaje się myśleć większość społeczeństwa, w tym również ty. Kobiety chcą adoracji, otwierania drzwi, bułkę przez bibułkę a jednocześnie chcą równouprawnienia. Gdzie tu sens? Gdzie logika? Aha! I jestem kobietą i mam smoka! I nie zawaham się go użyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olive Oyl
1 minutę temu, Gość gość' napisał:

Patrzysz na to co piszę z ukosa i nie rozumiesz sensu przesłania. Mówię o tym, że kobiety chcą być uwielbiane na każdym kroku i całowane w rączki. Mieć ja/ja to zupełnie coś innego. Wiesz co to znaczy mieć ja/ja? Ano to, że taki mężczyzna nie jest pieskiem na posyłki i nie podkłada się kobiecie, żeby jej się przypodobać wysyłając jako pierwszy życzenia na święta. Facet z ja/ja/mi wie co powinien robić a czego nie. I nic nie musi udowadniać. Po prostu dojrzali ludzie porozumiewają się nieco inaczej niż zdaje się myśleć większość społeczeństwa, w tym również ty. Kobiety chcą adoracji, otwierania drzwi, bułkę przez bibułkę a jednocześnie chcą równouprawnienia. Gdzie tu sens? Gdzie logika? Aha! I jestem kobietą i mam smoka! I nie zawaham się go użyć!

Brak ci kultury i ogłady i nie mieszaj w to równouprawnienia bo to jest słowo którego nie rozumiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×