Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwa

Rząd strasznie potraktował nauczycieli

Polecane posty

Gość Iwa

Rząd strasznie traktuje nauczycieli. Nie ma dla nich żadnej uczciwej propozycji, Jednym słowem ma ich gdzieś. Moja siostra zaczęła pracę w szkole na stażu za 1500 zł a druga zaczyna teraz pracować jako pielęgniarka w dawnym szpitalu górniczym za 3400 zł. I gdzie tu słowa polityków że nauczyciele zarabiają tak dużo jak pielęgniarki. Teraz koleżanka pracująca na PKP mówi że dostanie podwyżkę za 3 miesiące 700 zł. a brat jako policjant dostał prawie 500 zł podwyżki. I gdzie tu uczciwość. Jestem za nauczycielami nie dajcie się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Iwa napisał:

Rząd strasznie traktuje nauczycieli. Nie ma dla nich żadnej uczciwej propozycji, Jednym słowem ma ich gdzieś. Moja siostra zaczęła pracę w szkole na stażu za 1500 zł a druga zaczyna teraz pracować jako pielęgniarka w dawnym szpitalu górniczym za 3400 zł. I gdzie tu słowa polityków że nauczyciele zarabiają tak dużo jak pielęgniarki. Teraz koleżanka pracująca na PKP mówi że dostanie podwyżkę za 3 miesiące 700 zł. a brat jako policjant dostał prawie 500 zł podwyżki. I gdzie tu uczciwość. Jestem za nauczycielami nie dajcie się. 

Rząd chce nauczycieli wziąć  głodem, nie liczy się z tą grupą społeczną gdyż nauczyciele są wykształceni i widzą łamanie prawa przez rząd więc na PiS głosować nie będą to dlatego kasy nie dostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghh

Sprywatyzować szkoły i wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXX

Chciało się socjalizmu w wykonaniu POPIS-u, to teraz proszę zamknąć mo.rdę i nie narzekać, a jak się nie podoba to won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K

ale o którym rządzie wy piszecie PO ? to nauczyciele czekali tyle czasu na podwyżkę?  żyli na ziemi obiecanej od czasów 2 wojny światowej, a teraz głodem przymierają.... to jest jedyny rząd (obecny) który zabiera i daje bo wszystkie poprzednie rządy tylko zabierały, a z jakimi czasami kojarzy wam się zupka chińska ? można wiele mu zarzucić macierwicz,misiewicz,rydzyk itd.... to prawda....

mi ta zupka wyszła bokiem, ile rodzin się rozpadło z powodu wyjazdów za chlebem w czasach największej wolności i psełdo -demokracji, ciepłej wody w kranie i chińskiej zupki na śniadanie (za 50gr)tyle kosztowała, gdzie ten rudy pajac teraz siedzi czy z nauczycielami się podzieli? dla czego jak był przy korycie nie dał im na życie..... słucham odpowiedzi i dla zainteresowanych w moim korycie też się nie przelewa starcza tylko na te skromne życie, na wczasy nie jeżdżę a wszystkie usterki sam naprawiam w miarę możliwości bo mnie nie stać na tego hydraulika czy też mechanika a wam się sprzątaczka marzy..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goossc

to nauczycielki, zawód nauczyciel to dopiero gdzies na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravick39
52 minuty temu, Gość Iwa napisał:

jako pielęgniarka w dawnym szpitalu górniczym za 3400 zł 

ja p1ertole... przeszlo 3 tysiace za prace jako miejsce flirtow 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem przede wszystkim po stronie gimnazjalistów, ósmoklasistów i maturzystów. 

Rząd chce głodem wymusić koniec strajku, a nauczyciele chcą zostawić swoich wychowanków i resztę uczniów na pastwę losu. Teraz to dzieciaki są w najgorszej sytuacji. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
13 minut temu, HerbacianaRóża napisał:

A ja jestem przede wszystkim po stronie gimnazjalistów, ósmoklasistów i maturzystów. 

Rząd chce głodem wymusić koniec strajku, a nauczyciele chcą zostawić swoich wychowanków i resztę uczniów na pastwę losu. Teraz to dzieciaki są w najgorszej sytuacji. 

 

kto nie pracuje ten nie je...to się dotyczy nie tylko nauczycieli chyba że rano jak wstajesz masz 100zł pod poduszką...ja co dzień tam zaglądam i ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość M.K napisał:

kto nie pracuje ten nie je...to się dotyczy nie tylko nauczycieli chyba że rano jak wstajesz masz 100zł pod poduszką...ja co dzień tam zaglądam i ........

A gdyby rządziło PO też byłabyś przeciwko strajkowi nauczycieli? I gdyby zbliżamy się wybory? Pytanie retoryczne.

Nauczyciele nie obchodza ani PO ani PiS, są karta przetargowa przed wyborami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A gdyby rządziło PO też byłabyś przeciwko strajkowi nauczycieli? I gdyby zbliżamy się wybory? Pytanie retoryczne.

Nauczyciele nie obchodza ani PO ani PiS, są karta przetargowa przed wyborami.

Tyle tylko że obecny rząd rozdane kasę na lewo i prawo a tym co najbardziej jej potrzebują pokazuje środkowy palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Pracuje w prywatnym przedszkolu jako nauczyciel.Studia wyższe + podyplomowe, stale szkolenie obowiązkowe poza pracą, rady pedagogiczne i warsztaty i pierdoły.Można powiedzieć że pracuje 10 -12 godzin dziennie.Moja pensja 2tys z groszami .Podziekowalam za współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

Pracuje w prywatnym przedszkolu jako nauczyciel.Studia wyższe + podyplomowe, stale szkolenie obowiązkowe poza pracą, rady pedagogiczne i warsztaty i pierdoły.Można powiedzieć że pracuje 10 -12 godzin dziennie.Moja pensja 2tys z groszami .Podziekowalam za współpracę.

to zmień pracę i nie jęcz. Łaski nie robisz. Dopóki nauczyciele  nie będą rozliczani porządnie z tego jak uczą to żadnych podwyżek!!!!!! ŻADNYCH!!!! DARMOZJADY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

to zmień pracę i nie jęcz. Łaski nie robisz. Dopóki nauczyciele  nie będą rozliczani porządnie z tego jak uczą to żadnych podwyżek!!!!!! ŻADNYCH!!!! DARMOZJADY 

Przeczytaj dokładnie,  autorka pisze że przestała pracować  w przedszkolu, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tyle tylko że obecny rząd rozdane kasę na lewo i prawo a tym co najbardziej jej potrzebują pokazuje środkowy palec

Każdy kasy potrzebuje. A rząd "daje" głównie swoim wyborcom, i nie wiem co cię dziwi? Ilu ludzi krytykuje PIS i jednoczesnie leci z wnioskiem po 500+? Zupełnie bez honoru, a powinno być - krytykujesz to nie bierz nic od nich.  

I na miejscu PIS też dałbym kasę rolnikom a nie nauczycielom. Bo nauczyciele tylko wezmą i będą psioczyć dalej. Zero pożytku. Rolnik to chociaż zagłosuje na nich później a nauczyciel się wypnie już z kasą w portfelu. Więc ja sie nie dziwię, i mam nadzieję ze PIS się nie ugnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
40 minut temu, Gość Gość napisał:

A gdyby rządziło PO też byłabyś przeciwko strajkowi nauczycieli? I gdyby zbliżamy się wybory? Pytanie retoryczne.

Nauczyciele nie obchodza ani PO ani PiS, są karta przetargowa przed wyborami.

 a czy nauczyciele wtedy strajkowali? odpowiedz na twoje pytanie retoryczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXX

Szkoły trzeba sprywatyzować, bo edukacja musi być traktowana jak usługa, a nie jak jałmużna. Lepsi nauczyciele mają zarabiać więcej, a gorsi mniej, ma istnieć konkurencja między szkołami. Jeśli dalej będzie istnieć publiczna edukacja, to dalej będą kłótnie, spory i strajki i odwieczne pretensje, czemu tak mało zarabiamy? Tylko, że budżet nie jest z gumy, jak się da komuś więcej, to komuś trzeba odebrać, więc gdy umilkną krzyki w jednym miejscu, to zaczną się w drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Każdy kasy potrzebuje. A rząd "daje" głównie swoim wyborcom, i nie wiem co cię dziwi? Ilu ludzi krytykuje PIS i jednoczesnie leci z wnioskiem po 500+? Zupełnie bez honoru, a powinno być - krytykujesz to nie bierz nic od nich.  

I na miejscu PIS też dałbym kasę rolnikom a nie nauczycielom. Bo nauczyciele tylko wezmą i będą psioczyć dalej. Zero pożytku. Rolnik to chociaż zagłosuje na nich później a nauczyciel się wypnie już z kasą w portfelu. Więc ja sie nie dziwię, i mam nadzieję ze PIS się nie ugnie. 

Czyli ten kto głosuje na PiS może pobierać 500+ a ci co nie to nie powinni pobierać i dalej podwyżki należą się tylko tym co głosują na obecny rząd jeśli nie głosujesz to przymieraj głodem, czyli ponad 50% Polaków powinno nie dostawać żadnych podwyżek chyba że zmienią zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Czyli ten kto głosuje na PiS może pobierać 500+ a ci co nie to nie powinni pobierać i dalej podwyżki należą się tylko tym co głosują na obecny rząd jeśli nie głosujesz to przymieraj głodem, czyli ponad 50% Polaków powinno nie dostawać żadnych podwyżek chyba że zmienią zdanie.

on nie napisał że im się nie należy tylko o honorze,  a to co innego, skoro bierzesz to miej honor a jak nie to oddaj i wtedy KRZYCZ....to jedno a druga sprawa to rząd daje nie tylko PIS  ale dla wszystkich PO też bierze i nikt nie ma z tym problemu no może Wiosna nie dostaje bo puki co się jeszcze swoich dzieci nie dorobili - oby tak zostało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość M.K napisał:

on nie napisał że im się nie należy tylko o honorze,  a to co innego, skoro bierzesz to miej honor a jak nie to oddaj i wtedy KRZYCZ....to jedno a druga sprawa to rząd daje nie tylko PIS  ale dla wszystkich PO też bierze i nikt nie ma z tym problemu no może Wiosna nie dostaje bo puki co się jeszcze swoich dzieci nie dorobili - oby tak zostało....

Czyli nauczyciele powinni unieść się honorem i nie domagać się podwyżek gdyż ta grupa społeczną na PiS nie zagłosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Czyli nauczyciele powinni unieść się honorem i nie domagać się podwyżek gdyż ta grupa społeczną na PiS nie zagłosuję.

domagać się każdy może...no to do h.... pana czy rząd powiedział ,,wała" ? dał co miał, budżet nie jest z gumy jak tu ktoś rozsądny zauważył, jak by im się przelewało to  pewnie by dla świętego spokoju dołożyli.....czy to tak trudno zrozumieć ,zachowujecie się jak by zabrał wam wszystkie przywileje i do tego jeszcze okradł, skoro my tu się nie możemy dogadać to jak oni tam mają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość M.K napisał:

domagać się każdy może...no to do h.... pana czy rząd powiedział ,,wała" ? dał co miał, budżet nie jest z gumy jak tu ktoś rozsądny zauważył, jak by im się przelewało to  pewnie by dla świętego spokoju dołożyli.....czy to tak trudno zrozumieć ,zachowujecie się jak by zabrał wam wszystkie przywileje i do tego jeszcze okradł, skoro my tu się nie możemy dogadać to jak oni tam mają? 

Tyle tylko że rząd rozdaje kasę na prawo i lewo a tym co naprawdę potrzebuje nie ma ochoty bo wie że nauczyciele głosować na nich nie będą. Dodam że nie jestem nauczycielką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
3 minuty temu, StaryLewak napisał:

A kto ten budżet ustalał jeśli nie rząd?

to zmień rząd i sam ustalaj...komu dasz? powiem ci jak nie wiesz ,na 1 miejscu sobie potem kolegom a na końcu reszcie -resztki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Tyle tylko że rząd rozdaje kasę na prawo i lewo a tym co naprawdę potrzebuje nie ma ochoty bo wie że nauczyciele głosować na nich nie będą. Dodam że nie jestem nauczycielką. 

to czyli komu? i kto naprawdę potrzebuje a kto nie.... ty? ja? znasz kogoś kto nie potrzebuje oprócz ojca rydzyka i świty....jak sobie to wyobrażasz, jak wam tak źle to zmieńcie rząd i zobaczymy co dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość M.K napisał:

to czyli komu? i kto naprawdę potrzebuje a kto nie.... ty? ja? znasz kogoś kto nie potrzebuje oprócz ojca rydzyka i świty....jak sobie to wyobrażasz, jak wam tak źle to zmieńcie rząd i zobaczymy co dalej.....

Oczywiście  po co dawać pieniądze bogatym rodzinom, zapewniam ciebie że jest ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
2 minuty temu, StaryLewak napisał:

I dokładnie to zrobił rząd, a ty nie masz żadnych podstaw aby twierdzić że każdy postępuje tak samo jak ty byś postąpił.

ciekawa sprawa.... tyle rządów było i nic się nie zmieniło to jest ta podstawa sami nauczyciele przyznali że g.%o dostali  ja nie widzę  problemy siadaj za stery, a co do tematu innego kolego- to też mogła by być kasa na edukację , a skoro uważasz że ja na haju pisze to czemu się dosiadłeś , mało ci miejsca ,tematów brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście  po co dawać pieniądze bogatym rodzinom, zapewniam ciebie że jest ich sporo.

po co, czyli jak spadek dostaniesz po rodzicach to siostra twoja ma nic nie dostać bo jest bogata? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nauczyciele strasznie potraktowali uczniów, maturzystów. I mają ich w d..To niech strajkują dalej. Kto nie pracuje, ten nie je. Strajkującym marzy się powrót rudego na białym koniu? Haha, to wtedy dostaną:):) Dla myślących, na yt, "Jak rozmontować państwo (całość)" Jurij Bezmienow. Warto poświęcić godzinę na obejrzenie tego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość M.K napisał:

po co, czyli jak spadek dostaniesz po rodzicach to siostra twoja ma nic nie dostać bo jest bogata? 

Nie porównuj spadek do pomocy socjalnej państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×