Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojonamama

czy to normalne zachowania miesiecznego dziecka? pomocy

Polecane posty

Gość zaniepokojonamama

zastanawiam się czy zachowanie mojego dziecka jest normalne czy panikuje i na sile szukam choroby

bardzo duzo w dzien spi i to mnie martwi, za to wieczorami ma problen z zasnieciem, mecza go chyba kolki, jal zaśnie o 22 to spi do 1/2 potem budzi sie 4/5, zssypia i budzi sie kolo 8. Potem zaśnie po 9 i ogolnie duzo śpi.  Męczy go brzuszek bo placze jak idzie bączek ogolnie mam wrażenie ze jest marudny. Karmiony jest piersią. czy to normalne ze tyle spi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak to normalne. Wiadomo jedne dzieci śpią mniej inne więcej ale twoje nie zachowuje się jakoś niepokojąco. Chociaż mogłabyś go próbować przeatawic na spanie w nocy a w dzień go troszkę "pomeczyc" bawić go albo zająć jakąś karuzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalla008

Tak, normalne, ze tyle śpi  i tak normalne, ze go boli brzuszek. Wyrosnie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonamama

dziekuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumnamama

Zależy od tego co jesz Ty 😉 ja na początku nie ograniczałam się z niczym i mojego malucha też bolał ciągle brzuszek .. w końcu zaczęłam jeść lekkostrawne rzeczy i było lepiej choć nie do końca i lekarz zalecił nam podawanie espumisanu przed każdym karmieniem 🙂 muszę przyznać że o niebo lepiej .. a co do snu .. jak mój maluszek też miał około miesiąca to też się przestawił że śpi w dzień a w nocy za cholerę .. to już nie jest malutki noworodek żeby spał prawie całą dobę 🙂 wiem że fajnie jak śpi w dzień bo można dużo więcej w domu zrobić ale ja zaczęłam bardziej męczyć malucha w dzień i po jakimś czasie się przestawił na spanie w nocy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumnamama

Oczywiście moim zdaniem powinnaś najpierw odwiedzić lekarza bo przyczyn bólu brzuszka może być więcej 🙂 mogą to być zwykle wzdęcia ale nie zawsze .. nam Espumisan zalecił lekarz więc oczywiście przed podaniem dziecku czegokolwiek powinnaś z nim to skonsultować z tego względu że może być inna przyczyna bólu i może zapisać inny lek np jakieś osłonowe itd .. jeśli Cie coś nie pokoi to pamiętaj od tego są lekarze żeby rozwiać Twoje wątpliwości 🙂 ja tam dzwoniłam do lekarza lub położnej z każdą pierdołą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×