Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość again nanaa

Jak rozumiecie to zdanie?

Polecane posty

Gość again nanaa

pisze z kims w sieci, wlasciwie prowadze monolog.on pomimoze sam inicjuje rozmowe, zagaduje to nigdy nie podtrzymuje, nie wychodzi z zadna inicjatywa..raz wspomnial ze chce sie spotkac,to on zaczal znajomosc..ale zapytalam PO CO CHCESZ SIE SPOTKAC, JEŚLI NIE CHCESZ ZE MNĄ ROZMAWIAĆ ANI NIE CHCESZ SEKSU?

to jego słowa:ze nie chce seksu, pisze zeby podtrzymac kontakt ale nie wie o czym ze mna rozmawiac itd (wina po jego stronie-bo ja podsuwam mnostwo tematow a on na wszystko ma gotową odpowiedz:ok, mhm, aha)

 

I uwaga- odpowiedział mi , że na spotkaniu bedzie inaczej, porobimy cos fajnego, pomysli co mowic itd.. ale nie dalam sie zbyc, zaproponowalam rozmowe przez tel i jest tak samo.Wiec ponowilam pytanie i powiedzialam WYTLUMACZ MI LOGICZNIE,PO CO MAMY SIE SPOTKAC. bo nie wiem...mamy milczec?patrzec sie na siebie tylko?

a on mi odpowiedzial : to nie jest matematyka,to nie takie proste, nie wiesz czemu  chce sie spotkac bo nie chcesz wiedziec...

serio,nie wiem nie jestem jasnowidzem i chyba zbyt tepa zeby sie domyslic..moze ktos mnie oswieci?? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość again nanaa

haloo dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

juz pisalas. Moze chce sie spotkac by pokroic cie na organy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc

Co Ci mial odpowiedziec na tak glupie pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość again nanaa

wiem dlatego nick nie bez powodu 😉 nikt mi nie odpisal tam

dlaczego glupie pytanie? co takiego glupiego jest w tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość again nanaa

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość again nanaa

,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może drażni się z Tobą. To zdanie jest faktycznie dość intrygujące.

Działa w ten sposób, że się o nim myśli, wzbudza ono ciekawość, co się może wydarzyć.

Buduje napięcie i oczekiwanie, chęć sprawdzenia.

Co myślisz o tym?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki

To już chyba było... To ten z Arabii Saudyjskiej? Chyba już pisaliśmy żebyś uciekała od niego bo jest dziwny i żebyś nie ryzykowała... nie odrobiłaś pracy domowej skoro dalej ten temat kręcisz.

Zostaniesz nafaszerowana narkotykami, porwana i sprzedana do ciapatych skąd już nie zobaczysz ani mamy ani taty. Bedziesz spełniać ich zboczone zachcianki i bedziesz na drugim miejscu po kozie. A jak bedziesz sie stawiac i probowac uciekac to zostaniesz wychlostana a jak nadal to nic nie da to jakis facet krzknie glosno ze zdradzasz i cie ukamieniuja i znikniesz na zawsze w piaskach Arabii.

 

Wesolych Swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×