Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka 26

i co dalej

Polecane posty

Gość myszka 26

Witam. Tak trochę przy świętach wzięło mnie na przemyślenia. Mam 26 lat. Skończyłam studia nic wielkiego ale jednak.

Pracuje w lokalnej firmie i zarabiam tak sobie. Zawsze podchodziłam do życia dość powściągliwie. Zawsze ubieram się stosownie podobno tak trzeba na moim stanowisku.

Przeciwieństwo tzw. pustej lali ,plastiku itp.  Tylko jakoś tak wyszło że nie ma amatorów na grzeczne schludnie ubrane i niegłupie dziewczyny.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

Jesteś ładna, szczupła i zgrabna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

Tak z natury jestem szczupła po mamie do tego biegam i basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

No to co jest z tobą nie tak ? Może właśnie to, że ubierasz się jak własna ciotka ?

A miałaś już jakiegoś faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

mam  ale to chyba nie przyszłościowy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

Nie martw się, w końcu każda potwora znajdzie swego amatora 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

wolała bym sam sama wybrać amatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To po co go zwodzisz? xD I jeszcze narzekarz że jest Ci źle i nikogo jie masz. Co za puste podejście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

Nie jesteśmy narzeczonymi więc go nie zwodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A jest Twoim chłopakiem?

No wiesz, bądź co bądź, mimo że masz chęć poznać "prawdziowego" faceta, jesteś trochę nieuczciwa woebec tego obecnego. Odpowiedz sobie czy sama jesteś prawdziwą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

Co masz na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia
13 minut temu, Gość myszka 26 napisał:

wolała bym sam sama wybrać amatora

A próbowałaś ? Wykazałaś kiedyś inicjatywę ? Zaproponowałaś coś pierwsza temu, co ci sie podoba ?

I co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Twój obecny facet jest dla Ciebie niewystarczający (mam nadzieję, że dla własnego dobra nie jest zaangażowany w ten związek, bo głupio nagle usłyszeć nagle: "sorry, ale już nie jesteśmy razem, znalazłam lepszego, byłeś mi potrzebny tylko tymczasowo"), więc skoro on jest dla Ciebie niewystarczający i spotkasz wystarczającego, mam nadzieję, że nie usłyszysz od niego tego samego co TY hipotetycznie miałabyś powiedzieć obeznemu, bo to przykre. Lepiej od razu grać w otwarte karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli nie potrafisz pokochać obecnego chłopaka i uważasz , że wasz związek jest nieprzyszłościowy to go zostaw zanim on za bardzo się zaangazuje, bo jak on się bardzo zakocha a ty go dopiero wtedy zostawisz, bo znajdziesz lepszego to złamiesz mu serce. A jeżeli się  pobierzecie a z twojej strony nie będzie uczucia to możesz prędzej czy później go zdradzić jak się w kimś zakochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

Ok zawsze można zakończyć i co dalej . Chłopak niby jest ok tylko nie mam zamiaru skończyć życia na wsi z 4 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Egoistka. Czyli jesteś z nim bo nie ma nikogo lepszego. Sorry, ale nie kupuję twojego cierpienia. Szkoda gościa, bo w tym czasie może znalazłby kogoś kto rzeczywiście szczerze go pokocha. A tak albo ty spotkasz księcia i on zmarnuje te lata kiedy jest z tobą, albo nie spotkasz i będziesz mu zrzędzić do końca życia jak wiejska baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

Czyli powinnam mu powiedzieć żeby nie robił sobie nadzei . To proste ale co  dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość myszka 26 napisał:

Ok zawsze można zakończyć i co dalej . Chłopak niby jest ok tylko nie mam zamiaru skończyć życia na wsi z 4 dzieci.

Jeżeli go nie kochasz to naprawdę zakończ . Spróbuj poznać innego. Jesli brakuje ci okazji, choć wątpię w to, bo jesteś młoda, przecież chodzisz na jakieś imprezy, spotykasz się z przyjaciółmi, na pewno poznajesz sporo nowych osób , ale w ostateczności ludzie poznają się też przez internet. Wiem, że owiane jest to zła sława , ale myślę , że spróbować można , tylko trzeba być ostrożnym. W różnych takich babskich gazetach są też kąciki samotnych serc. No chyba, że jednak jest nadzieja na poważny związek z obecnym chłopakiem. Jak długo jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podejściem przypominasz mi moją kuzynkę, zachowaniem nie. Jak chcesz poznać bogatego z wielkiego miasta, musisz zachowywać się jak rozpieszczona .... Wtedy będziesz miała to czego szukasz. Moja kuzynka była w identycznej sytuacji (i prawdopodobnie miała podobne dylematy, ale być może ze wstydu o nich nie mówiła głośno). Musisz uwodzić bogatych i tych którzy szukają takich lasek, które chcą się ustawić. Nie będę Cię uczył uwodzenia, bo nie potrafię uwodzić facetów, Tylko najpierw zakończ związek z tym nieszczęśnikiem, niech nie myśli, że spotkał księżniczkę ze swoich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

Jesteśmy razem około roku.

Jeśli chodzi o poznanie kogoś innego to nie takie proste. W mojej okolicy nikogo innego nie znajdę takie środowisko.

Jeśli  chodzi i internet próbowałam  rety porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czemu porażka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gościu też chyba jakiś niespełna bo to od razu widać czy laska jest za tobą czy nie. Ja jakbym nie widział błysku w oku, to od razu bym taką rzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy Pan
4 minuty temu, Gość myszka 26 napisał:

Jesteśmy razem około roku.

Jeśli chodzi o poznanie kogoś innego to nie takie proste. W mojej okolicy nikogo innego nie znajdę takie środowisko.

Jeśli  chodzi i internet próbowałam  rety porażka.

Bo trzeba umieścić ogłoszenie na odpowiednim portalu, a w nim napisać, że lubisz długie rozmowy o filozofii, sztuce i literaturze, a poza tym, to pod spódnicą nigdy nie masz majtek, za to zawsze pas i pończochy, że bez oporów bierzesz w dupala, a loda robisz zawsze z połykiem. A potem tylko przebierać i wybierać w ofertach ... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka 26
4 minuty temu, Gość Starszy Pan napisał:

Bo trzeba umieścić ogłoszenie na odpowiednim portalu, a w nim napisać, że lubisz długie rozmowy o filozofii, sztuce i literaturze, a poza tym, to pod spódnicą nigdy nie masz majtek, za to zawsze pas i pończochy, że bez oporów bierzesz w dupala, a loda robisz zawsze z połykiem. A potem tylko przebierać i wybierać w ofertach ... :))

Porażka właśnie z takiego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość myszka 26 napisał:

Jesteśmy razem około roku.

Jeśli chodzi o poznanie kogoś innego to nie takie proste. W mojej okolicy nikogo innego nie znajdę takie środowisko.

Jeśli  chodzi i internet próbowałam  rety porażka.

To jeśli w twojej okolicy nie masz szans nikogo poznać to może próbuj dalej z tym internetem lub tak jak ci pisałam odpisz na jakiś anons w kąciku samotnych serc w jakiejś gazecie. Chyba "Sekrety serca" i "Cienie i blaski" coś takiego mają . Nie zrazaj się, że już próbowałas i była porażka . Z dziesięcioma się spotkasz i będzie niewypał a jedenasty może być  super. Musisz być cierpliwa. Piszesz, że z obecnym chłopakiem jesteś rok. No cóż , to sporo i wydaje mi się, że jeżeli do tej pory się nie zakochałas to chyba się już w nim nie zakochasz. Myślę , że traktujesz go bardziej jak kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szukasz ideału a ideałów nie ma. Naoglądałaś się seriali, gdzie jakiś książę w drogim garniaku z city zaczyna interesować się dziewczyną ze wsi i tego samego oczekujesz od życia. Ja też kiedyś oczekiwałem Alieny z Filarów Ziemi Kana Folleta, albo Marysi z pierwszych odcinków Pierwszej Miłości, ale to są postaci zmyślone. Jeśli chcesz z taką być, musisz zamknąć się w swoim umyśle i żyć wizualizacjami i marzeniami. Niestety ludzie nie są tak idealni jak wymyślone postaci przez twórców albo przez nas samych. Trzeba się z tym pogodzić. Są tylko tacy którzy lepiej udają, ale ich zwłaszcza należy się wystrzegać, bo istnieje zwiększone ryzyko, że to psychopaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

co do chłopaka masz chyba racje anonsy w takich gazetach to zupełna porażka inna bajka dobre dla pani 50+. Internet próbowałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

Nie szukam księcia z bajki rzeczywistość to rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szukasz ale swojego.

Jakie cechy powinien mieć Twój wybranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość myszka 26 napisał:

co do chłopaka masz chyba racje anonsy w takich gazetach to zupełna porażka inna bajka dobre dla pani 50+. Internet próbowałam .

Wiesz, chyba faktycznie są to anonsy dla starszych od ciebie osób, sorry, tak czasem z nudów przeglądalam i teraz sobie przypominam, że chyba mało było ogłoszeń dla osób przed trzydziestką . Słuchaj , a biura matrymonialne, mam na myśli stacjonarne, nie te internetowe. Oglądałam też jakiś program o tak zwanych szybkich randkach czy jak się to tam nazywa. Jest kilka stolików , przy każdym siedzieć facet. Do każdego stolika pochodzisz, z każdym rozmawiasz, ale jest to krótka rozmowa. I jeszcze raz z tym internetem. Ja bym jednak na twoim miejscu spróbowała, może jakiś inny portal wybierz. I tak jak ci napisałam, musisz być cierpliwa, przed spotkaniem kilka tygodni rozmawiaj z takim chłopakiem, wtedy zobaczysz czy nadajecie na tych samych falach czy chodzi mu tylko o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×