Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka 26

i co dalej

Polecane posty

Gość myszka 26

Ok mojego. W  miarę inteligentny, niezależny finansowo, miły dowcipny ,trochę romantyk ,przystojny, nie więcej niż 10 lat starszy no i najważniejsze to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość myszka 26 napisał:

Ok mojego. W  miarę inteligentny, niezależny finansowo, miły dowcipny ,trochę romantyk ,przystojny, nie więcej niż 10 lat starszy no i najważniejsze to coś

No dobra, a ile z tych wymienionych przez ciebie cech idealnego dla ciebie mężczyzny ma twój obecny chłopak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

Nie jest tak że całkiem nigdy z nikim się nie rozmawiałam przez internet nawet od czasu do czasu umawiam się nazwijmy to na randki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

nie ma najważniejszej tego czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pisałaś też z chłopakami z kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To po co z nim jesteś? Po co zaczęłaś z nim chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyszka 26

Poza tym na wsi panuje rytułał małżeński ślub dziecko drugie trzecie praca w gospodarstwie mieszkanie z teściami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyszka 26

On bardziej chciał niż ja nigdy mu nic nie obiecywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A całujecie się, śpicie ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

mieszkamy oddzielnie całujemy się i sex też bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26
15 minut temu, Gość gość napisał:

Pisałaś też z chłopakami z kafe?

czasem trochę popisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I nie zaspokaja cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość myszka 26 napisał:

Nie jest tak że całkiem nigdy z nikim się nie rozmawiałam przez internet nawet od czasu do czasu umawiam się nazwijmy to na randki

No jak się już umawiasz z innymi facetami to uważam , że związek z obecnym chłopakiem definitywnie powinnaś zakończyć . Nie chcę cię osądzać, ale to co teraz robisz nie jest uczciwe. I co nic z tych spotkań nie wynika? Żaden cię nie zauroczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

Tak ale ja jestem bardzej wymagająca pod tym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To tym bardziej powinnaś to zakończyć.

A wymagasz też od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

Nie nazwała bym tego randkami raczej spotkania. Jeśli chodzi o spotkanych facetów to albo mi nie odpowiadali albo ja im. Zdecydowana większość szuka raczej kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość myszka 26 napisał:

Nie nazwała bym tego randkami raczej spotkania. Jeśli chodzi o spotkanych facetów to albo mi nie odpowiadali albo ja im. Zdecydowana większość szuka raczej kochanki

Tak, wiem, że większości chodzi tylko o sex. Dlaczego ci pisałam, że musisz być cierpliwa. Z iloma facetami z internetu się już spotkalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ech... Dramat jak się to czyta. Ja mam starego kompa którego planuję wymienić za miesiąc po wypłacie, ale do tego czasu z niego korzystam. Ty tak samo postępujesz z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

W przeciągu 4 lat gdzieś z 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość myszka 26 napisał:

W przeciągu 4 lat gdzieś z 12

Mało kochana. Musisz się spotkać przynajmniej z jednym w miesiącu. Niestety tu trzeba zaliczyć spotkania z wieloma facetami, żeby znaleźć takiego, z którym zaiskrzy i który nie będzie chciał tylko seksu. Mam nadzieję, że jesteś rozsądną osobą i spotykasz się gdzieś na mieście .Zawsze możesz trafić na psychopate, mordercę albo zboczenca. Pamiętaj, na początku zero zaufania, choćby nie wiem jaki cudowny się wydawał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

Az tak często nie mogę przeważnie umawiam się w dużym mieście. musze mieć prawie cały dzień . Przeważnie latem.

Najlepiej było na studiach wtedy nikomu nie musiałam się tłumaczyć. Latem to i ubrań mniej na przebranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość myszka 26 napisał:

Az tak często nie mogę przeważnie umawiam się w dużym mieście. musze mieć prawie cały dzień . Przeważnie latem.

Najlepiej było na studiach wtedy nikomu nie musiałam się tłumaczyć. Latem to i ubrań mniej na przebranie

No właśnie szkoda, że nie wykorzystałas możliwości na studiach. Poznaje się wtedy przecież masę nowych osób . Na uczelni studiuje dużo studentów i ciągle jakieś imprezy, wypady, wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

Za duża byłą konkurencja . Nie byłam smiała zależało mi na nauce nie na randkach . Taka szara myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość myszka 26 napisał:

Za duża byłą konkurencja . Nie byłam smiała zależało mi na nauce nie na randkach . Taka szara myszka

A w pracy nie ma żadnego wolnego, fajnego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

Albo zajęci albo nie to czego bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piszesz, że spotykasz się w dużym mieście z tymi poznanymi przez internet. Rozumiem, że mieszkasz w małej miejscowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Boli napisał:

Priv to pogadamy

Boli, ale ona chce związku a nie tylko spotkań na sex. I pewnie oczekuje wierności . Bierzesz to pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26

Założyłam

marlena.szarzynska@o2.pl

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 26
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Piszesz, że spotykasz się w dużym mieście z tymi poznanymi przez internet. Rozumiem, że mieszkasz w małej miejscowości?

Tak w małej tu się wszyscy znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość myszka 26 napisał:

Tak w małej tu się wszyscy znają

Skoro tak to randki faktycznie w większym mieście. Jeżeli będziesz szukać kogoś przez internet i spotykać się na kawie z wieloma to ludzie z mniejszej miejscowości mogą tego nie zrozumieć i wziąć cię na języki , myśląc , że z każdym z tych facetów sypiasz. Dlatego nikomu ani mru-mru. Ja jednak obstaje przy tym internecie, no bo skoro w realu nie masz możliwości kogoś poznać to co będziesz sama? Od dawna jesteś dorosła, to rodzice nie powinni się czepiać, że raz w miesiącu sobie wyjezdzasz do miasta. Masz prawo mieć swoje życie , spotkać się z przyjaciółmi , iść do kina, teatru, na koncert. Jeżeli rodzice nie akceptują takiego umawiania się przez internet to też nie musisz im mówić , teraz dużo młodych tak się poznaje a rodzice mogą tego nie rozumieć , bo w ich młodości nie było internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×