Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trudne czasy

Czy zostawiłybyście chorego męża gdyby nie mógł pracować?

Polecane posty

Gość Gość

Nie, chyba że lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość era końca

każda twierdzi że by przy chorym mężu pozostała tylko na jak długo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość era końca napisał:

każda twierdzi że by przy chorym mężu pozostała tylko na jak długo??

W USA zrobiono badania, 80%mężczyzn zostawiloby chora zone 15%żon chorego.męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa też człowiek
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

W USA zrobiono badania, 80%mężczyzn zostawiloby chora zone 15%żon chorego.męża.

a w PL jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mołdrala
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

7 minut temu, Gość Gość napisał: To z czego chcesz żyć Lezaczku? X lokat bankowych, wynajmu nieruchomości, biznes który się tylko doglada 😞

najpierw trzeba mieć hajs na takie inwestycje, dopiero można z nich żyć, bardzo chętnie zajme się zarządzaniem kapitału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hippis halo
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość mołdrala napisał: najpierw trzeba mieć hajs na takie inwestycje, dopiero można z nich żyć, bardzo chętnie zajme się zarządzaniem kapitału X hajs już mam 😙 może trochę mało 😞

mało to pojęcie relatywne, 100zł to dużo dla kogoś kto ma 0zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda w kryzysie

na dobre = każda poleci

na złe = niewiele zostanie = prawdziwa miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Leżaczek napisał:

7 minut temu, Gość Gość napisał: To z czego chcesz żyć Lezaczku? X lokat bankowych, wynajmu nieruchomości, biznes który się tylko doglada 😞

No fajnie, też bym chciała mieć np. z 4 mieszkania i je wynajmować. Widocznie pochodzisz z bardzo bogatej rodziny. Ale jest jeszcze jedno. W ten sposób pozbawiasz się przyjemności ,satysfakcji i spelnienia jakie płyną z wykonywania pracy, która  jest  twoją pasją , która kochasz.I wcale nie musisz pracować 8 godzin dziennie, ale np. 4, jak masz inne źródła dochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Leżaczek napisał:

13 minut temu, brokeninside87 napisał: z bycia Leżaczkiem pewnie X tygrys nie potrzebny mąż tylko bankomat 🏧 

teraz to się tygrys obraził, bankomat nie ma nawet łapek do tulenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość prawda w kryzysie napisał:

na dobre = każda poleci

na złe = niewiele zostanie = prawdziwa miłość

To samo tyczy się chłopów. To wy tu piszecie na okrągło że kobieta ledwo po 30 jest nieswieza a co dopiero chora kobieta po 30 która wygląda źle. Albo po porodzie gdy ma rozerwana przez łeb pipe i nie ma seksu. Od razu szukanie szczęścia gdzie indziej więc naprawdę stuleje skończcie te żale bo się rzygać chce. Żyjecie jakimś obrazem romantycznym który z życiem ma niewiele wspólnego bo tak po prostu jest więc pora dojrzeć i się pogodzić z rzeczywistością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Leżaczek napisał:

17 minut temu, Gość Gość napisał: No fajnie, też bym chciała mieć np. z 4 mieszkania i je wynajmować. Widocznie pochodzisz z bardzo bogatej rodziny. Ale jest jeszcze jedno. W ten sposób pozbawiasz się przyjemności ,satysfakcji i spelnienia jakie płyną z wykonywania pracy, która  jest  twoją pasją , która kochasz.I wcale nie musisz pracować 8 godzin dziennie, ale np. 4, jak masz inne źródła dochodu. X Nie pochodzę, po prostu oszczedzalem i mam na jedno w mieście klasy A maks ze dwa w mieście klasy B i ze cztery w mieście klasy zadupie gdzie to jest 😕 

Jak oszczędzales to znaczy, że pracowałeś , tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Po co Ci aż 4 życie tyle nie kosztuje no przynajmniej nie moje 😞

Skończ pajacowac 13 i się podniecac swoim pseudomajatkiem bo każdy kto cie zna wie że jesteś typem seby który ma mentalność lenia i robi wszystko żeby nie pracować bo ma się za krezusa. Żyjesz z mamusia bo tak ci wygodnie i boisz wie życia a dorabiasz do tego jakaś ideologię minimalisty i inne gòwno. Gdybyś był biznesmenem za jakiego się masz to już dawno kupilbys to mieszkanie i miał kasę z wynajmu chociażby a ty ciulasz bo taki jesteś mentalnie i tyle. Z takim podejściem obudzisz się w wieku 60 lat i wydasz wszystko na dom opieki albo na własny pogrzeb. Nigdy nie uwierzę że jesteś zdrowy psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Leżaczek napisał:

Po co Ci aż 4 życie tyle nie kosztuje no przynajmniej nie moje 😞

No tak, zgadzam się. Tak napisałam, w sensie, że jak wynajmujesz 4 mieszkania to masz na fajne życie typu przyjemności, zakupy, podróże , restauracje, kino, koncerty itd. Ale, żeby przeżyć u mnie w wielkim mieście to muszą być 2, w sensie 2 kawalerki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrovafire

Nie wiem jak okropnym człowiekiem trzeba być, żeby zostawić chorego męża/zone. Nigdy w życiu. Bez względu na to, jak ciężko by było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Skończ pajacowac 13 i się podniecac swoim pseudomajatkiem bo każdy kto cie zna wie że jesteś typem seby który ma mentalność lenia i robi wszystko żeby nie pracować bo ma się za krezusa. Żyjesz z mamusia bo tak ci wygodnie i boisz wie życia a dorabiasz do tego jakaś ideologię minimalisty i inne gòwno. Gdybyś był biznesmenem za jakiego się masz to już dawno kupilbys to mieszkanie i miał kasę z wynajmu chociażby a ty ciulasz bo taki jesteś mentalnie i tyle. Z takim podejściem obudzisz się w wieku 60 lat i wydasz wszystko na dom opieki albo na własny pogrzeb. Nigdy nie uwierzę że jesteś zdrowy psychicznie.

Rany, ja w wieku 60 lat nie zamierzam iść do żadnego domu opieki! Jeżeli chodzi o pogrzeb to pewnie, zdarzyć się może . Ale akurat umierają ludzie w różnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Rany, ja w wieku 60 lat nie zamierzam iść do żadnego domu opieki! Jeżeli chodzi o pogrzeb to pewnie, zdarzyć się może . Ale akurat umierają ludzie w różnym wieku.

Ale ty nie jesteś 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po 60-tce to niektórzy jeszcze pracują! Profesorowie wyższych uczelni to pracują do 70-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale ty nie jesteś 13.

No nie jestem. A dlaczego uważasz, że ten "13" w tak " młodym" wieku zaliczy już dom opieki? Schorowany jakiś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No nie jestem. A dlaczego uważasz, że ten "13" w tak " młodym" wieku zaliczy już dom opieki? Schorowany jakiś ?

Bo z tego co pisze wylania się obraz życiowej kaleki która nie jest w stanie egzystować bez matki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bo z tego co pisze wylania się obraz życiowej kaleki która nie jest w stanie egzystować bez matki. 

Ok, nie znam faceta. A on pracuje w ogóle czy na utrzymaniu mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podobno ma mityczna pracę w domu ale nigdy nie napisał jaką. Zdrowy dorosły chłop nie boi się pracować a on rzekomo pracuje i ma kasę a ciągle narzeka na finanse. Dla mnie to stary upośle który kreuje się na biznesmena. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Podobno ma mityczna pracę w domu ale nigdy nie napisał jaką. Zdrowy dorosły chłop nie boi się pracować a on rzekomo pracuje i ma kasę a ciągle narzeka na finanse. Dla mnie to stary upośle który kreuje się na biznesmena. 

Pracują w domu np. programiści , graficy, ale ci akurat na finanse nie narzekają. Może jakieś chałupnictwo typu składanie długopisów? To prawda, że zdrowy, dorosły chłop nie boi się pracować . Może Lezaczek ma depresję albo fobię społeczna albo jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pracują w domu np. programiści , graficy, ale ci akurat na finanse nie narzekają. Może jakieś chałupnictwo typu składanie długopisów? To prawda, że zdrowy, dorosły chłop nie boi się pracować . Może Lezaczek ma depresję albo fobię społeczna albo jedno i drugie.

Sorry ale prędzej uwierzę w to że pisze na kafeterii z kosmita niż w to że facet który ma się za normalnego śmiał się przednio że mu matka z pokoju sprząta chusteczki w które się spuszczal. Ma erytrofobie o której często pisał na innym forum i pewnie przez to także fobie społeczną a co za tym idzie pewnie strach przed pracą co z jednej strony budzi współczucie ale mieć zaciesz że matka dotyka obspermionych chusteczek albo podniecanie się własną kuzynka raczej przemawia na jego niekorzyść. Zresztą Boże o czym ja pisze w ogóle. Co mnie to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Sorry ale prędzej uwierzę w to że pisze na kafeterii z kosmita niż w to że facet który ma się za normalnego śmiał się przednio że mu matka z pokoju sprząta chusteczki w które się spuszczal. Ma erytrofobie o której często pisał na innym forum i pewnie przez to także fobie społeczną a co za tym idzie pewnie strach przed pracą co z jednej strony budzi współczucie ale mieć zaciesz że matka dotyka obspermionych chusteczek albo podniecanie się własną kuzynka raczej przemawia na jego niekorzyść. Zresztą Boże o czym ja pisze w ogóle. Co mnie to. 

Masz rację, te chusteczki to przegięcie na maxa. Podniecanie się kimś z rodziny też . No cóż , tak jak pisałam, nie znam faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

To zależy od człowieka. Są tacy którzy mają swoją prywatną misje i nikogo nie zostawia w potrzebie i tacy co mają zamknięte serca , tacy zostawia ,bo kierują się wyłącznie  swoim dobrem. A gdybanie - co byśmy zrobili gdyby ( coś tam ) to czyste teoretyzowanie , bo wiemy o sobie tyle na ile nas sprawdzono. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryglodal

Problem polega na tym że kobiety chcą wygody i luksusu a w zaistniałej sytuacji nie mają tego więc naturalny instynkt to zmywać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×