Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Weronika

Kameleon butik

Polecane posty

Gość Nie jestem naiwna

P. S. Ile negatywnych komentarzy Pani skasowała? Obserwowałam na bieżąco co się dzieje i ile osób próbowało w ten sposób zwrócić na siebie Pani uwagę. Dlaczego tam nie odpowiadała Pani na prośby zwrotu, tylko kasowała te posty? Na to miała Pani czas, a na zwrot tego co nam się należy nie? 

Gość Papa81

TEZ NIE JESTEM NAIWNY DLATEGO NIE BEDE ROBIL NIC...

Gość Wkurzona

Do mnie Pani tłumaczenie nie trafia w ogóle. Uważam, ze jest mocno naciągane szczególnie, ze od pierwszego postu tutaj (w kwietniu) minęło ponad pół roku, a nie wiadomo ile jest osób, które tutaj nie trafiły wiec nie wiemy od kiedy to trwa...

Nawet jeśli pojawiają się kłopoty, co akurat mogę zrozumieć, to musimy się traktować z szacunkiem i informować o tym, a nie unikać odbierania telefonu i odpowiedzi na wiadomości bo to z daleka „śmierdzi”. Wiele z nas próbowało wszelkimi możliwymi sposobami i niestety bez skutku. Nikomu Pani firmy nie polecę, a wręcz przeciwnie - będę odradzać zakupy w tego typu sklepach. Proszę po prostu przekazać towar osobom, które je zamówiły i zwrócić pieniądze tym, którzy na nie czekają. 

A moim zdaniem, to co Pani pisze to jedynie próba zamydlenia oczu i wybielenia się żeby nie stracić innych klientów, którzy niestety dla Pani zaczęli tu pewnie zaglądać i trochę się zrobiło nieprzyjemnie, prawda? Ponosi Pani w tej chwili konsekwencje tylko i wyłącznie swojego działania.  

Życzę sobie, jak i innym aby udało się Pani przekazać nam Jak najszybciej to co się należy. 

Gość Stała klientka

Jest mi wstyd, za ludzi którzy piszą takie głupoty i obrażają tak uczciwa osobę.... Jestem stała klientka kameleona, zawsze jestem bardzo zadowolona, nigdy nie mam problemu ani z komunikacją z "Butikiem" ani z żadnym problemem odnośnie wymiany czy zwrotu towaru. Na oficjalnym koncie na instagramie, czy Facebooku pojawiały się nie jednokrotnie informacje, że strona ma awarię...Wiec polecam nauczyć się czytać, a pozatem myślę, że każdy z Nas ma życie osobiste, rodziny i wiele innych spraw niż 24 godzinie siedzenie i odpisywanie na multum wiadomości. Butik odwiedzam regularnie na ulicy Dworcowej,dla mnie jeden z najlepszych w Bydgoszczy 

Gość Ale jaja

Witamy Panią z Kameleona 😂😂😂 Podszywamy się pod klientki widzę 😂😂😂  

Gość Beznadziejne tłumaczenie

Jeśli ma się swój biznes to trzeba się liczyć z większą ilością pracy i poświęceń niż pracując u kogoś. Jeśli się nie wyrabia to zatrudnić kogoś do pomocy. Kontakt z Panią był beznadziejny, bo żaden. Jeden post o problemach ze stroną, a potem cisza to trochę mało. Mam styczność z tworzeniem stron, bazami danych i ich ewentualnymi problemami i naprawa nie zajmuje tyle czasu. 

Gość Niezadowolony klient

Przy tym, ze jest tak duża konkurencja i w tym butiku są rzeczy, które w większości można znaleźć w innych sklepach online może się Pani obronić tylko ceną i obsługą..a widać jak jest

Gość Gość

Proszę się nie pogrążać. Już raz pisała Pani na funpage, ze zawiesił się system blablabla. Miała Pani od tamtej pory ogarnąć te wszystkie sprawy, ale jak widać nie ze wszystkimi. Jeśli chodziło o kupno towaru odpisywała Pani w ekspresowym tempie, ale jak zaczął się temat zwrotów - kontaktu brak.

Również nikomu nie polecę tego sklepu i będę odradzać, gdy kiedykolwiek ktoś zapyta czy warto coś kupić u Pani. 

karma wraca, a Pani życzę, aby zamknięto ten sklep. 

stosunkowo miłego wieczoru. 🙃

Gość Rozśmieszona
Dnia 26.11.2019 o 20:00, Gość Stała klientka napisał:

Jest mi wstyd, za ludzi którzy piszą takie głupoty i obrażają tak uczciwa osobę.... Jestem stała klientka kameleona, zawsze jestem bardzo zadowolona, nigdy nie mam problemu ani z komunikacją z "Butikiem" ani z żadnym problemem odnośnie wymiany czy zwrotu towaru. Na oficjalnym koncie na instagramie, czy Facebooku pojawiały się nie jednokrotnie informacje, że strona ma awarię...Wiec polecam nauczyć się czytać, a pozatem myślę, że każdy z Nas ma życie osobiste, rodziny i wiele innych spraw niż 24 godzinie siedzenie i odpisywanie na multum wiadomości. Butik odwiedzam regularnie na ulicy Dworcowej,dla mnie jeden z najlepszych w Bydgoszczy 

Hahaha!! To już jest śmiech na sali. 
Jak tu Pani trafiła ? Może miała pani pomysł, ze napisze pozytywną opinie, bo ten butik jak i właścicielka są rewelacyjni? Proszę sobie darować. na fb również widnieją komentarze jednej/ dwóch osob, które na sile chcą udowodnić jak ten butik jest świetny. 

jesli ktoś nie ma czasu na biznes to niech go w ogóle nie otwiera. Dobra rada. bo widać czas jest tylko wtedy, kiedy wygodnie. 

żegnamy Panią. Kto ma wiedzieć ten wie. 😎

Gość Karolkkka

Ja zamówiłam kurtkę zimowa. Odpisali ze wyślą. Nie ma nic i zero odpowiedzi z ich strony! To jakaś porażka. Nie polecam!!!! 

Gość RÓWNIEŻ ZOSTAŁAM OSZUKANA
Dnia 27.10.2019 o 09:57, Gość Anna Milewska napisał:

Dziewczyny, byłam w identycznej sytuacji jak piszecie, nie mogłam odzyskać 109zl za zwrot ...enki, że sklepem było zero kontaktu. Udało mi się odzyskać pieniądze przez rzecznika praw konsumenta, złożyłam do niego wniosek i on wystosował do tej wsternej baby odpowiednie pismo, od razu się odezwała i zwróciła mi hajs. Chętnie pomogę Wam i zachęcam żebyście walczyły o zwrot swoich pieniędzy!  I uważam że powinnyśmy coś zrobić żeby nie udało jej to na sucho! Zamawiam w 90% przez internet i pierwszy raz mnie coś takiego spotkało 

Gość Gość kameleon butik bydgos

Zostałam również oszukana na 300 zł 

Gość Martyna

...enie o szopenie to babsko ... nie odbiera i nie oddajw pieniedzy ja osobiscie pofatyguje sie do tej pani oszustki...

Gość Karola

Pani jest oszustką, oszukała mnie na 300 zł , 2 tygodnie czekam na zwrot srodkow

Dziewczyny jeśli tu jeszcze jakaś się udziela - byłam w tej samej sytuacji co Wy, zakupiłam ...enke, okazała się być za mała, odesłałam ...enkę i załączyłam wniosek odstąpienia od umowy, baba mnie zbywała i mówiła że odeślę pieniądze i to tak trwało i trwało, w końcu powiedziałam że wyślę wezwanie do zapłaty jeśli w końcu mi nie odda pieniędzy, a ona na to że w takim razie czeka na wezwanie. Wysłałam jedno, drugie i dalej cisza, zgłosiłam więc sprawę do rzecznika praw konsumenta, załączył wszystkie dowody wraz z rozmową z nią na instagramie. Oni wysłali wezwanie do niej, pierwsze odebrała i dalej miała to w dupie, dopiero za drugim gdy już rzecznik miał podejmować się kolejnych kroków to zwróciła mi kasę. Jeśli któraś założyła grupę na fb to proszę podajcie linka i wszystko dokładnie opiszę tam. Ja tego nie zostawię i na pewno będę nagłaśniać wszędzie gdzie się da żeby ostrzec inne dziewczyny. Szarpałam się z nią prawie pół roku o właśnie pieniądze których nie chciała mi oddać. Mam nadzieję, że w końcu trafi na kogoś kto od razu ją do sądu pozwie żeby miała z tego jakieś grubsze konserwacje. 

Właścicielka nie dość, że rzadko odpisuje, to prawda jak ma doradzić to odpisuje od razu, ale jak są pytania z przesyłką itp. to już rzadko. Jest nie miła, brak kultury i odczułam brak szacunku wobec klienta. Wręcz bezszczelna. Jakby klientów miała za nic.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się