Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zdarza wam sie szukać pocieszenia w byłych lub drugich opcjach?

Polecane posty

Gość gość

gdy ktoś ważniejszy was olał? Wg mnie to dziwne, a wiele ludzi całe życie tak leci, w nadziei że uczucia sie rozwiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia

nie. nie robie nic wbrew sobie i tacy ludzie nie smieszą, w sumie to ich nie szanuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

Jeżeli byłoby to szczerze powiedziane,że jestem drugą opcją,nie miałbym żalu a nawet kreciloby mnie to . Natomiast bardzo przezylbym to jeżeli zaszłaby pomyłka lub oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Każdy zasługuje na szczerość. Bycie opcja zapasowa jest słabe. Z resztą to nieuczciwe według drugiego człowieka. Na nieuczciwości niczego się nie zbuduje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość MHF napisał:

Jeżeli byłoby to szczerze powiedziane,że jestem drugą opcją,nie miałbym żalu a nawet kreciloby mnie to . Natomiast bardzo przezylbym to jeżeli zaszłaby pomyłka lub oszustwo.

hahaha

cała kafeteria xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co człowiek to inny przypadek. Rozmowa z kimś kto wysłucha i doradzi może być formą pocieszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
18 minut temu, Gość Zpaznokcilakier napisał:

Każdy zasługuje na szczerość. Bycie opcja zapasowa jest słabe. Z resztą to nieuczciwe według drugiego człowieka. Na nieuczciwości niczego się nie zbuduje .

Jeżeli bycie drugą opcją dla kogoś byłoby oparte na faktach a nie na filmach w czyjejś głowie to wszedłbym to,bo ciekawiloby mnie to a nawet kręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

Tylko jest to nierealne bo gdzie szukać ludzi uczciwych i żyjących rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno nie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

A czemu nie na forum,czy będzie gorzej niż w rozmemlanej rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Są ludzie, którzy potrzebują koła ratunkowego. Często w sytuacjach zwątpienia sobie o nim przypominają i wracają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

Może i tak, jeżeli to byłaby uczciwa gra to nawet fajnie mogłoby być takim kołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość'

Tak. Bycie uczciwym kołem jest niezwykłe. I tu nie ma miejsca na ściemnianie. Nie po to jest się ratunkiem dla kogoś przecież, a co za tym idzie, wszystko co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
2 minuty temu, Gość gość' napisał:

Tak. Bycie uczciwym kołem jest niezwykłe. I tu nie ma miejsca na ściemnianie. Nie po to jest się ratunkiem dla kogoś przecież, a co za tym idzie, wszystko co najlepsze.

A jesteś kobietą czy facetem.Czy jako kobieta powiedziałabys mi szczerze,że fajnie mi z tobą, ale z takich i przyczyn jesteś dla mnie opcja drugiej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wierzyłem, że istnieje pozbawiona erotyzmu przyjaźń damsko-męska, zwłaszcza z byłymi. Przyznam jednak, że obecnie brakuje mi takiej przyjaźni, przede wszystkim okazji do głębokich, szczerych rozmów na różne skomplikowane tematy, a właśnie miałem jedną taką byłą, z którą to fajnie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

A co jest złego w przyjazni z jakimś erotyzmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Ale po co wracać do przeszłości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość MHF napisał:

A co jest złego w przyjazni z jakimś erotyzmem

Nie ma nic złego, dopóki nie jest się w innym związku i chce się być uczciwym wobec tej osoby, z którą się jest obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Abc napisał:

Ale po co wracać do przeszłości? 

Bo przeszłość zawsze będzie piękniejsza od teraźniejszości czy przyszłości. Ludzie mają skłonność do wyolbrzymiania zarówno pozytywnych, jak i negatywnych zdarzeń z dawnych czasów. Małe traumy stają się wielkimi tragediami, a niewinne miłostki, płomiennymi namiętnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Skoro przeszlosc jest piękniejsza od teraźniejszości czy przyszłości nie możesz być teraz szczęśliwy albo źle skleileś  to zdanie Ja uwazam tak samo (odnośnie tego zdania) i akceptuję to co mam choć sama nie wiem czemu ale wiem ze nie szukalabym pocieszenia w bylych lub drugiej opcji Już to przerabialam i wiem że kiedyś będzie się tego żałować w szczególności jeśli by się wydało. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Abc napisał:

Skoro przeszlosc jest piękniejsza od teraźniejszości czy przyszłości nie możesz być teraz szczęśliwy albo źle skleileś  to zdanie Ja uwazam tak samo (odnośnie tego zdania) i akceptuję to co mam choć sama nie wiem czemu ale wiem ze nie szukalabym pocieszenia w bylych lub drugiej opcji Już to przerabialam i wiem że kiedyś będzie się tego żałować w szczególności jeśli by się wydało. .....

Może człowiek w pełni szczęśliwy ma jednak inne zdanie o przeszłości niż ja?;) Muszę kogoś takiego poznać i sprawdzić;) A czy gdyby ktoś Cię w jakiś magiczny sposób zapewnił, że to się na 100% nigdy nie wyda, wtedy również nie szukałabyś takiego pocieszenia? Innymi słowy, czy przed jakąś powrotu do byłego/byłych powstrzymuje Cię tylko strach, że się wyda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Że się nie wyda? Hm trudno zachowowywac się normalnie bedac ze stałym partnerem i kręcić na boku z kimś innym Spostrzegawcza osoba albo taka która mnie zna widzi ze jestem inna i coś się świeci. ... 😉 raz komuś zrobiłam tak i później tego żałowałam niestety konsekwencje ponosze do dziś żałuję że chciało mi się odskoczni ale cóż mierze się z rzeczywistością i pije piwo które sobie nawarzyłam 

PS. Myślę że najpierw powinno się zakończyć nieudany związek żeby móc w pełni poświęcić się czemuś nowemu Otworzyć się na to i sprawdzić czy tego właśnie szukam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Abc napisał:

Że się nie wyda? Hm trudno zachowowywac się normalnie bedac ze stałym partnerem i kręcić na boku z kimś innym Spostrzegawcza osoba albo taka która mnie zna widzi ze jestem inna i coś się świeci. ... 😉 raz komuś zrobiłam tak i później tego żałowałam niestety konsekwencje ponosze do dziś żałuję że chciało mi się odskoczni ale cóż mierze się z rzeczywistością i pije piwo które sobie nawarzyłam 

PS. Myślę że najpierw powinno się zakończyć nieudany związek żeby móc w pełni poświęcić się czemuś nowemu Otworzyć się na to i sprawdzić czy tego właśnie szukam 

A czy jesteś teraz w pełni szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
4 minuty temu, Gość Abc napisał:

Że się nie wyda? Hm trudno zachowowywac się normalnie bedac ze stałym partnerem i kręcić na boku z kimś innym Spostrzegawcza osoba albo taka która mnie zna widzi ze jestem inna i coś się świeci. ... 😉 raz komuś zrobiłam tak i później tego żałowałam niestety konsekwencje ponosze do dziś żałuję że chciało mi się odskoczni ale cóż mierze się z rzeczywistością i pije piwo które sobie nawarzyłam 

PS. Myślę że najpierw powinno się zakończyć nieudany związek żeby móc w pełni poświęcić się czemuś nowemu Otworzyć się na to i sprawdzić czy tego właśnie szukam 

Jakie to piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Nie

Ale przeszłość zamknelam a wiem że kręcić po bokach się popłaca mimo że to kuszące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

Więc wracam z nudów do tematu, czy jakaś powiedzialaby to szczerze takiemu kołu ratunkowemu,że jest druga opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Abc napisał:

Nie

Ale przeszłość zamknelam a wiem że kręcić po bokach się popłaca mimo że to kuszące 

Życzę Ci jednak, żebyś z tym wyborem kiedyś była szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

To nie możliwe ale dziękuję Również szczęścia Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

Nigdy w życiu, nie po to kogoś własnoręcznie rzuciłam, żeby potem czegoś u niego szukać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×