Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za czym ludzie tak tęsknią

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie do tych którzy  ciągle  narzekają  na obecny rząd. Za czym wy tak tęsknicie ? Co było takiego fajnego , dobrego przez tamte 8 lat ,ze teraz tak marudzicie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co

A co dobrego jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wroc do tej dyskusji za pare lat jak już Polska będzie zrujnowana ekonomicznie. Przykre, że tak mało ludzi uważało na historii i nie ogarnia, że historia właśnie się powtarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja nie tęsknię, ja się cholernie boję tego, co oni robią z tym krajem i do czego doprowadzą... jak do tej pory nie myśleliśmy o wyjeździe za granicę tak teraz jeśli znowu wygra pis, to wyjedziemy błyskawicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Może za swobodą? Można było robić zakupy kiedy się chciało, nikt nie narzucał z góry. Można było się nie bać o swoje zdrowie - w przypadku zagrożenia życia ciężarnej, można było usunąć ciążę. Kościół nie miał takiej władzy, nie mówił otwarcie ludziom jak żyć. Teraz wypowiadają się na każdy temat. 

Ludzie nie byli skłóceni jak teraz o pieniądze, mniej było nierobów. Jak byli bezrobotni to dlatego, że nie było pracy a nie dlatego, że nie opłaca się pracować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Wroc do tej dyskusji za pare lat jak już Polska będzie zrujnowana ekonomicznie. Przykre, że tak mało ludzi uważało na historii i nie ogarnia, że historia właśnie się powtarza

Ale to nie przetlumaczysz niektórym, że pieniądze nie rosną na drzewach i że to nie rząd daje, ale całe społeczeństwo, taki to niestety elektorat pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaa1983
7 minut temu, Gość Gość co napisał:

Ale to nie przetlumaczysz niektórym, że pieniądze nie rosną na drzewach i że to nie rząd daje, ale całe społeczeństwo, taki to niestety elektorat pis

Prawda. Ja wyjechalam z Polski w 2007 roku.

Od dobrych 4-5 lat obserwuję z rosnącym niepokojem a nawet przerażeniem, co się w Polsce dzieje. wracać nie zamierzam. Ale mam w Polsce rodziców, brata, jego rodzinę. Mąż ma w Polsce rodzicow i jeszcze nawet dziadka ma , który ma 87 lat i nie ciepri -łagodnie mówić - PiSu. niestety, moj tato, PiS lubi, ale kościola nie znosi za to.

Mieszkam z męzem Polakiem i dzieckiem w Blackpool. Mimo wizji BrexSHITu, jest nam tu dobrze, i nigy nie spotkalismy się z żadna wrogością.Jesli do brexitu dojdzie, a coraz bardziej to malo prawdopodobne, i jesli zacnzie się dziac źle gospodarczo itd., to mamy plan albo przenieść się do Szkocji, gdzie jest znacznie bardziej na lewo niż w Anglii, lub wyjechać do Szwecji lub nawet do Kanady. wolałabym zostać w Europie ze względu na rodziców naszych. ale do Polski nie wracamy. 

neimniej jednak, trzymam kciuki za tych, którzy jakos muszą sobie tam radzić w tym polityczno-kościelnym bagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja wole PIS i cala moja rodzina będzie  glosowała na PIS 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co  było przez te 8 lat ? BIEDA straszna bieda. Zdecydowanie więcej samobójstw  .Więcej dzieci trafiało do DD .

Tylko na kafe same bogaczki i widza tylko czubek własnego nosa. 

Pis cenie za to ze zatroszczył sie o tych biedniejszych , słabszych i mniej zaradnych ludzi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfd

Tylko weźcie pod uwagę to że Polakom nigdy nie żyło się lepiej niż teraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i dlugo tak nie pozyja - bo to nie rzad daje, tylko rozdaje cudze pieniadze. trzeba byc bardzo glupim i naiwnym, ewentualnie niewyksztalconym, zeby tego nie rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic noiwego

od dziesięcioleci mamy dług poublkicnzy, deficyt, kredyty i one tylko rosną. pfi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Koło się toczy cały czas od dziesięcioleci. Czy to opresja, czy to socjalizm, czy rozdawnictwo, czy jeszcze coś innego. Wszystko to samoboje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Obojętnie kto teraz będzie rządził to takie programy jak 500 + zostaną . Wiec ci co maja zal du... to lepiej niech sie przyzwyczają , ze tego nikt nie zlikwiduje . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogę
58 minut temu, Gość Hfd napisał:

Tylko weźcie pod uwagę to że Polakom nigdy nie żyło się lepiej niż teraz. 

ha ha  ha ha ha ha ha ha

ha ha  ha ha ha ha ha ha

ha ha  ha ha ha ha ha ha

ha ha  ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Obojętnie kto teraz będzie rządził to takie programy jak 500 + zostaną . Wiec ci co maja zal du... to lepiej niech sie przyzwyczają , ze tego nikt nie zlikwiduje . 

Oczywiście, że zlikwiduje. Kryzys gospodarczy, pusta kasa i zamieszki na ulicach. Nie dziś, nie jutro, ale całkiem niedługo. Twoje dzieci podziękuja ci za twoją ekonomiczną głupotę.

Właśnie rozkradli resztki kasy z OFE, zapowiadają kolejne podwyżki akcyzy, likwidację limitu składek do ZUS, a i sam matołusz niedawno oświadczył, że już porozdawał co było i 'wincy ni ma i nie bedzie'.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dompedro
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Ja wole PIS i cala moja rodzina będzie  glosowała na PIS 🙂 

...i nie brakuje, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waza

Ja tęsknię za normalną, wyważoną telewizją publiczną, bo ten pisowski propagandowy ściek, który jest tam teraz, po prostu poraża. A nie dawno pisiurskie sqrwiele doładowali do niej ponad miliard zł dotacji z publicznego wora. Ponad miliard !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waza

A, i o emeryturach możecie zapomnieć. Mam nadzieję, że macie tą świadomość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość waza napisał:

A, i o emeryturach możecie zapomnieć. Mam nadzieję, że macie tą świadomość ?

tak, nawet po wojnie wypłacali, ale nagle dzięki analizom na kafe dojdą do konkluzji, że ło kurła faktycznie nie da rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dompedro
1 minutę temu, Gość gość napisał:

tak, nawet po wojnie wypłacali, ale nagle dzięki analizom na kafe dojdą do konkluzji, że ło kurła faktycznie nie da rady!

Szkoda czasu ci tłumaczyć, po prostu kurła sie sama przekonasz. Wtedy będzie śmiechu po pachy, kurła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość dompedro napisał:

Szkoda czasu ci tłumaczyć, po prostu kurła sie sama przekonasz. Wtedy będzie śmiechu po pachy, kurła.

tak jest, pan janusz korwin mówi jak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrkaszara
Przed chwilą, Gość gość napisał:

tak jest, pan janusz korwin mówi jak jest!

Wszyscy to mówią, ale ostatnim ekspertem w jakiejkolwiek sprawie jest ten pajac korwin.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwrt

Ja tęsknię za wypłatą ,za wygraną w toto tęsknię za forsą  ktoś jeszcze tak tęskni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość qrkaszara napisał:

Wszyscy to mówią, ale ostatnim ekspertem w jakiejkolwiek sprawie jest ten pajac korwin.

 

wystarczy więc nie słuchać miejskich legend to i człowiek przestanie być podatnym na panikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Ludzie Pis daje pieniadze ale skad...wszystko z naszych kieszeni. Zastanawialiscie sie na tym. Zywnosc zdrozala oplaty podatki. Nie wiem czy wiecie ale dzisiaj w wydarzeniach mowili ze Pis wprowadza 10 nowych podatkow o ktorych w swojej kampani nic nie mowia. Zdrozeje m.i.n.akcyza na alkohol i papierosy. Beda testy dla szefow czy ich firmy to nie sciemy. Pis co chwile robi zamieszanie a kasy nie maja i polakow jawnie zaczynaja okradac. Np z OFE biora 15%procent kasy do budzetu. Pis to oszusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
8 minut temu, Gość Xxx napisał:

Ludzie Pis daje pieniadze ale skad...wszystko z naszych kieszeni. Zastanawialiscie sie na tym. Zywnosc zdrozala oplaty podatki. Nie wiem czy wiecie ale dzisiaj w wydarzeniach mowili ze Pis wprowadza 10 nowych podatkow o ktorych w swojej kampani nic nie mowia. Zdrozeje m.i.n.akcyza na alkohol i papierosy. Beda testy dla szefow czy ich firmy to nie sciemy. Pis co chwile robi zamieszanie a kasy nie maja i polakow jawnie zaczynaja okradac. Np z OFE biora 15%procent kasy do budzetu. Pis to oszusci.

Większość elektoratu pis nie.rozumie, czym są podatki i skąd się biorą.  Oni się cieszą, że rząd daje, a skąd daje to już ich nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opr

Za chwile bedzimy chyba wszyscy strajkowac. Bo wiekszosc pracuje w prywatnych firmach za najnizsza krajowa a to do tego co Pis zaczyna wdrazac nie oplaca sie pracowac. Bo nie da sie wyzyc. O tym nie pomysleli. Kierowcy piekarze kucharze robotnicy i wiele innych osob pracujacych fizycznie powinno juz zaczac strajkowac. Bo nas zniszcza. A chcemy godnie zyc. A nie dajcie sie nabrac na 500 plus i inne ich podwyzki bo oni nam wszystko podnosza od oplat za jedzenie do oplat. Okradaja nas i polakow maja za ...i. Nie glosujcie na Pis bo bedzie wojna o kase w polsce o to by cokolwiek miec. Pis to ZLODZIEJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna

Moim zdaniem Pis czuje sie juz zbyt pewnie w Polsce i robi z nami co chca. Ktos musi juz w koncu tą machine zatrzymac. I jedynie co moze zrobic polak to nie glosowac na nich. Bo wszyscy bedziemy tego zalowac. Rujnuja nas zwyklych obywateli to juz lepiej bylo jak nic nie robili. Bo zaczynaja robic wszystko pod osoby na wyzszych stanowiskach i na wyzszej placy. Bo wszystko drogie sie robi. A minimalne wyngrodzenie stoi..w miejscu. Jak to niby ma funkcjonowac. Pis powinnien wyleciec juz na ryj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Opr napisał:

Za chwile bedzimy chyba wszyscy strajkowac. Bo wiekszosc pracuje w prywatnych firmach za najnizsza krajowa a to do tego co Pis zaczyna wdrazac nie oplaca sie pracowac. Bo nie da sie wyzyc. O tym nie pomysleli. Kierowcy piekarze kucharze robotnicy i wiele innych osob pracujacych fizycznie powinno juz zaczac strajkowac. Bo nas zniszcza. A chcemy godnie zyc. A nie dajcie sie nabrac na 500 plus i inne ich podwyzki bo oni nam wszystko podnosza od oplat za jedzenie do oplat. Okradaja nas i polakow maja za ...i. Nie glosujcie na Pis bo bedzie wojna o kase w polsce o to by cokolwiek miec. Pis to ZLODZIEJE!

Ja też ze wspólnikami pracujemy za najniższą krajową w naszej firmie, raz do roku wypłacamy sobie sowitą dywidendę by płacić niższe podatki. Normalna strategia oporu względem systemu. Natomiast jak ktoś się jest zwykłym wyrobnikiem w klasie najemnej to przecież jedynie na umowie ma najniższą krajową, drugą część pod stołem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×