Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za czym ludzie tak tęsknią

Polecane posty

Gość Oiooiooiooo
6 godzin temu, Gość gość napisał:

ja nie tęsknię, ja się cholernie boję tego, co oni robią z tym krajem i do czego doprowadzą... jak do tej pory nie myśleliśmy o wyjeździe za granicę tak teraz jeśli znowu wygra pis, to wyjedziemy błyskawicznie

No to:

S/

P/

I/

E/

R/

D/

A/

L/

A/

J/

C/

I/

E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Ja wole PIS i cala moja rodzina będzie  glosowała na PIS 🙂 

To lepiej się nie chwal bo nie ma czym. Głupota twoja przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość co napisał:

Ale to nie przetlumaczysz niektórym, że pieniądze nie rosną na drzewach i że to nie rząd daje, ale całe społeczeństwo, taki to niestety elektorat pis

Głupi nieświadomy naród myśli, że pieniądze chyba rosnà na drzewie i się cieszy z 500+ i innych pieniędzy które dostaje. A, że kraj popada w coraz większe długi i, że my za to wszystko płacimy to pustak jeden z drugim się nie zastanawia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Oiooiooiooo napisał:

No to:

S/

P/

I/

E/

R/

D/

A/

L/

A/

J/

C/

I/

E

a kto zarobi na twoje zasilki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Co  było przez te 8 lat ? BIEDA straszna bieda. Zdecydowanie więcej samobójstw  .Więcej dzieci trafiało do DD .

Tylko na kafe same bogaczki i widza tylko czubek własnego nosa. 

Pis cenie za to ze zatroszczył sie o tych biedniejszych , słabszych i mniej zaradnych ludzi . 

Hahaha ale ty pustak jesteś, troszczą się za cudze pieniądze " o biedniejszych, słabszych, mniej zaradnych"chyba o patologię bo głupim narodem łatwiej rzàdzić. Wszystko drożeje, miały być niższe podatki a co sie dzieje? Głupota i poparcie rządu przez niektórych ludzi to chyba jakiś rodzaj fanatyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika
3 godziny temu, Gość Hfd napisał:

Tylko weźcie pod uwagę to że Polakom nigdy nie żyło się lepiej niż teraz. 

Chyba mówisz o sobie, tobie się nie żyło lepiej bo pewnie masz gromadkę dzieci i dostajesz 500+ tylko, że inni muszą na to płacić. Co ty człowieku opowiadasz kraj ma coraz większe długi rząd rozdaje pieniądze zobaczysz za jakiś czas do czego dojdzie. Polski nie stać na taki gest, a oni chcą wygrać kolejne wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dompedro
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

wystarczy więc nie słuchać miejskich legend to i człowiek przestanie być podatnym na panikę

Oraz trzeba zainteresować się głębiej tematem, zejść na ziemię, wyłączyć pisiurską propagandę, to i hurraoptymizm osłabnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

ja nie tęsknię, ja się cholernie boję tego, co oni robią z tym krajem i do czego doprowadzą... jak do tej pory nie myśleliśmy o wyjeździe za granicę tak teraz jeśli znowu wygra pis, to wyjedziemy błyskawicznie

Dokładnie masz100% rację. To co się teraz dzieje to nawet szkoda komentować i przeraża  fakt, że niektórzy ludzie są fanatykami obecnego rządu  całkowicie zaślepionymi i nie dociera do nich, że to co się teraz dzieje w państwie do niczego dobrego nie doprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupaplebana
37 minut temu, Gość Oiooiooiooo napisał:

No to:

S/

P/

I/

E/

R/

D/

A/

L/

A/

J/

C/

I/

E

Za pare lat jak ten burdel ostatecznie padnie, to pierwsza będziesz stąd spyerdalać, ćwoku pisiurski. O ile będziesz miała za co, oczywiście. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

i dlugo tak nie pozyja - bo to nie rzad daje, tylko rozdaje cudze pieniadze. trzeba byc bardzo glupim i naiwnym, ewentualnie niewyksztalconym, zeby tego nie rozumiec

Masz rację! Ale w kraju jest wiele głupich i bez wykształcenia ludzi którzy nie rozumieją tego co się teraz dzieje i do czego to może doprowadzić i w tym cały problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retr
5 minut temu, Gość dupaplebana napisał:

Za pare lat jak ten burdel ostatecznie padnie, to pierwsza będziesz stąd spyerdalać, ćwoku pisiurski. O ile będziesz miała za co, oczywiście. 

 

Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupaplebana
27 minut temu, Gość Onn napisał:

Hahaha ale ty pustak jesteś, troszczą się za cudze pieniądze " o biedniejszych, słabszych, mniej zaradnych"chyba o patologię bo głupim narodem łatwiej rzàdzić. Wszystko drożeje, miały być niższe podatki a co sie dzieje? Głupota i poparcie rządu przez niektórych ludzi to chyba jakiś rodzaj fanatyzmu.

No fanatyzmu, oczywiście. Nie po to wpompowali ponad miliard zł w propagandę tvpis przed wyborami, żeby im się to miało nie zwrócić odpowiednio sformatowaną mózgownicą WYZNAWCÓW, a nie wyborców.

Deweloper od dwóch wież okradający i oszkujący  współpracowników miałby się cofnąć przed orżnięciem i poniżeniem społeczeństwa ? Ma doświadczenie. I ciemny lud oddaje w ręce takiej kanalii los swoich dzieci. Polacy to są jednak bezdennie głupi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 minut temu, Gość Oiooiooiooo napisał:

No to:

S/

P/

I/

E/

R/

D/

A/

L/

A/

J/

C/

I/

E

 Z kuvrva przyjemnością, jeśli tylko ty i podobni tobie idi0ci wybierzecie znowu tych popisdoleńców. Normalni ludzie nie będą już w tym kraju mieć życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość wtorkowy

Ja głosowałam na Pis byłam bardziej przekonana do nich , mieszkalam wtedy za granicą ale wiedziałam że wrócę do Polski .Żadne tam zasiłki typu 500 mnie nie przekonywały do glosowania na PiS bo i tak  tego nie pobieram ani nic innego 

Nie jestem ani koscielna  .......ale oni wydawali mi się bardziej ludzcy niz poprzednicy teraz widzę już to troszke inaczej. Nie zamierzam już na nich glosowac.Na tych drugich zreszta tez nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
1 godzinę temu, Gość Gość wtorkowy napisał:

Ja głosowałam na Pis byłam bardziej przekonana do nich , mieszkalam wtedy za granicą ale wiedziałam że wrócę do Polski .Żadne tam zasiłki typu 500 mnie nie przekonywały do glosowania na PiS bo i tak  tego nie pobieram ani nic innego 

Nie jestem ani koscielna  .......ale oni wydawali mi się bardziej ludzcy niz poprzednicy teraz widzę już to troszke inaczej. Nie zamierzam już na nich glosowac.Na tych drugich zreszta tez nie będę.

Ja nie wiem naprawdę co ludźmi kierowało kiedy na nich głosowali, nie pojmuję tego. Przecież oni dali już próbkę swoich rządów, swojej mentalności w latach 2005-2008. Skłócali wszystkich ze wszystkimi, szukali haków na kazdego, wystarczy sobie przypomnieć co zrobili z Samoobroną, jak Ziobro utopił w wannie laptopa, jakie cuda wyprawiała Fotyga jako minister spraw zagranicznych, jak wiecznie kłócili się z rządem o jakieś bzdury typu kto kiedy i gdzie leci, jakieś kłótnie o krzesła, walka teczkami z IPNu. No ludzie, sklerozę mieliście ?! Oni tak pięknie wtedy rządzili, ze się wszystkim odechciało ich władzy na kolejnych 8 lat. Przegrywali kolejnych siedem razy za każdym razem kwicząc, że wybory były sfałszowane i latając z tymi do Komisji Europejskiej, gdzie robili wstyd i obciach. Gdydy nie zlecili kelnerom nagrywek u Sowy, to by dalej ... zobaczyli, a nie władzę. Kij tam, że nagrali przy okazji Morawieckiego jak drwił z klientów własnego baku, jak kazał ludziom zapyerdalać za miskę ryżu (dosłowny cytat). Na kim to teraz robi wrażenie ? W natłoku chamstwa i bezpardonowego ataku w wykonaniu prawackich szczujni w stylu dzieł braci Karnowskich czy TVPiS ? No na nikim, wszysko jest OK. Bo to Morawiecki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nam za czasów PIS zyje sie o wiele wiele  lepiej i lżej niż za czasów PO .

Zarabiamy duzo więcej , maz ma leki refundowane które za czasów PO były bardzo drogie Moja mama i teściowa mogły przejść szybciej na emeryturę  , Córka mogła byc rok dłużej w przedszkolu co dla nas i jej zdrowia bylo bardzo ważne .  , Brat ma swoja  firmie i dzięki temu ,ze ludzie  maja więcej kasy idzie im bardzo dobrze .

Papierosy  alkohol będą droższe ? no i bardzo dobrze.tak powinno byc. 

500  nie pobieram aleee od lipca chętnie skorzystam:)  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Ja nie wiem naprawdę co ludźmi kierowało kiedy na nich głosowali, nie pojmuję tego."

BIEDA BIEDA BIEDA 

Popatrz sobie ile osob w pierwszym roku działania 500 + dostało kasę na pierwsze dziecko . Dochód nie mógł przekroczyć 800 zł na os .   W wielu miejscowościach  100 % rodzin dostało pieniądze na pierwsze dziecko . Wiele z tych rodzin pojechało pierwszy raz na wakacje .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
33 minuty temu, Gość gość napisał:

"Ja nie wiem naprawdę co ludźmi kierowało kiedy na nich głosowali, nie pojmuję tego."

BIEDA BIEDA BIEDA 

Popatrz sobie ile osob w pierwszym roku działania 500 + dostało kasę na pierwsze dziecko . Dochód nie mógł przekroczyć 800 zł na os .   W wielu miejscowościach  100 % rodzin dostało pieniądze na pierwsze dziecko . Wiele z tych rodzin pojechało pierwszy raz na wakacje .

 

Ale rozumiesz, że od tamtej pory właściwie NIC się nie zmieniło i dalej kasy na ten socjal NIE MA ? Nie rozumiesz, że oni zadłużają ten kraj na przyszłe pokolenia, rozdają kasę nierobom, coraz więcej ludzi nie pracuje, a np. służba zdrowia kompletnie pada  ? Co z tego, że dostaniesz 500+ na dzieciaka, jak nie będziesz miała go gdzie leczyć ? Jak nie będziesz miała żłobka i przedszkola żeby je tam zaprowadzić, jak nie będziesz miała dobrej infrastruktury żeby było ci łatwiej i wygodniej z nim gdziekolwiek np. dojechać. Co z tego, że dostaniesz kasę teraz, jak twoje dzieci będą musiały to w przyszłości spłacać ? Wiesz jaki jest nakład obecnie na rozwój nauki i nowych technologii ? 0,4 % PKB ! Jak z tym iść w przyszłość ? Dalej będzie to kraj tanich wyrobników i montażownia dla dużych koncernów. Teraz jeszcze jakoś to hula, bo jest na świecie okres wzrostu gospodarczego, za ich poprzednich rządów zresztą też był, mają szczęście pod tym względem ciemniaki. Ale np. inwestycje w gospodarce (a jest to najważniejszy wskaźnik wzrostu i stabilizacji gospodarczej) jest teraz najniższy od 20 lat ! To oznacza, że kryzys już za rogiem. Jak myślisz, kto najbardziej dostanie po dupie jak już przyjdzie ? No najbiedniejsi, ci co żyją z socjalu. To wszystko już było grane, komuna już była i życie na kredyt. Jak się skończyła wiadomo.

Teraz będzie jeszcze gorzej, bo ludzie są skłóceni i podzieleni jak nigdy wcześniej, łeb podnoszą kibole, jakieś menele, bandyci spod brunatnej flagi. Zaczyna się znowu ksenofobia, rasizm - to wszystko też już było. I też źle się skończyło.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gkk
14 godzin temu, Gość gość napisał:

Obojętnie kto teraz będzie rządził to takie programy jak 500 + zostaną . Wiec ci co maja zal du... to lepiej niech sie przyzwyczają , ze tego nikt nie zlikwiduje . 

Dokładnie, nikt też nie zlikwiduje emerytury mama 4 plus. Ludzie by ich na taczkach wynieśli już by takiego rządu więcej nie wybrali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjk

Trzeba być głupim żeby głosować na PO. Zgadza się że nie zabiorą 500 plus ale mogą zmniejszyć. Chociaż wątpię bo nikt by wtedy na nikt nie głosował, ludzie po prostu boją się głosować na PO bo im nie wierzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gość xyz  nie histeryzuj . Jak ci źle w Polsce to wyjedz.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Co  było przez te 8 lat ? BIEDA straszna bieda. Zdecydowanie więcej samobójstw  .Więcej dzieci trafiało do DD .

Tylko na kafe same bogaczki i widza tylko czubek własnego nosa. 

Pis cenie za to ze zatroszczył sie o tych biedniejszych , słabszych i mniej zaradnych ludzi . 

Chyba u bezrobotnych z wyboru, chociaż to też kiepski przykład, bo było, jest i będzie zasiłków na tyle, żeby przeżyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gkk napisał:

Dokładnie, nikt też nie zlikwiduje emerytury mama 4 plus. Ludzie by ich na taczkach wynieśli już by takiego rządu więcej nie wybrali. 

Ludzie? Chyba tylko te leniwe baby, które rodzą dzieci dla pieniędzy i nigdy do pracy nie poszły i pójdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Taaa bo 500 zł na  dziecko to jest fortuna hehe ...pewnie jeszcze do SPA jeżdżą za ta kasę. 

Żadna partia nie zlikwiduje 500 + , programu mama + aaaa co więcej niektóre chca dać 1000 zł na dziecko 🙂 

 

 

Cytat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szkoda, że dzisiaj wyborców kupuje się ich własnymi pieniędzmi. Marzę o tym, że kiedyś w końcu ktoś rozumny dojdzie do władzy, zlikwiduje socjal dla nierobów, 500 plusy i inne głupoty i obniży podatki. Uważam też, że dobrze by było gdyby uczelnie wyższe nie były już finansowane z naszych podatków, bo już mamy taki zalew bezużytecznych magistrów, którzy studiują gównokierunki tylko dlatego, że wszyscy studiują. Tylko najwybitniejsi powinni mieć finansowane studia z naszej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W innych krajach zasiłki dla dzieci  to norma  a u nas ludzie od 3 lat nie mogą pogodzić sie z programem  500 + . Przyjedzie inna władza zrobi 1000 + to sie wszystkie zesracie z tej zazdrości . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
Przed chwilą, Gość gość napisał:

W innych krajach zasiłki dla dzieci  to norma  a u nas ludzie od 3 lat nie mogą pogodzić sie z programem  500 + . Przyjedzie inna władza zrobi 1000 + to sie wszystkie zesracie z tej zazdrości . 

W jakich innych krajach ? Mówisz o krajach postosocjalistycznych typu Czechy, Słowacja, Litwa, Estonia, Węgry ? No to z...o, bo w żadnym z nich socjal nie jest tak rozhulany jak tutaj. Nie prównujesz chyba Polski do krajów rozwiniętych, kapitalistycznych i znacznie bogatszych od Polski jak nie wiem...Niemcy, Francja, Wielka Brytania ? Zejdź na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
26 minut temu, Gość gość napisał:

Gość xyz  nie histeryzuj . Jak ci źle w Polsce to wyjedz.

 

 

A spyerdalaj jak nie masz nic sensownego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dompedro
19 minut temu, Gość gość napisał:

Żadna partia nie zlikwiduje 500 +

 

 

 

Haha, tak sobie tłumacz, nieudaczniku. Socjal zlikwiduje kryzys gospodarczy i zbankrutowane państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gość xyz czekaj czekaj jak inna partia  da więcej na dzieci ,emerytów o to będziesz  srała pod siebie z zazdrości. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×