Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za czym ludzie tak tęsknią

Polecane posty

Gość dompedro
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Gość xyz czekaj czekaj jak inna partia  da więcej na dzieci ,emerytów o to będziesz  srała pod siebie z zazdrości. 

 

Co ty ciągle z tym sraniem ? Zaparcia masz czy jesteś koprofilką ? Weź sie lecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"A spyerdalaj jak nie masz nic sensownego do powiedzenia."

ojej a co zrobisz? oplujesz monitor  z złości? hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Gość xyz czekaj czekaj jak inna partia  da więcej na dzieci ,emerytów o to będziesz  srała pod siebie z zazdrości. 

 

Fantazuj dalej aż sie posrasz z tej radości. Życie zweryfikuje twoje marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
Przed chwilą, Gość gość napisał:

"A spyerdalaj jak nie masz nic sensownego do powiedzenia."

ojej a co zrobisz? oplujesz monitor  z złości? hehe 

Latasz mi koło tyłka frajerko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm

Gość xyz żółć cie zalewa  bo pani xx pobiera 500 zł na  dziecko ..żałosne . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dompedro
3 minuty temu, Gość hmmmmmmmmmmmm napisał:

Gość xyz żółć cie zalewa  bo pani xx pobiera 500 zł na  dziecko ..żałosne . 

Przestań bredzić. Nie masz argumentów to wymyślasz jakieś z d*py. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Co  było przez te 8 lat ? BIEDA straszna bieda. Zdecydowanie więcej samobójstw  .Więcej dzieci trafiało do DD .

Tylko na kafe same bogaczki i widza tylko czubek własnego nosa. 

Pis cenie za to ze zatroszczył sie o tych biedniejszych , słabszych i mniej zaradnych ludzi . 

Ty naprawdę w to wierzysz? To teraz zastanów się skąd te pieniądze są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość dompedro napisał:

 

Jakby jakaś partia zlikwidowała 500 plus to więcej by już wyborów nie wygrała. Rządzący dobrze wiedzą że tylko pieniędzmi mogą zdobyć wyborców i o to chodzi. Być może Platforma Obywatelska wygrałaby wybory gdyby obiecali że dadzą 600 plus na każde dziecko. Tylko to ich ratuje, przebić PIS dając więcej kasy na dzieci, bo wiadomo że rodzin z dziećmi jest więcej niż singli. A single kiedyś też założą rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Ty naprawdę w to wierzysz? To teraz zastanów się skąd te pieniądze są. "

Nie muszę w nic wierzyć bo widzę to w życiu codziennym. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja tam wole pis i nie mam zamiaru glosować na kogoś innego . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

PO proponuje więcej na dzieci wiec może kupią sobie wyborców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druu
11 minut temu, Gość gość napisał:

Ja tam wole pis i nie mam zamiaru glosować na kogoś innego . 

A to już twój problem i fanatyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dompedro
22 minuty temu, Wola napisał:

Jakby jakaś partia zlikwidowała 500 plus to więcej by już wyborów nie wygrała. Rządzący dobrze wiedzą że tylko pieniędzmi mogą zdobyć wyborców i o to chodzi. Być może Platforma Obywatelska wygrałaby wybory gdyby obiecali że dadzą 600 plus na każde dziecko. Tylko to ich ratuje, przebić PIS dając więcej kasy na dzieci, bo wiadomo że rodzin z dziećmi jest więcej niż singli. A single kiedyś też założą rodziny. 

A żeby zdobyć władzę to obiecają wszystko co tylko sobie wymarzysz. Jak jesteś tak naiwna, że myślisz, że da się to utrzymać kiedy nie będzie już skąd i od kogo na to brać, to powodzenia.

Przestańcie się oszukiwać i wmawiać sobie, że ten rozdmuchany socjal da się utrzymać dłużej niż kilka lat. Wiem, że boicie się myśli, że kiedyś go nie będzie i wmawiacie sobie, że żadna siła już go wam nigdy nie odbierze i dlatego opluwacie tych, którzy kreślą realne scenariusze dla przyszłości tego populizmu. Ale to już wasza sprawa czym wykarmicie dzieci jak to wszystko dupnie. A dupnie prędzej niż myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjk
26 minut temu, Gość gość napisał:

"Ty naprawdę w to wierzysz? To teraz zastanów się skąd te pieniądze są. "

Nie muszę w nic wierzyć bo widzę to w życiu codziennym. 

 

 

 

A ty myślisz że w innych krajach zachodnich jakaś partia daje swoje pieniądze? Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Gość gość napisał:

W innych krajach zasiłki dla dzieci  to norma  a u nas ludzie od 3 lat nie mogą pogodzić sie z programem  500 + . Przyjedzie inna władza zrobi 1000 + to sie wszystkie zesracie z tej zazdrości . 

W innych krajach normą są miejsca w żłobkach i przedszkolach, i ulgi na dziecko dla osób PRACUJĄCYCH. Zasiłki to kwoty groszowe, a nie 1/3 pensji minimalnej netto (toż to jak w mordę dać ludziom pracującym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjk
3 minuty temu, Gość dompedro napisał:

A żeby zdobyć władzę to obiecają wszystko co tylko sobie wymarzysz. Jak jesteś tak naiwna, że myślisz, że da się to utrzymać kiedy nie będzie już skąd i od kogo na to brać, to powodzenia.

Przestańcie się oszukiwać i wmawiać sobie, że ten rozdmuchany socjal da się utrzymać dłużej niż kilka lat. Wiem, że boicie się myśli, że kiedyś go nie będzie i wmawiacie sobie, że żadna siła już go wam nigdy nie odbierze i dlatego opluwacie tych, którzy kreślą realne scenariusze dla przyszłości tego populizmu. Ale to już wasza sprawa czym wykarmicie dzieci jak to wszystko dupnie. A dupnie prędzej niż myślicie.

Wszystkie kraje stać na taku social tylko Polski nie stać, tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gość dompedro i tak pójdę glosować na pis 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjk
5 minut temu, Gość dompedro napisał:

A żeby zdobyć władzę to obiecają wszystko co tylko sobie wymarzysz. Jak jesteś tak naiwna, że myślisz, że da się to utrzymać kiedy nie będzie już skąd i od kogo na to brać, to powodzenia.

Przestańcie się oszukiwać i wmawiać sobie, że ten rozdmuchany socjal da się utrzymać dłużej niż kilka lat. 

Jak coś obiecują to muszą się z tego wywiązać bo inaczej nie wygrają kolejnych wyborów to chyba proste prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość xyz napisał:

Ja nie wiem naprawdę co ludźmi kierowało kiedy na nich głosowali, nie pojmuję tego. Przecież oni dali już próbkę swoich rządów, swojej mentalności w latach 2005-2008. Skłócali wszystkich ze wszystkimi, szukali haków na kazdego, wystarczy sobie przypomnieć co zrobili z Samoobroną, jak Ziobro utopił w wannie laptopa, jakie cuda wyprawiała Fotyga jako minister spraw zagranicznych, jak wiecznie kłócili się z rządem o jakieś bzdury typu kto kiedy i gdzie leci, jakieś kłótnie o krzesła, walka teczkami z IPNu. No ludzie, sklerozę mieliście ?! Oni tak pięknie wtedy rządzili, ze się wszystkim odechciało ich władzy na kolejnych 8 lat. Przegrywali kolejnych siedem razy za każdym razem kwicząc, że wybory były sfałszowane i latając z tymi do Komisji Europejskiej, gdzie robili wstyd i obciach. Gdydy nie zlecili kelnerom nagrywek u Sowy, to by dalej ... zobaczyli, a nie władzę. Kij tam, że nagrali przy okazji Morawieckiego jak drwił z klientów własnego baku, jak kazał ludziom zapyerdalać za miskę ryżu (dosłowny cytat). Na kim to teraz robi wrażenie ? W natłoku chamstwa i bezpardonowego ataku w wykonaniu prawackich szczujni w stylu dzieł braci Karnowskich czy TVPiS ? No na nikim, wszysko jest OK. Bo to Morawiecki.

 

Głupota, ciemnota i brak logicznego myślenia oraz kojarzenia faktów tymi  ludźmi kierowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Robić „bezpieczne” reformy każdy może, a chodzi o kontrowersyjne jak platne leczenie czy szkolnictwo lub system edukacji jak np. w Szwecji. Opodatkowałabym Kosciol, to co się dzieje to obłęd, ksiadz powinien byc traktowany jak kazdy inny zawod (szczególnie, ze ludzie odchodza od kosciola i ci normalniejsi postrzegaja ksiedza jak normalnego czlowieka). Skarbowka potrafi gnoic, bo ktos oddal coś biednym (znana sprawa piekarza), ale to, ze ksiadz bierze za sakrament 1000 zl i nie odprawadza podatku to wg panstrwa jest ok.

Uwazam, ze u wladzy powinni byc ludzie wyksztalceni, przedsiebiorcy (ktorzy znaja absurdy), ale i interesujacy sie tym, co zdaje egazmin w innych krajach, sposob podatkowania, pomoc rodzinom, pracodawcom. Niestety teraz do „koryta” moze dostac sie kazdy kto jest w danym srodowisku z czegos znany, to ze ktos byl dobrym wojtem nie znaczy, ze potrafi wproadzic cos innowacyjnego na szczeblu ogolnopolskim. Potem siedza tacy w lawach sejmowych i licza czas do przerwy, ziewaja, siedza na tabletach i nie maja o niczym zielonego pojecia.

Uwazam, ze 500 plus jest ok o ile jest pomocą dla osob pracujacych lub dla osob z chorymi dziecmi, ktorzy nie moga pracowac, bo czuwaja przy dziecku 24h na dobe (takim rodzicowm dalabym i o wiele wiecej), nie moze to byc na zasadzie „a po co mam pracowac za 1600 skoro z dzieci mam 1500 co meisiac?” (oczywiscie takie madki i ta nie licza, ze byloby dla rodziny wtedy 3100...). No i jak wyglada teraz zadluzenie Polski?

Ja bede glosowac na Biedronia!

P.S. Do tej pory nie rozumiem dlaczego nie zrobia cos z glupimi rozporzadzeniami i ustawami jak np. wynajmujesz komus mieszknie, a on przestaje placic, zmienia zamki to nie mozesz go kopnac w 4 litery, bo lokator nie ma gdzie pojsc i trzeba czekac na sadowne przyznanie lokalu zastepczego, ba! a jak bedziesz go nachodzic to moze pozwac cie o nekanie. Takich absurdow jest duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dośćr
51 minut temu, Gość dompedro napisał:

Co ty ciągle z tym sraniem ? Zaparcia masz czy jesteś koprofilką ? Weź sie lecz.

Raczej dewiacja koprofilia skoro tak ciągle pisze o tym kale. Przecież różne zboczenia istnieją :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
45 minut temu, Gość hmmmmmmmmmmmm napisał:

Gość xyz żółć cie zalewa  bo pani xx pobiera 500 zł na  dziecko ..żałosne . 

No to jest piekne. 

 

Widac tu jasno ze ludzie wyksztalceni, rozsadni, zarabiajacy powyzej jakiegos poziomu widza ze to rozdawnictwo na ktore Polski nie stac doprowadzi do kryzysu. Z drugiej strony mamy ludzi niedoksztalconych, ubogich, ktorzy mowia ze "ludziom zyje sie lepiej" bo pincet zloty wpada, a sprzeciw tych pierwszych tlumacza zazdroscia. 

Drogie mamy 4+, i mamy 500+ na pierwsze dziecko- nie zazdroscimy Wam biedy i czterech bombelkow do wykarmienia i odziania. Nas to 500 zlotych ani ziebi ani grzeje- po prostu widzimy jaka jest sytuacja w kraju. Gdyby Polske bylo na to stac, ja bylabym pierwsza do tego zeby dac 500 na dziecko, do tego darmowe wyprawki szkolne, darmowe kolonie i ferie dla dzieci. Ale nas nie stac. Przejrzyjcie na oczy, nikt Wam nie zazdrosci, my sie martwimy o przyszlosc kraju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Gość dompedro i tak pójdę glosować na pis 🙂 

Idź, idź dostaniesz ty albo twoje dzieci za jakiś czas po dupie to wtedy zrozumiesz. Tylko szkoda, że przez takie osoby jak ty inni też muszą cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dompedro
18 minut temu, Gość Gjk napisał:

Jak coś obiecują to muszą się z tego wywiązać bo inaczej nie wygrają kolejnych wyborów to chyba proste prawda? 

Nawet nie będą chcieli wygrać kolejnych wyborów jak zrujnują kraj, to proste prawda ? Ale co się do tego czasu nachapią to ich. Serio nie kapujesz takich prostych spraw ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

No to jest piekne. 

 

Widac tu jasno ze ludzie wyksztalceni, rozsadni, zarabiajacy powyzej jakiegos poziomu widza ze to rozdawnictwo na ktore Polski nie stac doprowadzi do kryzysu. Z drugiej strony mamy ludzi niedoksztalconych, ubogich, ktorzy mowia ze "ludziom zyje sie lepiej" bo pincet zloty wpada, a sprzeciw tych pierwszych tlumacza zazdroscia. 

Drogie mamy 4+, i mamy 500+ na pierwsze dziecko- nie zazdroscimy Wam biedy i czterech bombelkow do wykarmienia i odziania. Nas to 500 zlotych ani ziebi ani grzeje- po prostu widzimy jaka jest sytuacja w kraju. Gdyby Polske bylo na to stac, ja bylabym pierwsza do tego zeby dac 500 na dziecko, do tego darmowe wyprawki szkolne, darmowe kolonie i ferie dla dzieci. Ale nas nie stac. Przejrzyjcie na oczy, nikt Wam nie zazdrosci, my sie martwimy o przyszlosc kraju. 

W 100% zgadzam się z tobą. Z tego co zauważyłam to za PiS-em  są ludzie  nie wykształceni, ubodzy finansowo sporo ludzi starszych którzy dali się zmanipulować(aczkolwiek część  tej starszej grupie wyborców zmieniła już zdanie myślę, że są to te osoby które potrafią logicznie myśleć oraz kojarzyć fakty i zauważyli co się dzieje, przestali stać murem za pis-em. Ale jest wiele patologicznych rodzin których rodzenie dzieci stało się źródłem dochodu. Bogaty wykształcony człowiek na 500plus nie poleci i z tego powodu nie będzie się rozmnażał jak królik, natomiast patologia tak zrobi, tylko ciekawi mnie fakt czy zdają sobie sprawę ci ludzie, że te pieniądze są tylko do 18 roku życia. A po tym czasie co będzie z tymi biednymi dziećmi kto im zapewni dalszą edukację( studia kosztują i to dużo ). Być może to wszystko dąży do tego aby jak najwięcej było osób bez wykształcenia, nieświadomych zagrożeń bo głupim narodem się łatwiej rządzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfj

A co mnie obchodzi co będzie kiedyś w przyszłości. Dlaczego u nas social ma doprowadzić kraj do ruiny a w innych krajach taki social działa od lat 70.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfj
41 minut temu, Gość Gość napisał:

W 100% zgadzam się z tobą. Z tego co zauważyłam to za PiS-em  są ludzie  nie wykształceni, ubodzy finansowo sporo ludzi starszych którzy dali się zmanipulować(aczkolwiek część  tej starszej grupie wyborców zmieniła już zdanie myślę, że są to te osoby które potrafią logicznie myśleć oraz kojarzyć fakty i zauważyli co się dzieje, przestali stać murem za pis-em. Ale jest wiele patologicznych rodzin których rodzenie dzieci stało się źródłem dochodu. Bogaty wykształcony człowiek na 500plus nie poleci i z tego powodu nie będzie się rozmnażał jak królik, natomiast patologia tak zrobi, tylko ciekawi mnie fakt czy zdają sobie sprawę ci ludzie, że te pieniądze są tylko do 18 roku życia. A po tym czasie co będzie z tymi biednymi dziećmi kto im zapewni dalszą edukację( studia kosztują i to dużo ). Być może to wszystko dąży do tego aby jak najwięcej było osób bez wykształcenia, nieświadomych zagrożeń bo głupim narodem się łatwiej rządzi. 

Serio jesteś tak głupia że myślisz że ludzie tylko żyją z 500 plus i nie poradzą sobie gdy dziecko skończy 18 lat? Każdy ma świadomość że te pieniądze kończą się po 18 roku życia. 500 plus to jest dodatek wychowawczy wiadomo że za te pieniądze nie da się utrzymać dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"A co mnie obchodzi co będzie kiedyś w przyszłości. Dlaczego u nas social ma doprowadzić kraj do ruiny a w innych krajach taki social działa od lat 70.?"

Bo PO wytresowało  ich jak psy . Maja pracować , pracować, pracować, jak grzeczne psy odprowadzać podatki ,. trzymać pysk cicho i niczego od państwa nie wymagać  . Jesteś biedna ?chora ?niezaradna to idz sobie zerwij lebiodę i ugotuj zupę jak w Oświęcimiu. . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Serio jesteś tak głupia że myślisz że ludzie tylko żyją z 500 plus i nie poradzą sobie gdy dziecko skończy 18 lat? Każdy ma świadomość że te pieniądze kończą się po 18 roku życia. 500 plus to jest dodatek wychowawczy wiadomo że za te pieniądze nie da się utrzymać dziecka. "

No co ty według bogaczek kafe sąsiadka za  te 500 zł pewnie jeździ co miesiąc do SPA 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dompedro
7 minut temu, Gość Gfj napisał:

A co mnie obchodzi co będzie kiedyś w przyszłości.

O kurde, to kończy właściwie rozmowę.

Dzieci robi, w dupie ma przyszłość - rozsądnie.

Socjal od lat 70tych był w krajach wysokorozwiniętych, postkolonialnych, w Polsce była wtedy komuna. I też socjal. Chociaż nie taki jak teraz. Państwa które są bogate i bogacą się od setek lat być może stać na rozdawnictwo (chociaż i one już nie wyrabiają i mocno socjal ukrócili), ale nie Polskę, która dopiero co wylazła z komuny. Chcesz porównywać, to porównuj się do krajów, które były w podobnej sytuacji jak Polska, czyli do do Czech, Słowacji, Węgier (przed Orbanem, bo ten populista też właśnie rozwala swój kraj socjalem i zamordyzmem - zupełnie jak u nas kaczor), Litwy, Łotwy itd. Gdzie do rozwiniętych krajów skaczesz, zejdź na ziemię. I było to już tu tłumaczone wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×