Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za czym ludzie tak tęsknią

Polecane posty

Gość gość

PO przez 8 lat było tak nieudolne ze nawet głupich drug nie wybudowali . Ciekawe gdzie jest ta kasa która poszła na przetargi a wszystko  rozgrzebane stało prze kilka lat . Kluje was w oczy 500 zł na  dziecko  sasiadki a tym sie nie martwicie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dompedro
7 minut temu, Gość gość napisał:

Jesteś biedna ?chora ?

 

Jesteś biedna, chora ? To mam złą wiadomość - służba zdrowia w tym pięknym kraju leży i kwiczy. A życie Polaków się skraca od paru lat. Przybywa za to alkoholików i wzrosło spożycia wódy. Jak w komunie. 100%

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dompedro
2 minuty temu, Gość gość napisał:

PO przez 8 lat

Przez osiem ostatnich lat, polcy i polaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dompedro
4 minuty temu, Gość gość napisał:

PO przez 8 lat było tak nieudolne ze nawet głupich drug nie wybudowali .

'drug' - padłam :D w ogóle jaka bzdura - wybudowali wtedy najwięcej dróg w powojennej historii Polski. Oczywiście za kasę z Unii, na którą pisiory tak plują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak tak bo na EURO 2012 było tyleee nowych dróg  .....

Ja rozumiem jak ktoś nie jest zwolennikiem  Pis ale wmawianie innym ,ze za czasów Po było pięknie , kolorowo  , lekko zajeżdża hipokryzją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

A te drogi, które są oddawane donuzytku od 2015 to może zasługa pis, co? Weź się trochę zastanów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
24 minuty temu, Gość Gośćgosc napisał:

A te drogi, które są oddawane donuzytku od 2015 to może zasługa pis, co? Weź się trochę zastanów 

Te parę kilometrów i to z przetargów wcześniej rozstrzyganych ? Ci tylko przypomnę, że niedawno Morawiecki otwierał drogę już raz otwartą :D Widzę, że lubisz ten cyrk, to na zdrowie, pewnie sie czujesz jak w domu.

 

I poczytaj, ignorantko:

https://oko.press/3000-km-drogowych-klamstw-morawieckiego-znowu-przed-wyborami-polska-ruinie/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

PO przez 8 lat było tak nieudolne ze nawet głupich drug nie wybudowali . Ciekawe gdzie jest ta kasa która poszła na przetargi a wszystko  rozgrzebane stało prze kilka lat . Kluje was w oczy 500 zł na  dziecko  sasiadki a tym sie nie martwicie ? 

No i po twoim poście " drug" ? potwierdza się fakt kto głosował na jest Pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gfj napisał:

A co mnie obchodzi co będzie kiedyś w przyszłości. Dlaczego u nas social ma doprowadzić kraj do ruiny a w innych krajach taki social działa od lat 70.?

To typowa odpowiedz zwolennika PiS-u " a co mnie obchodzi co będzie kiedyś w przyszłości" no pewnie dzieci nie masz. Egoizm i głupota niektórych osób przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyi
8 minut temu, Gość Gość napisał:

No i po twoim poście " drug" ? potwierdza się fakt kto głosował na jest Pis

A co się dziwisz? Za PO chodziła do szkoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciekawe co by sie stanie jak wygra PO hmmm wtedy program 500 + nie będzie wam juz przeszkadzał ? program mama 4+ tez nie będzie juz taki zły ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gość gość napisał:

Mam pytanie do tych którzy  ciągle  narzekają  na obecny rząd. Za czym wy tak tęsknicie ? Co było takiego fajnego , dobrego przez tamte 8 lat ,ze teraz tak marudzicie ? 

cóż za skrzętna manipulacja w drugim zdaniu 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss

jezdze duzo po swiecie, pzredtem  spotykałam sie z podziwemdal tego co osiagnela Polska w tak krotkim okresie Teraz wstyd sie pzryznac do tego,ze sie jest Polakiem. Rzad nas skłocił z całym switem, wystawia narówd na pośmiewisko. Zascianek, noetolerancja, prymityw rzadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
1 godzinę temu, Gość Tyi napisał:

A co się dziwisz? Za PO chodziła do szkoły. 

A za PiSu jeszcze tylko bardziej zgłupiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
31 minut temu, Gość sss napisał:

jezdze duzo po swiecie, pzredtem  spotykałam sie z podziwemdal tego co osiagnela Polska w tak krotkim okresie Teraz wstyd sie pzryznac do tego,ze sie jest Polakiem. Rzad nas skłocił z całym switem, wystawia narówd na pośmiewisko. Zascianek, noetolerancja, prymityw rzadzi.

Niestety prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda38
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ciekawe co by sie stanie jak wygra PO hmmm wtedy program 500 + nie będzie wam juz przeszkadzał ? program mama 4+ tez nie będzie juz taki zły ? 

No dokładnie, przecież PO tego nie zlikwiduje i wtedy już będzie okej?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No własnie jak bedzie PO to  wtedy 500 + nie będzie juz nikomu przeszkadzać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Gość sss napisał:

jezdze duzo po swiecie, pzredtem  spotykałam sie z podziwemdal tego co osiagnela Polska w tak krotkim okresie Teraz wstyd sie pzryznac do tego,ze sie jest Polakiem. Rzad nas skłocił z całym switem, wystawia narówd na pośmiewisko. Zascianek, noetolerancja, prymityw rzadzi. 

Tutaj się zgodzę. Mieszkam za granicą i jeżeli już mówi się o Polsce to w negatywnym kontekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hds
29 minut temu, Gość gość napisał:

Tutaj się zgodzę. Mieszkam za granicą i jeżeli już mówi się o Polsce to w negatywnym kontekście.

A jak rządziła Platforma to dobrze się mówiło o Polsce? Otóż nie. Zawsze na zachodzie o Polsce mówi się negatywnie. Bo jesteśmy we wszystkim zacofani, głównie w gospodarce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość sss napisał:

jezdze duzo po swiecie, pzredtem  spotykałam sie z podziwemdal tego co osiagnela Polska w tak krotkim okresie Teraz wstyd sie pzryznac do tego,ze sie jest Polakiem. Rzad nas skłocił z całym switem, wystawia narówd na pośmiewisko. Zascianek, noetolerancja, prymityw rzadzi.

Dokładnie kiedyś Polskę szanowali a teraz jesteśmy pośmiewiskiem . WSTYD !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość gość napisał:

No własnie jak bedzie PO to  wtedy 500 + nie będzie juz nikomu przeszkadzać ? 

Ale tu nikt nie zasugerował powrotu PO więc o co ci chodzi i co się czepiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Tyi napisał:

A co się dziwisz? Za PO chodziła do szkoły. 

To raczej PiS-owi zależy na głupim i nieświadomym narodzie, bo takimi ludźmi łatwiej rządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Ale tu nikt nie zasugerował powrotu PO więc o co ci chodzi i co się czepiasz?"

Poczytaj sobie wszystkie 3 strony tego tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×