Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj modliłam się o śmierć, żeby Bóg zabrał mnie z tego świata

Polecane posty

Gość gość

Czuję, że moje losy się ważą...Przecież Bóg nas traktuje na poważnie...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Czuję, że moje losy się ważą...Przecież Bóg nas traktuje na poważnie...  

Nie żartuj, nigdy nie jest tak zle aby błagać o śmierć. Jesteś potrzebna temu świat, głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie żartuj, nigdy nie jest tak zle aby błagać o śmierć. Jesteś potrzebna temu świat, głowa do góry

Ja nie żartuję, mówię całkiem poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odwołaj wszystko. Nikt nie powinien tak się modlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja nie żartuję, mówię całkiem poważnie. 

Ejjj no bez Ciebie świat będzie inny, dlaczego chcesz nas zostawić? Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bo czuję  niepotrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno się podawać, bądź wytrwała w tym, co robisz jeśli wierzysz w to, że to ważne dla Ciebie i innych. Musisz uwierzyć w siebie i być waleczna jak lwica. W  życiu każdego człowieka przychodzą czasem dni, kiedy ma się wrażenie, że wszystko jest nie tak, jak być powinno. Powody mogą być różne: zwolnienie z pracy, koniec długoletniego związku, śmierć bliskiej osoby… Albo wszystko to naraz.

Człowiek czuje wtedy, że świat wali mu się na głowę. Ma wrażenie, że jego życie gubi sens. Traci kontrolę nad wszystkim wokół i nad sobą samym. Patrząc na sprawę obiektywnie, nie jest możliwe, żeby ZAWSZE wszystko się sypało. W końcu po nocy nastaje dzień, po zimie wiosna i tak dalej. Każda pora dnia, każda pora roku i każda pora Twojego życia ma jakiś cel. Może go nie zauważasz, może go lekceważysz, ale on gdzieś tam jest. Zaakceptuj to i spróbuj wykorzystać lekcję, której udziela Ci życie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może porozmawiaj z kimś w realu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O to się modli do szatana a nie boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnn

I pomógł ci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Nnn napisał:

I pomógł ci? 

Bóg i tak ma swój plan na wszystko. Jemu ta modlitwa się nie podobała, bowiem droga mi osoba spojrzała na mnie złowrogo, a przecież nic nikomu nie mówiłam... Takie życie... Bóg przemawia do nas przez inne osoby.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Ognia napisał:

Nie wolno się podawać, bądź wytrwała w tym, co robisz jeśli wierzysz w to, że to ważne dla Ciebie i innych. Musisz uwierzyć w siebie i być waleczna jak lwica. W  życiu każdego człowieka przychodzą czasem dni, kiedy ma się wrażenie, że wszystko jest nie tak, jak być powinno. Powody mogą być różne: zwolnienie z pracy, koniec długoletniego związku, śmierć bliskiej osoby… Albo wszystko to naraz.

Człowiek czuje wtedy, że świat wali mu się na głowę. Ma wrażenie, że jego życie gubi sens. Traci kontrolę nad wszystkim wokół i nad sobą samym. Patrząc na sprawę obiektywnie, nie jest możliwe, żeby ZAWSZE wszystko się sypało. W końcu po nocy nastaje dzień, po zimie wiosna i tak dalej. Każda pora dnia, każda pora roku i każda pora Twojego życia ma jakiś cel. Może go nie zauważasz, może go lekceważysz, ale on gdzieś tam jest. Zaakceptuj to i spróbuj wykorzystać lekcję, której udziela Ci życie. Powodzenia!

Jest możliwe wystarczy że ktos ma poważną chorobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnn
30 minut temu, Gość gość napisał:

Bóg i tak ma swój plan na wszystko. Jemu ta modlitwa się nie podobała, bowiem droga mi osoba spojrzała na mnie złowrogo, a przecież nic nikomu nie mówiłam... Takie życie... Bóg przemawia do nas przez inne osoby.  

Dobrze, że wyjechałam z tej polski 8 lat temu, na zachodzie mniej aż tak popierzonych ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Nnn napisał:

Dobrze, że wyjechałam z tej polski 8 lat temu, na zachodzie mniej aż tak popierzonych ludzi 

A gdzie ten Zachód, ja też chcę!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2019 o 17:49, Gość gość napisał:

Jest możliwe wystarczy że ktos ma poważną chorobe

ja też miałam i wygrałam z chorobą, cierpiałam tez myślałam o ś/m/i/e/r/c/i ale nie podałam się. Dodam że straciłam kogoś bliskiego z powodu choroby nie dawno. Choroba nie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×