Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Zbyt mały brzuch w 8 miesiącu

Polecane posty

Gość Gość

Rodze za 2 miesiące a mój brzuch wygląda jak brzuch większości kobiet na połowie ciąży.  32 tc a ja mogę spokojnie ukryć ciążę pod szerszą bluzą, siedząc czy leżąc brzuszka prawie brak. Lekarze nastraszyli mnie że dziecko jest na pewno zbyt małe ale po dokładnym usg zobaczeniu przepływów, łożyska, i dokładnemu zamierzeniu dziecka jest wszystko idealnie. Tylko gdzie te dziecko się tam mieści?! Czy któraś z Was również miała bardzo mały brzuszek jak duże urodziło się dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jestem wysoka i w siodmym miesiacu rowniez nie kazdy zauwazal, ze jestem w ciazy jak mialam luzne ubrania.  Mi wytlumaczono to w ten sposob, ze dziecko sie tak ulozylo.  Urodzilam 3 565 calkowicie zdrowe dziecko.  OCzywiscie nikt mnie nie straszyl problemami.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez tak mialam. Dziecko 3750g. Jak bylam u dentysty w grudniu ( rodzilam w lutym) w luzniej bluzie i mowilam ze nie chce znieczulenia bo jestem w ciazy to babka oczy jak 5 zlotych bo twierdzila ze nic nie zauwazyla ;).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja też mam mały brzuch a dziecko ma mieć podobna wage do moich poprzednich dzieci, córka 2830 syn 3100 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gfd

Moja koleżanka jest chudziutka, jak była w 7 miesiącu to nie chciałam jej wierzyć bo miała normalny brzuch jakby nie była w ciazy. Dwa miesiące później urodziła zdrowego syna 2.500.Czyli w 7 miesiącu ważył może ze 2 kg. Nic nie było po niej widac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Ja też miałam malutki brzuch, 103 cm jak szłam rodzic przy 172 cm wzrostu. Położne mówiły że wyglądam na 7 miesiąc a teściowa w 25 tyg ciąży zapytała czy napewno w ciąży jestem 😕

Szybko też zrobił się plaski po porodzie. Dodam że 20 kg przytyłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem w 7 miesiącu, mam mały brzuch, a dziecko rośnie prawidłowo. Mam to gdzieś, wręcz się z tego cieszę, bo moje koleżanki na tym etapie ciąży już się ledwo toczyły co niektóre, a ja właściwie nie odczuwam jeszcze tego brzucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fhjk
2 godziny temu, Gość Goosc napisał:

Ja też miałam malutki brzuch, 103 cm jak szłam rodzic przy 172 cm wzrostu. Położne mówiły że wyglądam na 7 miesiąc a teściowa w 25 tyg ciąży zapytała czy napewno w ciąży jestem 😕

Szybko też zrobił się plaski po porodzie. Dodam że 20 kg przytyłam 🙂

Czyli poszlo w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówka

Wolałabym maly,bo ja w obu ciążach miałam bardzo duży i przytyłam 25kg mimo, że dużo się ruszałam i jadłam wyłącznie zdrowe rzeczy, żadnych słodyczy też nie. Lekarz mówił,że przybieram prawidłowo,ale dla mnie te kg to był koszmar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×