Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość MHF

Ja tak rozmyślam nad tematem czy kogoś byłoby

Polecane posty

Gość Gość MHF

stać na szczerość,żeby komuś powiedzieć że jest opcją drugiej kategorii,bo wiem jak straszne są skutki gdy ktoś się dowie,że jego wystarczy jak trochę jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

Jeżeli przyczyny,że mogłaby oczekiwac czegoś więcej  byłyby zasadne to mogłoby mnie to ciekawic i kręcić , jeżeli byłyby z jej głowy to by mnie rozsmieszylo i powiedzielibyśmy sobie baj .Natomiast takie oszustwo co do pewnych oczekiwań,co do tego jak się widzi swoją pozycję może mieć skutki takie,że ludzie przez balkon wyskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typku

Rat pomykasz pomykasz łżesz beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoja

Nikt nie jest na tyle odważny aby powiedzieć: Przepraszam, nie wyszło mi z osobą, na której mi zależało i teraz jesem sam. Czy ty chcesz ze mną być? No wiesz, nie kocham cię ale może być fajnie. 

Uważam, że nie ma człowieka, który zdobędzie się na takie wyznanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
6 minut temu, Gość zoja napisał:

Nikt nie jest na tyle odważny aby powiedzieć: Przepraszam, nie wyszło mi z osobą, na której mi zależało i teraz jesem sam. Czy ty chcesz ze mną być? No wiesz, nie kocham cię ale może być fajnie. 

Uważam, że nie ma człowieka, który zdobędzie się na takie wyznanie. 

A szkoda bo mogłoby być fajnie,a tak nic nie będzie albo straszne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
6 minut temu, Gość zoja napisał:

Nikt nie jest na tyle odważny aby powiedzieć: Przepraszam, nie wyszło mi z osobą, na której mi zależało i teraz jesem sam. Czy ty chcesz ze mną być? No wiesz, nie kocham cię ale może być fajnie. 

Uważam, że nie ma człowieka, który zdobędzie się na takie wyznanie. 

A szkoda bo mogłoby być fajnie,a tak nic nie będzie albo straszne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
6 minut temu, Gość zoja napisał:

Nikt nie jest na tyle odważny aby powiedzieć: Przepraszam, nie wyszło mi z osobą, na której mi zależało i teraz jesem sam. Czy ty chcesz ze mną być? No wiesz, nie kocham cię ale może być fajnie. 

Uważam, że nie ma człowieka, który zdobędzie się na takie wyznanie. 

A szkoda bo mogłoby być fajnie,a tak nic nie będzie albo straszne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoja

Szkoda dla kogo? Dla osoby, która wybiera koło ratunkowe bo czerpie korzyści. Dla osoby, która jest tylko opcją będzie destrukcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
1 minutę temu, Gość zoja napisał:

Szkoda dla kogo? Dla osoby, która wybiera koło ratunkowe bo czerpie korzyści. Dla osoby, która jest tylko opcją będzie destrukcyjne.

Dla takiej która zapasowa mogłaby być jak ja np.jezeli byłoby to szczerze powiedziane.A tak to straci wiele fajnych chwil i emocji.Szkoda również takiej oszukanej, która o tym że pewna jej  życiowa oferta to mało,dowie się jak może być za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoja

Nie rozumiem o czym mówisz. Jesteś kobietą zapasową i lubisz ten stan? O to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

Facetem, ale gdyby to było szczerze powiedziane to mógłbym się zgodzić na rolę koła zapasowego, nawet by mnie to ciekawilo i kręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoja

Ciekawe na jak długo by cię kręciło. Jesteś uległy, że zgodziłbyś się na taki stan rzeczy? Być tylko na chwilę jako nic wzniosłego? Ot tak, bo nie mam z kim być to czemu nie z tobą? A jak mi się znudzisz to cześć bez sentymentów? Uważasz, że jesteś w stanie iść na taki układ? Bo wg mnie to związkiem nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
6 minut temu, Gość zoja napisał:

Ciekawe na jak długo by cię kręciło. Jesteś uległy, że zgodziłbyś się na taki stan rzeczy? Być tylko na chwilę jako nic wzniosłego? Ot tak, bo nie mam z kim być to czemu nie z tobą? A jak mi się znudzisz to cześć bez sentymentów? Uważasz, że jesteś w stanie iść na taki układ? Bo wg mnie to związkiem nie jest.

Może trochę jestem uległy.A może jednak nikogo bardziej dla siebie nie znalazłaby.Tak byłbym w stanie pójść z osobą z którą na tyle do siebie pasujemy że jednak to drugie miejsce mam w jej życiu.Taka która zostawialaby mnie bo się znudziłem to kompletnie nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

Z z kimkolwiek na pewno nie, ale z kobietą u której jednak małżeństwo z rozsądku i drugie miejsce miałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoja

Cóż. Mnie nie interesuje drugie miejsce dlatego nigdy nie zastanawiałam się nad tym. A ty lepiej pomyśl o tym, że życie jest piękne. Pomimo, że jest chu/jo/we i z pewnością coś dobrego ci da! Trzymaj się. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
1 minutę temu, Gość zoja napisał:

Cóż. Mnie nie interesuje drugie miejsce dlatego nigdy nie zastanawiałam się nad tym. A ty lepiej pomyśl o tym, że życie jest piękne. Pomimo, że jest chu/jo/we i z pewnością coś dobrego ci da! Trzymaj się. 

 

A może już dało, ale rozważam różne opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
3 minuty temu, Gość Gość MHF napisał:

A może już dało, ale rozważam różne opcje.

Ja po prostu męczę się w klimatach w których wszyscy dla wszystkich muszą być tak samo fajni i na to samo zasłużyli.Wiec takie solidne drugie miejsce bardzo by mi odpowiadalo, jeżeli bym o tym wiedział.Nie wszystkich czekają słodkości w życiu i nie wszyscy na nie zasłużyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×