Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama

32 lata czy mogę zostać mamą?

Polecane posty

Gość mama

Chciałabym mieć córkę bo chłopców mam już dwóch ale czy to nie jest za pozno? I od pół roku próbuję rzucić palenie i mi się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tym wieku to wiele kobiet nie ma nawet pierwszego dziecka. Jeśli dla nich nie jest za późno, to tym bardziej dla Ciebie. Palenie w ciąży i tak będziesz musiała rzucić, nie ma innej opcji. Zresztą mnie to brzydzi, zwłaszcza u kobiety. Ale masz świadomość, że może byc trzeci syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja urodziłam zdrowego syna rok temu, mając 41 lat. Ciążą planowana. Najstarsze na 12 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ja za pol roku koncze 33 i nie mam ani jednego dziecka, planuje za rok, ale planowac to sobie mozna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Ja rodzilam pierwsze dziecko majac 31 lat, drugie 34. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam 38 lat i niedawno okazało się że jestem w ciąży, planowanej, wyczekanej i po poronieniu. Uważam że to w samą porę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejku

Dziewczyny, kiedyś kobiety rodziły bardzo często nawet po 40-tce, a zastanawiacie się, czy 30-letnia osoba może mieć dziecko? Przecież to jest śmieszne. Ale na wszelki wypadek odpowiem - tak, kobieta powyżej 30-go roku życia może być w ciąży ;)

Sama urodziłam córkę w wieku 33 lat i to był dla mnie świetny moment. Wykształcona, z pozycją zawodową, dużym mieszkaniem, swoje w życiu zobaczyłam i przyszedł czas na dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dee

Ja tez urodziłam pierwsze dziecko w wieku 33 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrd

Nie możesz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie, to biologicznie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina34

Do autorki tez mam 32 lata skończyłam w styczniu i tak jak ty mam 2 synów w wieku 5 i 2? W jakim wieku są twoi?? Również myślę o dziecku, nie wiem czy udałoby się córkę, ale tak mi jeszcze kogoś w domu brakuje. Tylko ja poronilam 2 dni przed wigilia. Boję się powtórki.   Co do nałogów, ja próbuję rzucić słodycze. Mimo, ze jestem szczupła mam tylko brzuch nad którym muszę popracować chcę przestać myśleć o słodkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda38

Bo Kobieta która urodziła dzieci młodo uważa że jak jest po trzydziestce to może być za późno😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 godziny temu, Gość mama napisał:

Chciałabym mieć córkę bo chłopców mam już dwóch ale czy to nie jest za pozno? I od pół roku próbuję rzucić palenie i mi się nie udało

Jeśli nie wiesz, do jakiego wieku kobiety są płodne i rodzą dzieci i pytasz o to na forum, lepiej sobie daruj. Szkoła wszystkiego nie załatwi, dość już mamy tępaków na ulicach. Nie rozmnażaj się więcej, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejku
20 minut temu, Gość Magda38 napisał:

Bo Kobieta która urodziła dzieci młodo uważa że jak jest po trzydziestce to może być za późno😁 

Pewnie tak, tylko że jest t o tyle śmieszne, że trzydziestolatka to również młoda osoba. 

I możliwe, że jeśli zdecydowałam się na dziecko po 30-tce, to biologicznie moje ciało jest "młodsze" niż mojej równolatki, która urodziła dwoje w wieku dwudziestu paru lat, ponieważ nie przechodziło do tej pory dwóch ciąż, porodów, połogów, kilku lat zajmowania się dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Jejku napisał:

Pewnie tak, tylko że jest t o tyle śmieszne, że trzydziestolatka to również młoda osoba. 

I możliwe, że jeśli zdecydowałam się na dziecko po 30-tce, to biologicznie moje ciało jest "młodsze" niż mojej równolatki, która urodziła dwoje w wieku dwudziestu paru lat, ponieważ nie przechodziło do tej pory dwóch ciąż, porodów, połogów, kilku lat zajmowania się dziećmi.

Jedna z większych bzdur na kafe jakie czytałam. Ale za to więcej lat pakowania w siebie różnorakiej chemii i innego zmęczenia. A ona się szybciej o ciąży zregenerowała niż ty się zregenerujesz. Suma sumarum twoje ciało w momencie zajścia w ciążę nigdy nie będzie biologicznie młodsze i lepsze od ciała, które w momencie zajścia w ciążę jest metrykalnie młodsze. W wieku 40 lat o ile dobrze pójdzie będziecie na tym samym poziomie, albo ty daleko za nią, bo przecież też będziesz mieć połogi, ciąże, kilka lat zajmowania się dzieckiem, tylko z regeneracją będzie u ciebie trochę gorzej. Niech sobie każda rodzi kiedy chce, kiedy czuje ale bez takich durnych naciąganych teoryjek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×