Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XXV

No FAP challange

Polecane posty

Gość XXV

Po wielu nieudanych latach podrywu wiem że z moją twarzą mogę sobie tylko pozwolić na brzydkie z twarzy i ciała zapuszczone panny. Więc postanowiłem już dać sobie spokój z dziewczynami i zrobiłem właśnie sobie taki challange na początku wytrzymywałem 3 miesiące 3,5 a teraz już wytrzymałem 6 miesiecy. Przez to wzrosła agresja we mnie i dużo osób powiedziało że zmieniłem swoje zachowanie na gorsze ale ja w to mam wy...e i wy...e mam na laski tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXV

Zapomniałem dodać że ciągnę ten challange dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość XXV napisał:

Zapomniałem dodać że ciągnę ten challange dalej 

na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez

ja tez , tzn czasem sobie konia podwale ale bez wytrysku, na razie mam 30 dni bez wytrysku :D ale ciagle mysle tylko o jednym wiec lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec

Ja po kilkuletnim no fapie rozmawiam normalnie z dziewczynami, nie robię się czerwony i zaczynam zwracać uwagę na inne atuty niż tyłek i piersi a np. na twarz włosy,oczy, nogi i co ważniejsze na osobowość. Podsumowując nie zachowuje się jak zwierzę. Jestem natomiast bardziej szczery i spokojny. Choć agresja się pojawia czasem. Aha nie podrywam już dziewczyn i szukam takiej co bedzie mogła mnie zaciekawać swoją oaobowością. Zacząłem szanować kobiety i nie traktuje już ich jako obiekt seksualny tylko jak ludzi i istoty myslące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki
1 godzinę temu, Gość ja tez napisał:

ja tez , tzn czasem sobie konia podwale ale bez wytrysku, na razie mam 30 dni bez wytrysku :D ale ciagle mysle tylko o jednym wiec lipa

Lepiej nie. Czytalem artykul na necie ze to niezdrowe i zle dziala na prostate.

 

Do autora.

Na twoim miejscu zastanowilbym sie jeszcze raz nad tymi brzydszymi. Niejedna jak juz zrzuci z siebie ciuszki to potrafi zaskoczyc.

Zamiast popadac w jakies depresje i zalamywac sie to uzbieraj troche kasy i zrob sobie operacje plastyczna twarzy, zrob sobie zeby i wtedy zacznie byc lepiej! Przestan sie mazac i do boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXV

Nie mam tak dobrej pracy żeby robić sobie operacje plastyczne                         Mam zakola (nie postawię włosów do góry praktycznie      Nie mam zarostu                                                                                                           pasuje mi tylko jedna fryzura żeby nie było widać zakol
Nie mam szczęki jak mężczyzna                                                                                Mam cienkie włosy 
Nie jestem wysoki                                                                                                         Mam dużo znajomych dziewczyn i chłopaków
Nie mam zaniedbałej twarzy                                                                                       Mam zadbaną cerę 
Nie jestem prawiczkiem                                                                                              Mam proste zęby
Nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów 
 

Miałem dobrze zbudowane ciało kaloryfer na brzuchu klatkę wyrzeźbioną 9% tłuszczu nie wyglądałem jak paker lecz jak piłkarz albo tenisista. Ze względu na brzydką twarz trudno mi było tańczyć z dziewczynami w klubie i na koncertach jedynie brzydkie nie odmawiały próbowałem podbijać wg mnie ładnych  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek89

przykre, co mowisz. ale dlaczego rezygnujesz z masturbacji? lepsze to niz nic. a sam wiesz, ze rozkosz jaka daje masturbacja moze byc nieziemska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×