Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anna

Dla wszystkich mających problemy uczuciowe - moja historia

Polecane posty

Gość Anna

Witajcie, chciałabym podzielić się z Wami moją historią. Prawie rok temu rozstałam się z facetem którego kochałam, on odszedł ode mnie. 
Nie mogłam zapomnieć o nim, nie mogłam żyć bez niego, nie wyobrażałam sobie życia bez niego. Po tygodniach namysłu zgłosiłam się do osoby którą ktoś polecił mi na forum internetowym. Była to rytualistka, szeptunka która leczy za pomocą (aż ciężko uwierzyć) modliitwy i czegoś co nazywane jest "czarami". Nie wierzyłam w to, ale cena nie była wysoka więc postanowiłam zaryzykować (byłam gotowa chwytać się wszystkiego byle by tylko udało mi się go odzyskać) i zgłosiłam się do kobiety o imieniu Zofia (e-mail: zofia-rytualy@wp.pl). Wysłałam do tej kobiety e-maila z opisem swojej sytuacji, odpowiedziała mi dość konkretnie, napisała ile to będzie kosztować, kazała mi wysłać jej drogą pocztową moją krew (w postaci płynnej lub zasuszonej), moje włosy, paznokieć/paznokcie, zdjęcie oraz coś z rzeczy mojego partnera (jego zdjęcie, włosy, paznokieć, ubranie które nosił na sobie lub inną rzecz której używał), wysłałam jej te rzeczy, zrobiła coś (napisała, że będzie wykonywać jakieś rytuały przez tydzień), po wykonaniu rytuałów wysłała mi drogą pocztową pozostałości z wykonanych rytuałów oraz przygotowany dla mnie podczas wykonywania rytuałów (jak twierdziła) talizman, który kazała mi nosić cały czas przy sobie (np. w kieszeni) po wykonaniu rytuałów (do czasu aż partner do mnie wróci).
Zrobiłam tak jak mi kazała, nosiłam to przy sobie przez ponad miesiąc i partner wrócił do mnie (niecałe dwa miesiące po zrobieniu przez nią tego czegoś). 
Nie obiecywała mi efektów, powiedziała, że nie mogę być pewna na 100% i robić sobie nadziei, ale że spróbuje mi pomóc i udało się a to najważniejsze. Wiem, że do wykonania rytuałów używała mojej krwi (i trochę bałam się tego na początku) ale najważniejsze jest to, że się udało, że On wrócił do mnie.

Gość Anna

C.d. Po jakimś czasie okazało się, że On niestety ma poważny problem, a mianowicie nie pracuje (przede mną udawał),  pije i uprawia hazard. To znaczy gra na automatach, głównie po to, by mieć pieniążki na to picie. Raz na początku wygrał okrągłą sumę i wciąż wierzy, że los się odwróci. Nabrał już pełno chwilówek.

Bardzo go kocham i chciałam pomóc, ale On nie chciał iść do specjalisty więc z bolem serca zostawiłam go... i wtedy się zaczęło. Wystawanie pod blokiem, grożenie, źe potnie mi twarz, obleje kwasem, zabije rodziców jak do niego nie wrócę. Teraz może troszkę go kocham, ale i nienawidzę.

Postanowiłam jednak napisać z ostrzeżeniem: uważajcie na te szemrane rytuały! One nie są dobre...

Dodam, że od czasu kiedy odkąd skorzystałam z rytuału Pani Zofii widzę ciemne zamglone postaci wiejące chłodem i coś mnie dusi w nocy... 😢

Gość Gość

Ty się lecz. Takie rzeczy istnieją. przekonasz się o tym jak cię panienka albo facet rzuci

Gość Gość

do Gość Anna: proszę przestać podszywać się pod mój tekst. Skoro jak twierdzisz pani Zofia wykonywała dla Ciebie rytuały to pisz do niej z pretencjami a nie piszesz tutaj.

Gość wsz

hahaha dobre jedna poleca jakąś wróżkę rytualistkę która jej pomogła a druga pisze że widzi jakieś ciemne postacie i że coś ją dusi w nocy dobre :D

Gość wsz

skoro widzisz jakieś białe postacie i coś cię dusi to może zwariowałaś? dobry psychiatra pomoże :D a Zofii rytuały jak widać działają skoro diabeł cię opętał po tym jak je wykonywałaś :D

Gość asd
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Lecz się.

...

xD    

Gość gość

dziewczyny wy się kłócicie a to jest prawda. magia istnieje i są osoby które umią przyczarować chłopa babie. U mnie na wsi kiedyś kobieta dała cudzemu facetowi do napoju swojej krwi i coś chyba jeszcze zrobiła i facet stracił dla niej głowę, zostawił dla niej żonę

Gość Anna
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

do Gość Anna: proszę przestać podszywać się pod mój tekst. Skoro jak twierdzisz pani Zofia wykonywała dla Ciebie rytuały to pisz do niej z pretencjami a nie piszesz tutaj.

Ja po prostu dokończyłam moją historię. Nie mogłam dodac całej gdyż wyskakiwał jakiś błąd. Nie wiem o czym do mnie piszesz.

Ale jeśli Pani Zofia wykonywała dla Ciebie jakiś rytuał, którego rezultaty przypadły Ci do gustu, to pisz do niej proszę na maila. A nie tutaj w moim temacie. Który powstał celem ostrzeżenia.

Gość Gość

przestań oczrniać Panią Zofię EmilioAngel oszutko jesteś cały czas na tym forum i na gazeta.pl, chyba masz cay czas telefon w ręku albo siedzisz przy komputerze i udajesz osoby które rzekomo polecają wróżkę o pseudonimie Emilia Angel

Gość Gość gość

Tak właśnie postępują demony. Najpierw pomagają, a potem opętają. Nie tylko pani Zofia korzysta z pomocy demonów, ale wszystkie wróżki i tarocistki.

Ewangelia wg św. Łukasza rozdz. 11, 24-26

24 Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku. A gdy go nie znajduje, mówi: "Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem". 25 Przychodzi i zastaje go wymiecionym i przyozdobionym. 26 Wtedy idzie i bierze siedem innych duchów złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam. I stan późniejszy owego człowieka staje się gorszy niż poprzedni». 

Gość Alicja

magia nie pochodzi od demonów i od sił piekielnych a pani zofia nie ma nic wspólnego z demonami, uprawia magię ale jest dobra magia i na pewno nie ma zagrożeń opętaniem

Gość Alicja

kościół jak zawsze jest przeciwko magii. w średniowieczu palił na stosie kobiety które umiały coś zrobić za pomocą magii.

magia którą uprawia nie jest zła i radzę każdemu skorzystać z jej pomocy, sprawdzić samemu a potem dać tu komentarz, wystawić opinię

Gość temat do usunięcia

ale z niego poyeb że on ciągle takie tematy zakłada i sam ze sobą pisze

Gość Psssssst

Droga Anno, w jakim świecie żyjesz?Jest XXI wiek! Po co te czary-to nierealny świat. Nac iaganie na forsę naiwnych ludzi. Jeśli on nie chce być z Tobą, to żaden sposób nie pomoże. On nie jest Ciebie wart. Będziesz jeszcze kiedyś szczęśliwa, ale nie z tym toksycznym typem. Wszystko przed Tobą. Życzę powodzenia. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować