Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jestem w szoku

34 letnia dziewczynka

Polecane posty

Gość Jestem w szoku

Hej, moja szwagierka lat 34 pieści się w mowie, popiskuje, gra w gry dla dzieci i ogląda bajki, ubiera się w ubrania przypominające becik czy niemowlęce body. Jest na mnie zła bo "zabrałam" jej brata... Dziewczyny to nie jest prowokacja to prawda aaaa! Co robić bo nie mogę jej znieść ani na święta ani raz w miesiącu poprostu mną telepie jak sobie pomyślę o niej. Znacie wogole takie "kobiety"???????? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jetoli

Nie znam. Ale poznam, weź do muzeum lalek oddaj:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Jak mogłaś zabrać jej brata nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiri4

Może aż tak to nie, ale jedną taką zidiociałą dziewczynkę po 30-tce to znam niestety (pracujemy razem). Próbuje zrobić z siebie coś na modłę japońskiej postaci z mangi - krótkie spódniczki, warkoczyki, dziwny makijaż. Glosik też ma taki piskliwy, a na wszystkich zdjęciach buzia w ciup. No tragedia... :classic_mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

znowu ty? ile jeszcze razy napiszesz to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoosscc

Takie dokładnie jak ona to nie, ale znalam kiedys - kilka lat była moją team leaderką w korpo - taką która jednocześnie miala mentalność 5-latki jak i 80-letniej staruszki. serio, jendoczesnie. a miala 31 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczesne lata 30 to chyba taki wiek.znam jedna malpe, ubiera sie na rozowo i neonowo, w koszulki z postaciami z kreskowek, ale dla takich maluchow, zupelnie na serio.Uwielbia mlodziez, wrecz sie slini do nastolatek i studentek, nienawidzi starszych babek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×