Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalaMi

Trudny temat. Powiedziec? Pomocy

Polecane posty

Gość MalaMi

Witam. Pare lat temu ja I moj partner zylismy w innych krajach przez 6 mcy. On zostawil mnie w swoim kraju ( obcym dla mnie) I wyjechal na stypendium. Widzielismy sie raz na miesiac, kiedy on mial czas. Nie mialam zadnych znajomych, czesto w weekendy nie mialam do make odezwac, a jestem z tych co potrzebuja towarzystwa. Sama pochodze z trudnej rodziny, moj ojciec odchodzil od matki co I rusz, potem wracal po miesiacach, I tak w kolko. Mam duze problemy z poczuciem osamotnienia, w glowie tworzy mi sie blokada I " zapominam" o osobie ktora mnie "porzucila". Wracajac do sprawy, podczas 6 miesiecznej rozlaki, zaprzyjaznilam sie z kolego z pracy. Jego matka zmarla, ojciec nie zyl of lat. Bylismy razem mizerni w swiecie, gdzie w pracy nikt nawet sie nie odzywal do siebie. Pocalowalismy sie 5 razy I raz prawie doszlo do stosunku. Nie wiem co we mnie wstapilo.  Teraz, po dwuch latach strasznie mi wstyd I mam niesamowite poczucie winy. Czy powinnam powiedziec partnerowi? On nie zrozumie, I pewnie zerwie. Jestesmy razem 6 lat. On slubu nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi

Przepraszam za literowki, mam zagraniczny slownik i cuda wynalazki mi sie same pisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgosc

Nic nie mow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciekawe co on tam wyprawia? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi

W piekle moze I bede sie smazyc, ale za inne grzechy. 

Do goscgosc- mowil, ze nic. Dla niego zdrada=koniec zwiazku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc

Nie mów, jestem w podobnej sytuacji... jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi
2 minuty temu, Gość Gosccc napisał:

Nie mów, jestem w podobnej sytuacji... jak Ty

Jak u ciebie to sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra

Ja bym nic nie mowila. Skoncentruj sie na byciu lepsza zona/ partnerka i nie grzesz wiecej 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×