Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emiska89

Związek w rodzinie

Polecane posty

Mam pytanie z moim chłopakiem jestem już ponad 2 lata tylko jest problem, że jesteśmy rodziną ale nie jakaś bliska. Chcemy się dowiedzieć jaki stopień pokrewieństwa jest między nami, sprawa wygląda tak, że chłopaka Tata jest wujkiem mojego taty to oznacza, że mój chłopak A tata są kuzynami. Który to stopień ?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muhomor

chyba troche za blisko genetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genetyka

to tak jakby moja córka z moim kuzynem się stykała, gdzieś 2-3 stopień raczej dopiero, rodzeństwo z tych samych rodziców to stopień 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero 2-3? Jak kuzynostwo to 4, nie rozumiem tego właśnie A nikt nie potrafi wytłumaczyć sensownie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOWN W DRODZE
20 minut temu, Emiska89 napisał:

Dopiero 2-3? Jak kuzynostwo to 4, nie rozumiem tego właśnie A nikt nie potrafi wytłumaczyć sensownie

 

 

J a ci wytłumacze bardzo sensowne i krótko, jeśli zajdziesz w ciąże i urodziSZ dziecko, to prawdopodobnie  będzie miało DOWNA

BO JESTEŚCIE RODZINĄ ZA BLISKĄ ,ŻEBY MIEĆ ZDROWE DZIECI

TAKŻE TYLKO ANAL LUB LODZIK I SPOKO,

BĄDŻCIE DALEJ RAZEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Zalezy czy pierwsze kuzynostwo czy kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniu
2 godziny temu, Gość DOWN W DRODZE napisał:

J a ci wytłumacze bardzo sensowne i krótko, jeśli zajdziesz w ciąże i urodziSZ dziecko, to prawdopodobnie  będzie miało DOWNA

BO JESTEŚCIE RODZINĄ ZA BLISKĄ ,ŻEBY MIEĆ ZDROWE DZIECI

TAKŻE TYLKO ANAL LUB LODZIK I SPOKO,

BĄDŻCIE DALEJ RAZEM

Chyba Cie pogięło. Moi znajomi to rodzeństwo cioteczne. To b.bliska rodzina. Są małżeństwem i żadnych chorych dzieci z tego związku nia ma. Pewnie, ze lepiej by było, żeby w zwiazku pokrewieństwa mnie było, ale na porawdziwą miłośc nie poradzisz nic.

Zresztą znam wielu znajomych co pobrali się jak to sie mówi "po rodzinie" i sa szczęśliwi. Dzieci też zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×