Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Niiisia wyeliminowana na zawsze z forum

Polecane posty

Gość gość

Jadą ludzie, którzy dobrze znają towarzystwo z ogólnego. Kiedyś miksowali się między sobą, teraz wyszli z ... trollingiem na szersze wody.

Oj tam czepiacie sie dziewczyny. Nisia trzymaj sie.

jak wysylasz w necie do obcej kobity zdjecie swojego wacka, a pozniej ryja i dane osobowe  to nie zdziw sie ze to moze wyplynac. 

A co do mokrej szparki? Od kiedy to cos zlego? 

Edytowano przez Małorolny
Literówka

5 minut temu, Gość gośc napisał:

Oj tam ona po prostu wie do czego służy jej mokra piz*da i tyle. Takie kobiety tez sa potrzebne zeby spuszczac nam cisnienie i nie tylko. Takie do seksu. A te dyskretniejsze do kochania i opiekowania sie. 

Ja pierdziu ale czy ona szuka meza? Czy bycie wyzwolona kobieta jest zle tylko dlatego ze ty nie masz do niej szacunku?  

Jak tobie bedzie stawal na widok kazdej laski to jest ok, jak lasce bedzie sie mokro robilo na widok kolesi to juz jest be. To samo z sexem my faceci mozemy bzykac wszystko co sie rusza i na drzewo nie ...ziela ale jak juz laska zacznie robic to samo to ..., ku* itp

ps co to jest 3M?

Gość Gość
7 minut temu, Małorolny napisał:

Ja pierdziu ale czy ona szuka meza? Czy bycie wyzwolona kobieta jest zle tylko dlatego ze ty nie masz do niej szacunku?  

Jak tobie bedzie stawal na widok kazdej laski to jest ok, jak lasce bedzie sie mokro robilo na widok kolesi to juz jest be. To samo z sexem my faceci mozemy bzykac wszystko co sie rusza i na drzewo nie ...ziela ale jak juz laska zacznie robic to samo to ..., ku* itp

ps co to jest 3M?

W tym problem, ze ona wcale nie jest wyzwolona. Normalna sympatyczna dziewczyna. Goscie hejterzy wloka sie za nia jak smrod i chca ja za wszelka cene zdyskredytowac. 

Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

W tym problem, ze ona wcale nie jest wyzwolona. Normalna sympatyczna dziewczyna. Goscie hejterzy wloka sie za nia jak smrod i chca ja za wszelka cene zdyskredytowac. 

Tak, tak. Ale masz rację. Predzej jest dziewicą nieudolnie udającą nimfomankę, żeby złowić jakiegoś napaleńca, bo jej desperację widać na kilometr. Widac , ze nic nie wie o seksie i pie.rto.li jak potłuczona o tym.

8 minut temu, Gość gość napisał:

Tak, tak. Ale masz rację. Predzej jest dziewicą nieudolnie udającą nimfomankę, żeby złowić jakiegoś napaleńca, bo jej desperację widać na kilometr. Widac , ze nic nie wie o seksie i pie.rto.li jak potłuczona o tym.

Lepiej nie mogłeś tego ująć. Mało mnie tutaj, ale zawsze ilekroć tutaj jestem to będę powtarzać, że niiisia ( młoda) to hejterka jakich to forum tutaj nie widziało ;) 

Gość Gość

Idzcie w piz.du wszyscy, ide browara otworzyc a wy pierd.olcie o niczym 

Gość Gość

Przegrywy nie maja nic do roboty tylko o jakiejs lasce pisac hehe

Gość Gość
3 godziny temu, Over napisał:

😁😄😁😄 i już leci niiisia sobà 😂😂😂

Zwlaszcza ta pier.doli o niczym tancereczka rurowa haha

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.