Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michalina2333

Czy to facet powinien placic?

Polecane posty

Gość xyz
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Mezczyzna zapraszajacy mezczyzne tez ma obowiazek zaplacic wiec nie ma to nic wspolnego z plcia. Zasada jest jaka jest wiec to na osobie wylamujacej sie z konwenansu spolecznego ciazy obowiazek unikania sytuacji przez nia niepozadanej, nie na osobie podazajacej za konkwenansem. 

Bredzisz. Faceci jak się umawiają gdzieś, to każdy płaci za siebie. Widać, że masz zryty roszczeniowy beret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość xyz napisał:

Bredzisz. Faceci jak się umawiają gdzieś, to każdy płaci za siebie. Widać, że masz zryty roszczeniowy beret.

Widac ze jestes niewychowany. 

Co innego kiedy dobrzy znajomi umawiaja sie razem na wyjscie, ale co innego jesli jest to pierwsze spotkanie (powiedzmy biznesowe) to zapraszajacy placi. 

 

Twoj stary ma zryty roszczeniowy beret, ja chetnie place za moich znajomych i zawsze proponuje na randkach ze zaplace nie tylko za siebie ale za calosc. Dusigrosz wyciaga kalkularorek i liczy kto za ile zjadl i wypil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna

Coz, staruszka nie jestem, bo mam 31 lat i jak czytam takie wpisy, ze facet na pierwszym spotkaniu wyciagnal lape po 10 zl na kawe dla dziewczyny, ktora zaprosil, albo wolal spacerowac po parku w mroz 3 godziny, bo zal mu bylo na herbate paru zl, zeby nie marzla dziewczyna, to czuje sie zazenowana. Na kazdym pierwszym spotkaniu (i nie tylko) placil u mnie mezczyzna, chociaz oferowalam, ze zaplace za siebie. Widac mialam szczescie do facetow z kultura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Widac ze jestes niewychowany. 

Co innego kiedy dobrzy znajomi umawiaja sie razem na wyjscie, ale co innego jesli jest to pierwsze spotkanie (powiedzmy biznesowe) to zapraszajacy placi. 

 

Twoj stary ma zryty roszczeniowy beret, ja chetnie place za moich znajomych i zawsze proponuje na randkach ze zaplace nie tylko za siebie ale za calosc. Dusigrosz wyciaga kalkularorek i liczy kto za ile zjadl i wypil. 

jeżeli lubisz jak cię kobiety wykorzystują jak frajera i za twoimi plecami się śmieją, to twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Gość Wredna napisał:

Coz, staruszka nie jestem, bo mam 31 lat i jak czytam takie wpisy, ze facet na pierwszym spotkaniu wyciagnal lape po 10 zl na kawe dla dziewczyny, ktora zaprosil, albo wolal spacerowac po parku w mroz 3 godziny, bo zal mu bylo na herbate paru zl, zeby nie marzla dziewczyna, to czuje sie zazenowana. Na kazdym pierwszym spotkaniu (i nie tylko) placil u mnie mezczyzna, chociaz oferowalam, ze zaplace za siebie. Widac mialam szczescie do facetow z kultura. 

Widzisz, za kobietę, która proponuje że zapłaci za siebie, płaci się z przyjemnością. Bo widać że nie jest to roszczeniowy pasożyt. Tu chodzi jednak o przypadki kobiet, które z góry zakładają, że facet ma za nie zapłacić. Łapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

jeżeli lubisz jak cię kobiety wykorzystują jak frajera i za twoimi plecami się śmieją, to twoja sprawa

jestem kobieta 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

jeżeli lubisz jak cię kobiety wykorzystują jak frajera i za twoimi plecami się śmieją, to twoja sprawa

 

1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

jestem kobieta 😂

I co, zatkalo kakalo? Jesli kobieta sie tak zachowuje to cacy-super, ale jesli facet to znaczy ze jest wykorzystywany jak frajer i smieja sie z niego za plecami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

jestem kobieta 😂

no to wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 godzin temu, Gość gość napisał:

no to wszystko jasne

Wszystko jasne bo mam więcej honoru niż mężczyźni nieudacznicy z kafeterii. Gdybym poszła na randkę z mężczyzną i on zaproponowałby zaplacenie każde za to co zamówił, to chyba bym padła, wstała i padła znowu. Na szczęście nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.04.2019 o 21:37, Michalina2333 napisał:

Bardzo dobrze napisane. Dokładnie też tak uważam, że tak właśnie powinni zachowywać się ludzie z godnością. Zarówno mężczyźni jak i kobiety. Jednakże jak wcześniejsze odpowiedzi od panów wskazują, coraz mniej takich gentelmenów. Świadczy o tym ich postawa w stosunku do kobiet. Nie jestem za tym aby traktować kobiety jak największe królowe i ZAWSZE spelniac ich kazde zachcianki czy tam zabierac je do  bardzo drogich i wykwintnych restauracji tylko po to zeby je zadowolic, aczkolwiek jak wekszosc panow mowi, ze to kobieta powinna placic lub sama za siebie....... Jak mezczyzna zaprasza to raczej juz te kilka zlotych powinien na nia poswiecic chociazby za pierwszym razem.

Od ciebie czuc taką desperacją że nie dziwne, że nie chcą za ciebie płacić.

Po co facet ma się starac jeśli Ty i tak bierzesz co jest 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Od ciebie czuc taką desperacją że nie dziwne, że nie chcą za ciebie płacić.

Po co facet ma się starac jeśli Ty i tak bierzesz co jest 😄

 

Zabawne jak te Dżessiki się mają za księżne o których czas i uwagę trzeba się starać.

Dlatego żaden szanujący się mężczyzna nie chce się z nimi zadawać i trafiają na samych łachmytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Piaskun napisał:

Zabawne jak te Dżessiki się mają za księżne o których czas i uwagę trzeba się starać.

Dlatego żaden szanujący się mężczyzna nie chce się z nimi zadawać i trafiają na samych łachmytów.

Panna Michalina już ci obiecała wskoczyć do łóżeczka że tak jej bronisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Panna Michalina już ci obiecała wskoczyć do łóżeczka że tak jej bronisz? 😄

Nie bronię jej stwierdzam fakt.

To że cię całkowice deklasuje to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bella napisał:

Skąd mozesz wiedziec 😉

Chyba, że juz się zapoznaliscie 😉

 

Ludzie są językiem zakodowanym w galarecie mózgu w postaci nomów. Wiele można powiedzieć po sposobie w jaki się wyrażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, bella napisał:

Skąd mozesz wiedziec 😉

Chyba, że juz się zapoznaliscie 😉

 

Sama widzisz bello, on już szuka kolejnej panny... 😋

Przegrałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Sama widzisz bello, on już szuka kolejnej panny... 😋

Przegrałas.

Jeszcze nie, u Piaskuna jest to kwestia 4-6 miesięcy. :) Ja akurat dobiłam do tej dolnej granicy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Piaskun napisał:

Ludzie są językiem zakodowanym w galarecie mózgu w postaci nomów. Wiele można powiedzieć po sposobie w jaki się wyrażają.

A co można powiedzieć o pannie, która w większości swoich wpisów wyzywa kogoś od matołów lub nawet niekiedy od "głupich szmat"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

ja zawsze place za kobiety czasem biora 50 zlotych czasem wiecej roznie sie cenia 🙂 Przeciez za darmo nic nie ma wiadomo wiec zrozumiale ze za nie place i popieram kobiety ktore mowia ze facet powinien im placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, bella napisał:

Hmm, musisz koniecznie przestać tak robić ;)

Nie rozmawiaj sama ze sobą, to niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, bella napisał:

To był mój tekst ;) I to TY miałaś się do niego zastosować.

Twój tekst? Masz na niego monopol? Hę?

Nie, nie masz. Więc cicho tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, bella napisał:

Pisałam Ci go kilka razy gdy udawałaś na raz 2 albo 3 osoby żeby mnie obrazić :D

Zresztą, odczep się ode mnie, nic nie wiesz o mnie ani o tej relacji więc.. wypad. Nic nie wiesz, tylko sobie coś wyobraziłaś, a może jest inaczej niż ci się wydaje.

Masz paranoję. Nigdy nie pisałam na dwie lub więcej osób, żeby cię obrazić.

"Nic o mnie nie wiesz" bla bla bla. Masz jeszcze jakieś wysoce błyskotliwe myśli w zanadrzu? Może "nie byłabym sobą, gdybym była inna"?

Oki. Miłego dzionka. Ja lecę na jogę. Powinnaś spróbować. Faceci szaleją na punkcie "puppy pose" ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, bella napisał:

Pisałam Ci go kilka razy gdy udawałaś na raz 2 albo 3 osoby żeby mnie obrazić :D

Zresztą, odczep się ode mnie, nic nie wiesz o mnie ani o tej relacji więc.. wypad. Nic nie wiesz, tylko sobie coś wyobraziłaś, a może jest inaczej niż ci się wydaje.

*naraz

Poza tym podrzucę ci jeszcze kilka przecinków: ,,,,,,,,,,,,,,,  Przydadzą ci się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.04.2019 o 07:37, Gość Gosc napisał:

Wszystko jasne bo mam więcej honoru niż mężczyźni nieudacznicy z kafeterii. Gdybym poszła na randkę z mężczyzną i on zaproponowałby zaplacenie każde za to co zamówił, to chyba bym padła, wstała i padła znowu. Na szczęście nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło. 

Wszystko jasne, bo jesteś kolejną roszczeniową pasożytką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jeszcze nie, u Piaskuna jest to kwestia 4-6 miesięcy. 🙂Ja akurat dobiłam do tej dolnej granicy.

 

Kto to ten cały Piaskun , że każdy go tu zna xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 godzin temu, Gość gość napisał:

Wszystko jasne, bo jesteś kolejną roszczeniową pasożytką.

Roszczeniowa pasozytka? 

Chyba cos Ci sie pomylilo. Zawsze proponuje zaplacic za calosc. Nie znosze liczenia kto ile czego zjadl i wypil, jak jakies dusigrosze. Na randkach nigdy nie zdarzylo mi sie zeby mezczyzna zaproponowal podzial rachunku. Na pierwszej randce nigdy nie zdarzylo sie zebym zaplacila. Czesto na pozniejszych randkach zdarzy sie ze uda mi sie podstepnie zaplacic, ale trafiam na dzentelmenow ktorzy skoro zaprosili to nigdy nie zgodza sie zeby zaproszony placil. 

Kiedy wychodzimy w wiekszej grupie to wszyscy wyklocaja sie o to kto zaplaci calosc, dzielenie rachunkow to moim zdaniem bardzo nieprzyjemna czynnosc. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×